Connect with us

crohoops division 2

Div.2 2023-24 – Schedule & Results

Div.2 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 1.10.2023.
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0
Legija SporSi vs. Pregrada Barbari 20-0
San Antonio Sesvete vs. Yokohama Snipers 64-60
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 79-54
Downtown Assassins II vs. Barić & Sons 73-83
NavBiz vs. Zapad 94-80 (postponed by NavBiz, played on Apr.17, 2024)

Rnd.2 – 8.10.2023.
The White Mamba vs. Downtown Assassins II (postponed by The White Mamba, played on Dec.7, 2023) 57-65
Ljulja United vs. Barić & Sons 0-20
Zapad vs. Trnsko Diablos 68-81
Yokohama Snipers vs. NavBiz 59-54
Pregrada Barbari vs. San Antonio Sesvete 0-20
Kušlanova vs. Legija SporSi 71-76

Rnd.3 – 15.10.2023.
Downtown Assassins II vs. Zapad 75-55
NavBiz vs. Pregrada Barbari 20-0
Legija SporSi vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. Yokohama Snipers 85-74
Barić & Sons vs. The White Mamba 72-69
San Antonio Sesvete vs. Kušlanova 77-67

Rnd.4 – 22.10.2023.
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 91-63
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 0-20
Legija SporSi vs. San Antonio Sesvete 65-52
Zapad vs. Barić & Sons 78-59
Kušlanova vs. NavBiz 73-90
Ljulja United vs. The White Mamba 0-20 (postponed by Ljulja United, played on Nov.5, 2023)

Rnd.5 – 29.10.2023.
NavBiz vs. Legija SporSi 84-73
Downtown Assassins II vs. Pregrada Barbari 20-0
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 58-77
The White Mamba vs. Zapad 56-44
San Antonio Sesvete vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. Kušlanova 96-91 (postponed by Trnsko Diablos, played on Apr.20, 2024)

ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
5.11.23. Ljulja United vs. The White Mamba 0-20 

Rnd.6 – 12.11.2023.
9.11. Yokohama Snipers vs. The White Mamba 94-43
Pregrada Barbari vs. Barić & Sons 0-20
Kušlanova vs. Downtown Assassins II 72-88
Legija SporSi vs. Trnsko Diablos 63-60
Ljulja United vs. Zapad 0-20
San Antonio Sesvete vs. NavBiz 83-73

Rnd.7 – 26.11.2023.
NavBiz vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. San Antonio Sesvete 76-79
Downtown Assassins II vs. Legija SporSi 77-96
The White Mamba vs. Pregrada Barbari 20-0
Zapad vs. Yokohama Snipers 62-73 (postponed by League, played on Apr.2, 2024)
Barić & Sons vs. Kušlanova 93-99 (postponed by Kušlanova, played on Apr.4, 2024)

Rnd.8 – 3.12.2023.
NavBiz vs. Trnsko Diablos 73-112
Ljulja United vs. Yokohama Snipers 0-20
Kušlanova vs. The White Mamba 80-64
Legija SporSi vs. Barić & Sons 90-75
San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 80-78
Pregrada Barbari vs. Zapad 0-20 (postponed by League)

7.12.2023.
The White Mamba vs. Downtown Assassins II (postponed by The White Mamba) 57-65

Rnd.9 – 10.12.2023.
Barić & Sons vs. San Antonio Sesvete 79-87
Trnsko Diablos vs. Ljulja United 20-0
The White Mamba vs. Legija SporSi 58-100
Zapad vs. Kušlanova 91-111
Yokohama Snipers vs. Pregrada Barbari 20-0
Downtown Assassins II vs. NavBiz 84-90 (played on Jan.27, 2024, postponed by League)

Rnd.10 – 17.12.2023.
NavBiz vs. Barić & Sons 65-82
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 70-92
Legija SporSi vs. Zapad 80-65
San Antonio Sesvete vs. The White Mamba 102-51
Trnsko Diablos vs. Downtown Assassins II 100-88 (postponed by Downtown Assassins II, played on Apr.4, 2024)
Ljulja United vs. Pregrada Barbari 20-0 (postponed by Pregrada Barbari)

