Connect with us

Bauerfeind

Bauerfeind

Bauerfeind – CroHoops League members since 2020-21

Bauerfeind - Individualne statistike 2020-21

Igrač3PTsPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Puljko, Hrvoje1799217.07.04.00.049.5155
Nemec, Nikola148948.04.82.80.322.3152
Duždagić, Goran051315.72.02.30.717.0113
Posinković, Božidar445312.03.72.00.015.098
Ivezić, Patrik32745.02.31.00.06.860
Gudelj, Zrinko13426.02.51.50.017.054
Guljelmović, Dino22225.02.50.00.011.037
Gredelj, Alan0243.81.80.50.30.527
Štokić, Daniel0442.31.51.50.01.025
Brezak, Slobodan1734.31.70.00.02.325
Škrapić, Predrag0232.03.00.00.00.717

Dino Hofman D3 Highlights

Kalendar događanja

svibanj 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiva

More in