Connect with us

Jankomir Transformers vs Dubrava Yellow Hill

112 - 59
Full Time

Details

Date Time League Season
9 listopada, 2016 4:40 pm CroHoops Div.1 - reg.season 2016-17

Results

Recap

Jankomir je bez standardnih nositelja igre Matića i Gogića ali pojačan prinovama Milkovićem i Meglajom (kombinirano 33 poena i 7 trica) rutiniranom igrom ‘bildao’ prednost nad Dubravom pa je tako ista krajem treće četvrtine dosegnula nevjerojatnih 50 poena razlike (84:34)!

Posebno je oduševio povratnik u CroHoops ligu, MVP prve dvoranske sezone 2012/13, ponos Klaka 69ersa – Nenad Milković! Milky je već u prvoj četvrtini postigao 12 poena uz 7 skokova te se zaustavio na 15 poena uz 8 asistencija, jasno istaknuvši svoju nominaciju za titulu ‘Comeback player of the year’. A nominaciju u kategoriji ‘Rookie of the year’ istaknuo je šuterski nezaustavljivi Meglaj koji je, zvučati će nevjerojatno, pogodio čak 7 od 8 pokušaja iz igre!

Kod ovaj put neraspoložene Dubrave jedna od rijetkih svijetlih točaka bila je igra Marina Vinka, krilo koje je sastav s Žutog Brijega izabrao na ovoljetnom CroHoops draftu. Vinko se neustrašivo borio sa krilima Jankomira a u najboljoj se akciji utakmice oteo pažnji čuvara te se strelovito zaletio s lijeve dijagonale, snažno odrazio, te spektakularno zakucao!!!

Jankomir Transformers

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK TO
Bekavac, Ante1041000
Medak, Miran13042010
Milković, Nenad15387000
Lešić, Hrvoje3123010
Doderović, Marko12181000
Šandrić, Enio6043000
Livajić, Dario15071000
Sikavica, Joško15234000
Jelavić, Tomislav14141300
Meglaj, Filip18421100
 Total112124624420

Dubrava Yellow Hill

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK TO
Prica, Vedran6040100
Canjuga, Josip2020100
Bilandžija, Frano11062200
Alavanja, Jure2020000
Vinko, Marin16151100
Jović, Nikola8066200
Starjački, Vjekoslav3120000
Uzelac, Nikola11141100
 Total5933110800
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

kolovoz 2022
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arhiva

More in