Connect with us

Microclima Legionari vs. Buzin 22s

Details

Date Time League Season
28 listopada, 2018 11:00 am CHL Div.2 - reg.season 2018-19

Results

TeamOutcome
Legija SporSiWin
Buzin 22sLoss

Recap

Čak je šest igrača iz kola u kolo sve bolje Microclime uknjižilo dvoznamenkasti broj poena, najviše combo branič Antonio Boras (22p), u rutiniranoj pobjedi Legionara nad posljednjeplasiranim sastavom lige, Buzin 22s, za koji je još jednu odličnu partiju pružio šuterski rutiner Marin Ban, ubacivši 30 poena (4 trice) uz čak 14 skokova.

 

 

Legija SporSi

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Stiplošek, Dalibor702010
Simov, Sven2143720
Boras, Antonio2237140
Deković, Domagoj11112330
Crnković, Lovro12010110
Menix, Pavao1005100
Lakoš, Dino5012230
Miko, Damjan1316220
 Total000000

Buzin 22s

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Hum, Marko001210
Koren, Luka1211200
4Perički, Ivan003210
5Ban, Marin30414431
6Gnjidić, Filip202000
7Pilipović, Želimir001120
8Ferlež, Luka001010
11Čančar, Damir000000
13Jakabfi, Sven601100
16Talijanac, Ivan000000
22Penava, Ivan207000
45Miočić, Dario002000
 Total000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

veljača 2023
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Arhiva

More in