Connect with us

Rude Boys vs. Downtown Assassins

128 - 66
Full Time

Details

Date Time League Season
17 prosinca, 2017 2:00 pm CroHoops Division II - reg.season 2017-18

Results

TeamTOutcome
Rude Boys128Win
La Perla66Loss

Recap

Rude Boysi su odličnu polusezonu zaključili pobjedom za pamćenje – nastradali su Downtown Assassinsi raritetnim rezultatom – 128:66!!! Svih osam igrača Rude Boysa ostvarilo je double figures, najviše Nakić (21) a posebno imponira da su kao sastav ostvarili za današnju košarku gotovo nezamislivih 35 asista!!! Kod Downtowna standardno najefikasniji Brusač i Pavlov koji su kombinirano ubacili 41 poen uz 15 skokova, 9 ukr.lopti i 7 asista.

 

Rude Boys

# Player Position 3PTs REB AST STL BLK PTS
Nakić, MatejForward-Guard2751021
Matolić, GrgurPoint Guard2533116
Nikić, AnđelkoGuard0270012
Krstulović, MislavForward01442012
Tomić, LukaGuard3631019
Majić, TvrtkoForward11053021
Škiljo, RokoForward-Guard11043111
Maglajlija, BenjaminForward2340016
 Total 000000

La Perla

# Player Position 3PTs REB AST STL BLK PTS
Pavlov, GoranShooting Guard31244020
Tomasović, MarkoShooting Guard223006
Prug, ToniForward-Guard064045
Kostanić, MarkoForward-Center0833114
Brusač, MatkoGuard2335021
 Total 000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

rujan 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Arhiva

More in