Rnd.11 – 13.-14.1.2024.
Barić & Sons vs. Trnsko Diablos 67-95
The White Mamba vs. NavBiz 52-58
Zapad vs. San Antonio Sesvete 69-61
Yokohama Snipers vs. Legija SporSi 74-70
Downtown Assassins II vs. Ljulja United 20-0
Pregrada Barbari vs. Kušlanova 0-20

Rnd.12 – 20.-21.1.2024.
San Antonio Sesvete vs. Yokohama Snipers 87-65
NavBiz vs. Zapad 79-57
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 20-0
Downtown Assassins II vs. Barić & Sons 75-86
Legija SporSi vs. Pregrada Barbari 20-0
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0 (played on Jan.27, 2024, postponed by League)

27.1.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
Downtown Assassins II vs. NavBiz 84-90
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0

Rnd.13 – 4.2.2024.
Ljulja United vs. Barić & Sons 0-20
The White Mamba vs. Downtown Assassins II 75-69
Zapad vs. Trnsko Diablos 84-102
Yokohama Snipers vs. NavBiz 70-88
Kušlanova vs. Legija SporSi 90-66
Pregrada Barbari vs. San Antonio Sesvete 0-20

Rnd.14 – 10.-11.2.2024.
Downtown Assassins II vs. Zapad 74-80
Barić & Sons vs. The White Mamba 84-68
Trnsko Diablos vs. Yokohama Snipers 81-63
San Antonio Sesvete vs. Kušlanova 107-96
NavBiz vs. Pregrada Barbari 20-0
Legija SporSi vs. Ljulja United 20-0

Rnd.15 – 18.2.2024.
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 107-73 (postponed by Yokohama Snipers, played on Mar.17, 2024)
Zapad vs. Barić & Sons 74-83
Kušlanova vs. NavBiz 92-72
Legija SporSi vs. San Antonio Sesvete 72-79
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 0-20
Ljulja United vs. The White Mamba 0-20

Rnd.16 – 25.2.2024.
NavBiz vs. Legija SporSi 72-102
Trnsko Diablos vs. Kušlanova 73-78
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 74-82
The White Mamba vs. Zapad 62-55
D2R19 San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 81-69
Downtown Assassins II vs. Pregrada Barbari 20-0
San Antonio Sesvete vs. Ljulja United 20-0

Rnd.17 – 3.3.2024.
Yokohama Snipers vs. The White Mamba 70-59
Kušlanova vs. Downtown Assassins II 100-80
Legija SporSi vs. Trnsko Diablos 95-101
San Antonio Sesvete vs. NavBiz 84-69
Pregrada Barbari vs. Barić & Sons 0-20
Ljulja United vs. Zapad 0-20

Rnd.18 – 10.3.2024.
Trnsko Diablos vs. San Antonio Sesvete 90-97 (83-83; OT)
Downtown Assassins II vs. Legija SporSi 76-97
Barić & Sons vs. Kušlanova 95-86
Zapad vs. Yokohama Snipers 76-86
The White Mamba vs. Pregrada Barbari 20-0
NavBiz vs. Ljulja United 20-0

Rnd.19 – 17.3.2024.
D2R15 Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II (Boćarski dom) 107-73
NavBiz vs. Trnsko Diablos (Boćarski dom) 70-64
Kušlanova vs. The White Mamba 91-66 (postponed by League, played on Apr.17, 2024)
Legija SporSi vs. Barić & Sons 70-96 (postponed by League, played on Apr.17, 2024)
San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 81-69
Pregrada Barbari vs. Zapad 0-20
Ljulja United vs. Yokohama Snipers 0-20

Rnd.20 – 24.3.2024.
Downtown Assassins II vs. NavBiz 88-62
Barić & Sons vs. San Antonio Sesvete 96-87
The White Mamba vs. Legija SporSi 67-82
Zapad vs. Kušlanova 71-98
Yokohama Snipers vs. Pregrada Barbari 20-0
Trnsko Diablos vs. Ljulja United 20-0

