Connect with us

crohoops division 1

Div.1 2023-24 – Schedule & Results

Div.1 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 24.9.2023.
Bosco vs. Bauerfeind 90-82
Invicta vs. Volovčica Wolves 95-106
N-Hood Drillers vs. Rude Boys 84-75
Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec 84-74
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 80-70 (posponed by League, played on Nov.10, 2023)
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 96-80 (postponed by League, played on Nov.5, 2023)

Rnd.2 – 1.10.2023.
Antitalenti vs. AP Ekonomisti 88-80
Pešča Nightmare Raptors vs. Optika Sokol Stenjevec 89-86
Rude Boys vs. Arkham City Jail Blazers 109-96
Volovčica Wolves vs. N-Hood Drillers 90-95
Bauerfeind vs. Invicta 81-92
Jankomir Transformers vs. Bosco 92-72

Rnd.3 – 8.10.2023.
Bosco vs. Antitalenti 84-90
Invicta vs. Jankomir Transformers 83-82 (OT; 74-74)
AP Ekonomisti vs. Pešča Nightmare Raptors 84-88
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 95-80
N-Hood Drillers vs. Bauerfeind 70-109 (previously postponed by N-Hood, played on Apr.17, 2024) 
Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves 118-96 (previously postponed by Volovčica, played on Apr.17, 2024)

Rnd.4 – 15.10.2023.
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 97-107
Bauerfeind vs. Arkham City Jail Blazers 104-99
Jankomir Transformers vs. N-Hood Drillers 98-93
Pešča Nightmare Raptors vs. Rude Boys 92-70
AP Ekonomisti vs. Bosco 66-79 ( played on Dec.17, previously postponed by League)
Antitalenti vs. Invicta 83-91 (played on Apr.9, previously postponed by League)

Rnd.5 – 22.10.2023.
Invicta vs. AP Ekonomisti 73-68
N-Hood Drillers vs. Antitalenti 82-76
Arkham City Jail Blazers vs. Jankomir Transformers 92-87
Optika Sokol Stenjevec vs. Bauerfeind 104-101
Bosco vs. Pešča Nightmare Raptors 78-85
Rude Boys vs. Volovčica Wolves 92-94

Rnd.6 – 29.10.2023.
Bauerfeind vs. Rude Boys 106-100
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 70-71
AP Ekonomisti vs. N-Hood Drillers 93-104
Bosco vs. Invicta 65-83
Pešča Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves 85-83
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 95-84 (postponed by Arkham City, played on Nov.5, 2023)

5.11.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 95-84
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 96-80
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 80-70

Rnd.7 – 12.11.2023.
Invicta vs. Pešča Nightmare Raptors 94-93
N-Hood Drillers vs. Bosco 105-100
Arkham City Jail Blazers vs. AP Ekonomisti 78-75
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 81-88
Volovčica Wolves vs. Bauerfeind 82-97
Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 91-71 (postponed by Optika Sokol Stenjevec, played on Nov.19, 2023)

Rnd.8 – 26.11.2023.
Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves 87-85
Pešča Nightmare Raptors vs. Bauerfeind 96-63
AP Ekonomisti vs. Optika Sokol Stenjevec 92-90
Antitalenti vs. Rude Boys 96-83
Bosco vs. Arkham City Jail Blazers 80-86
Invicta vs. N-Hood Drillers 86-97

Rnd.9 – 3.12.2023.
Arkham City Jail Blazers vs. Invicta 83-79
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 87-81
Rude Boys vs. AP Ekonomisti 100-92
N-Hood Drillers vs. Pešča Nightmare Raptors 74-81
Volovčica Wolves vs. Antitalenti 94-105
Bauerfeind vs. Jankomir Transformers 82-104

Rnd.10 – 10.12.2023.
AP Ekonomisti vs. Volovčica Wolves 70-90
Bosco vs. Rude Boys 79-55
Pešča Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers 88-67
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 109-84
Antitalenti vs. Bauerfeind 81-84 (played on Dec.17, 2023; previously postponed by League)
N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 84-88 (played on Dec.17, 2023; previously postponed by League)

