Connect with us

D3R2 San Antonio Sesvete vs. Barić & Sons SCU

Details

Date Time League Season
24 rujna, 2022 3:20 pm CHL Div.3 - reg.season 2022-23

Results

TeamTOutcome
San Antonio Sesvete81Win
Barić & Sons64Loss

Recap

 

Novooformljeni Crohoops sastav San Antonio Sesvete svoju je inicijalnu Crohoops sezonu otvorio pobjedom nad starosjediocima – Barić & Sons. Ipak, nakon inicijalnog vodstva Sesveta 10-0, tijekom kojeg su Sesvete prezentirale svu raskoš svog košarkaškog talenta, iskusni ‘lisci’ Barić & Sons vraćaju se u igru, te znalački, tricama i kontrama dovode utakmicu u zonu. Prijeko potrebnu dozu staloženosti u redove Barić & Sonsa donio je povratnik u Crohoops ligu G/F Antonio Harak (14p, 10s). Rezultatska neizvjesnost traje do sredine posljednje četvrtine kad se Sesvete predvođene iskusnim All-Star playem Ivanom Dadićem (21p, 7s, 8a) odvajaju, te odlučujućim nizom dolaze do prve pobjede u sezoni.

 

 

San Antonio Sesvete

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Miličević, Ivan16103312
Miličević, Niko032000
Husarić, Bruno032000
Gašpar, Rafael10141512
Zvizdić, Adrian482000
Vlahovec, Vito2177601
Jurčić, Mislav411000
4Dadić, Ivan2178211
23Rimac, Stipe563000
 Total8159291636

Barić & Sons

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
00Harak, Antonio14103102
5Hlevnjak, Marko1451101
12Cikron, Andrija1152213
22Kovač, Josip7144101
37Zelenika, Tin1853000
99Panić, Filip0163100
Jurković, Bruno082000
 Total646318617

Court

Sportski Centar Univers

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

ožujak 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in