Connect with us

D1R21 N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers

Details

Date Time League Season
24 ožujka, 2024 10:00 am CHL Div.1 - reg.season 2023-24

Results

Team1234TOutcome
N-Hood Drillers1726222085Loss
Arkham City Jail Blazers2130281493Win

Recap

PLAY OF THE GAME – power-dunk kapetana N-Hood Drillersa Luke Lečića, na asistenciju Luke Ljubičića iz double-teama, tijekom 2. četvrtine susreta

 

 

N-Hood Drillers

# Player PTS REB AST STL BLK FTM FTA FGM FGA 3PTs 3PA
0Kraljević, Marko62200112511
Mrkić, Leon01100000101
1Juršić, Martin00000000000
5Kožul, Luka14117101151638
7Kožul, Vito23115205581525
8Husnjak, Luka53500122401
9Molvarec, Ivan86410222524
13Ljubičić, Luka20195300091729
17Lečić, Luka95110124400
22Šantić, Lovro08400000300
 Total85663480111332701029

Arkham City Jail Blazers

# Player PTS REB AST STL BLK FTM FTA FGM FGA 3PTs 3PA
3Perinić, Franko26852022101446
7Tonković, Robert22151110191544
12Kero, Marko25300220000
13Bašić, Niko68710222300
15Fernandez, Pablo L.18137102781202
19Bago, Marin19114103361348
33Komadina, Paško02300000202
69Petani, Filip02000000403
 Total93643061111735631225

Court

Boćarski dom

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

lipanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiva

More in