17.12.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO NEODIGRANIH SUSRETA (Boćarski dom)
D1R10 Antitalenti vs. Bauerfeind 81-84
D1R10 N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 84-88
D1R4 AP Ekonomisti vs. Bosco 66-79

Rnd.11 – 14.1.2024.
Optika Sokol Stenjevec vs. N-Hood Drillers 91-87
Rude Boys vs. Invicta 85-82
Volovčica Wolves vs. Bosco 80-93
Bauerfeind vs. AP Ekonomisti 95-90
Arkham City Jail Blazers vs. Pešča Nightmare Raptors 99-73
Jankomir Transformers vs. Antitalenti 87-79 (74-74; OT)

Rnd.12 – 21.1.2024.
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 118-92
Bosco vs. Bauerfeind 92-104
Invicta vs. Volovčica Wolves 92-80
N-Hood Drillers vs. Rude Boys 102-95
Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec 96-127
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 100-103 (91-91; OT)

Rnd.13 – 28.1.2024.
Pešča Nightmare Raptors vs. Optika Sokol Stenjevec  89-87
Rude Boys vs. Arkham City Jail Blazers 83-68
Volovčica Wolves vs. N-Hood Drillers 102-115
Bauerfeind vs. Invicta 104-95
Jankomir Transformers vs. Bosco 95-72
Antitalenti vs. AP Ekonomisti 73-94

Rnd.14 – 4.2.2024.
Bosco vs. Antitalenti 82-98
AP Ekonomisti vs. Pešča Nightmare Raptors 93-76
Invicta vs. Jankomir Transformers 92-98
N-Hood Drillers vs. Bauerfeind 87-89
Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves 83-100
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 95-91

Rnd.15 – 11.2.2024.
AP Ekonomisti vs. Bosco 112-91
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 106-105
Pešča Nightmare Raptors vs. Rude Boys 79-94
Jankomir Transformers vs. N-Hood Drillers 84-106
Antitalenti vs. Invicta 81-93
Bauerfeind vs. Arkham City Jail Blazers 77-90 (previously postponed by Bauerfeind, played on Apr.14, 2024)

Rnd.16 – 18.2.2024.
Bosco vs. Pešča Nightmare Raptors 79-86
Optika Sokol Stenjevec vs. Bauerfeind 92-105
Rude Boys vs. Volovčica Wolves 97-107
Invicta vs. AP Ekonomisti 92-87
N-Hood Drillers vs. Antitalenti 78-74
Arkham City Jail Blazers vs. Jankomir Transformers 72-77

Rnd.17 – 25.2.2024.
Bauerfeind vs. Rude Boys 77-93
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 96-98
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 110-86
AP Ekonomisti vs. N-Hood Drillers 92-90
Pešča Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves 92-91
Bosco vs. Invicta 121-90 (previously postponed by Bosco, played on Apr.18, 2024)

Rnd.18 – 2.-3.3.2024.
N-Hood Drillers vs. Bosco 103-84
Arkham City Jail Blazers vs. AP Ekonomisti 65-66
Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 92-101
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 101-99
Volovčica Wolves vs. Bauerfeind 109-115
Invicta vs. Pešča Nightmare Raptors 92-80

Rnd.19 – 10.3.2024.
Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves 96-99
Pešča Nightmare Raptors vs. Bauerfeind 76-72
AP Ekonomisti vs. Optika Sokol Stenjevec 81-90
Antitalenti vs. Rude Boys 111-84
Bosco vs. Arkham City Jail Blazers 66-76
Invicta vs. N-Hood Drillers 88-77

Rnd.20 – 17.3.2024.
Arkham City Jail Blazers vs. Invicta 87-77
N-Hood Drillers vs. Pešča Nightmare Raptors 84-80
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 129-78
Bauerfeind vs. Jankomir Transformers 93-111
Rude Boys vs. AP Ekonomisti 96-103 (played on Apr.10, previously postponed by Rude Boys)
Volovčica Wolves vs. Antitalenti 77-102 (previously postponed by Antitalenti, played on Mar.24, 2024)