Rnd.21 – 7.4.2024.
NavBiz vs. Barić & Sons 78-80
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 97-66
Legija SporSi vs. Zapad 82-78
Trnsko Diablos vs. Downtown Assassins II 81-71
Ljulja United vs. Pregrada Barbari 0-20
San Antonio Sesvete vs. The White Mamba 89-97 (84-84; OT) (postponed by San Antonio Sesvete, played on Apr.20, 2024)

Rnd.22 – 21.4.2024.
Barić & Sons vs. Trnsko Diablos 77-86
The White Mamba vs. NavBiz 62-51
Zapad vs. San Antonio Sesvete 20-0 
Yokohama Snipers vs. Legija SporSi 77-75
Pregrada Barbari vs. Kušlanova 0-20
Downtown Assassins II vs. Ljulja United 20-0

 

Division 2 2023-24 – Standings
1 Trnsko Diablos 17-5 39b
2 San Antonio Sesvete 17-5 39b (-1)
3 Yokohama Snipers 16-6 38b
4 Legija SporSi 15-7 37b
5 Barić & Sons 14-8 36b
6 Kušlanova 14-8 36b
7 NavBiz 12-10 34b
8 The White Mamba 9-13 31b (-1b)
—————————————-
9 Downtown Assassins II 8-14 30b
10 Zapad 8-14 30b
11 Ljulja United 1-21 23b (diskv.)
12 Pregrada Barbari 1-21 23b (diskv.)
—————————————–
8 The White Mamba 3-1 +19 
9 Downtown Assassins II 2-2 +16 
10 Zapad 1-3 -33
—————————————–
– updated Apr.21, 2024

 

CROHOOPS DIV.2 2023-24 DOIGRAVANJE (na dvije pobjede u seriji)

Dom Košarke Cedevita, nedjelja 5.5.2024.
D2R1G1 #4 Legija SporSi vs. #5 Barić & Sons CED 74-81 (72-72; OT) (0-1)
D2R1G1 #3 Yokohama Snipers vs. #6 Kušlanova CED 62-72 (0-1)
D2R1G1 #2 San Antonio Sesvete vs. #7 NavBiz CED 0-20 (0-1)
D2R1G1 #1 Trnsko Diablos vs. #8 The White Mamba CED 71-64 (1-0)

Dom Košarke Cedevita, nedjelja 12.5.2024.
D1R1G2 #4 Legija SporSi vs. #5 Barić & Sons CED 67-84 (0-2)
D1R1G2 #3 Yokohama Snipers vs. #6 Kušlanova CED 72-83 (0-2)
D1R1G2 #2 San Antonio Sesvete vs. #7 NavBiz CED 77-84 (0-2)
D1R1G2 #1 Trnsko Diablos vs. #8 The White Mamba CED 55-53 (2-0)

Boćarski dom, nedjelja 19.5.2024.
D2R2G1 #6 Kušlanova vs. #7 NavBiz BD 75-92 (0-1)
D2R2G1 #1 Trnsko Diablos vs. #5 Barić & Sons BD – POSTPONED (Barić & Sons)

Boćarski dom, nedjelja 26.5.2024.
D2R2G2 #6 Kušlanova vs. #7 NavBiz BD 92-78 (1-1)
D2R2G1 #1 Trnsko Diablos vs. #5 Barić & Sons BD 0-20 (0-1)

DK Cedevita Dv.1, nedjelja 9.6.2024.
D2R2G2 #1 Trnsko Diablos vs. #5 Barić & Sons 63-62 (1-1)
D2R2G3 #6 Kušlanova vs. #7 NavBiz 71-84 (1-2)

DK Cedevita Dv.1, nedjelja 13.6.2024.
D2R2G3 #1 Trnsko Diablos vs. #5 Barić & Sons 71-72 (1-2)

D2R3G1 #5 Barić & Sons vs. #7 NavBiz 20-0 (1-0)
D2R3G2 #5 Barić & Sons vs. #7 NavBiz 20-0 (2-0)

 

Loading brackets...

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije, protivnika)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

lipanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiva

More in crohoops division 2