Connect with us

Rude Boys vs. Downtown Assassins

Details

Date Time League Season
17 prosinca, 2017 2:00 pm CHL Div.2 - reg.season 2017-18

Results

TeamTOutcome
Rude Boys128Win
La Perla66Loss

Recap

Rude Boysi su odličnu polusezonu zaključili pobjedom za pamćenje – nastradali su Downtown Assassinsi raritetnim rezultatom – 128:66!!! Svih osam igrača Rude Boysa ostvarilo je double figures, najviše Nakić (21) a posebno imponira da su kao sastav ostvarili za današnju košarku gotovo nezamislivih 35 asista!!! Kod Downtowna standardno najefikasniji Brusač i Pavlov koji su kombinirano ubacili 41 poen uz 15 skokova, 9 ukr.lopti i 7 asista.

 

Rude Boys

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Nakić, Matej2175102
Matolić, Grgur1653312
Nikić, Anđelko1227000
Krstulović, Mislav12144200
Tomić, Luka1963103
Majić, Tvrtko21105301
Škiljo, Roko11104311
Maglajlija, Benjamin1634002
 Total000000

La Perla

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Pavlov, Goran20124403
Tomasović, Marko623002
Prug, Toni564040
Kostanić, Marko1483310
Brusač, Matko2133502
 Total000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in