Rnd.21 -24.3.2024.
N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 85-93
D1R20 Volovčica Wolves vs. Antitalenti 77-102
Bosco vs. Rude Boys 71-92
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 97-127
AP Ekonomisti vs. Volovčica Wolves 95-100 (previously postponed by League, played on Apr.14, 2024)
Antitalenti vs. Bauerfeind 107-101 (previously postponed by League, played on Apr.4, 2024)
Pešča Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers 78-97 (previously postponed by Jankomir Transformers, played on Apr.14, 2024)

Rnd.22 – 7.4.2024.
Optika Sokol Stenjevec vs. N-Hood Drillers 90-70
Arkham City Jail Blazers vs. Pešča Nightmare Raptors 93-98
Volovčica Wolves vs. Bosco 120-97
Bauerfeind vs. AP Ekonomisti 81-94
Jankomir Transformers vs. Antitalenti 88-108
Rude Boys vs. Invicta 105-71 (previously postponed by League, played on Apr.14, 2024)

 

Division 1 2023-24 – Standings
1 Pešča Nightmare Raptors 14-8 36b
2 Optika Sokol Stenjevec 14-8 36b
3 Antitalenti 13-9 35b
4 Arkham City Jail Blazers 12-10 34b
5 Invicta 12-10 34b
6 Jankomir Transformers 11-11 33b
7 Bauerfeind 11-11 33b
8 N-Hood Drillers 12-10 34b (-1b)
————————————–
9 Volovčica Wolves 9-13 31b
10 Rude Boys 9-13 31b
11 AP Ekonomisti 10-12 32b (-1b)
12 Bosco 5-17 27b
—————————————
9 Volovčica Wolves 4-0 +37p 8b
10 Rude Boys 1-3 -11 5b
11 AP Ekonomisti 1-3 -26p 5b
—————————————
– updated Apr.18, 2024

 

CROHOOPS DIV.1 2023-24 DOIGRAVANJE – ČETVRTFINALE (na dvije pobjede u seriji)

Boćarski dom, nedjelja 21.4.24.
D1R1G1 #4 Arkham City Jail Blazers vs. #5 Invicta 65-80 (0-1)
D1R1G1 #3 Antitalenti vs. #6 Jankomir Transformers 79-73 (1-0)
D1R1G1 #2 Optika Sokol Stenjevec vs. #7 Bauerfeind 71-83 (0-1)
D1R1G1 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #8 N-Hood Drillers 92-59 (1-0)

Boćarski dom, nedjelja 28.4.24.
D1R1G2 #4 Arkham City Jail Blazers vs. #5 Invicta 76-91 (0-2)
D1R1G2 #3 Antitalenti vs. #6 Jankomir Transformers 117-95 (2-0)
D1R1G2 #2 Optika Sokol Stenjevec vs. #7 Bauerfeind 98-91 (1-1)
D1R1G2 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #8 N-Hood Drillers 73-53 (2-0)

Boćarski dom, nedjelja 5.5.24.
D1R2G1 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #5 Invicta BD – POSTPONED (Invicta)
D1R1G3 #2 Optika Sokol Stenjevec vs. #7 Bauerfeind BD 86-80 (2-1)

Boćarski dom, nedjelja 12.5.24.
D1R2G1 #2 Optika Sokol Stenjevec vs. #3 Antitalenti BD 85-91 (0-1)
D1R2G1 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #5 Invicta BD – POSTPONED (League)

Boćarski dom, nedjelja 19.5.24.
D1R2G1 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #5 Invicta BD 89-81 (1-0)
D1R2G2 #2 Optika Sokol Stenjevec vs. #3 Antitalenti BD 78-83 (0-2)

Boćarski dom, nedjelja 26.5.2024.
D1R2G2 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #5 Invicta BD 70-71 (1-1)

DK Cedevita Dv.1, četvrtak 13.6.2024.
D1R2G3 #1 Pešča Nightmare Raptors vs. #5 Invicta CED 61-77 (1-2)

Finalna serija (igra se na dvije pobjede)
16.6. D1R3G1 #3 Antitalenti  vs. #5 Invicta 64-66 (0-1)
20.6. 20.30 D1R3G2 #3 Antitalenti  vs. #5 Invicta CED
27.6. D1R3G3 #3 Antitalenti vs. #5 Invicta CED

 

Loading brackets...

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije, protivnika)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

lipanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiva

More in crohoops division 1