Connect with us

Microclima Legionari vs. Buzin 22s

Details

Date Time League Season
28 listopada, 2018 11:00 am CHL Div.2 - reg.season 2018-19

Results

TeamOutcome
Legija SporSiWin
Buzin 22sLoss

Recap

Čak je šest igrača iz kola u kolo sve bolje Microclime uknjižilo dvoznamenkasti broj poena, najviše combo branič Antonio Boras (22p), u rutiniranoj pobjedi Legionara nad posljednjeplasiranim sastavom lige, Buzin 22s, za koji je još jednu odličnu partiju pružio šuterski rutiner Marin Ban, ubacivši 30 poena (4 trice) uz čak 14 skokova.

 

 

Legija SporSi

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Stiplošek, Dalibor720100
Simov, Sven2137204
Boras, Antonio2271403
Deković, Domagoj11123301
Crnković, Lovro12101100
Menix, Pavao1051000
Lakoš, Dino5122300
Miko, Damjan1362201
 Total000000

Buzin 22s

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Hum, Marko012100
Koren, Luka1212001
4Perički, Ivan032100
5Ban, Marin30144314
6Gnjidić, Filip220000
7Pilipović, Želimir011200
8Ferlež, Luka010100
11Čančar, Damir000000
13Jakabfi, Sven611000
16Talijanac, Ivan000000
22Penava, Ivan270000
45Miočić, Dario020000
 Total000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

ožujak 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in