Connect with us

D2R1 Barić & Sons vs. IN2 Team

72 - 77
Full Time

Details

Date Time League Season
17 listopada, 2021 4:40 pm CroHoops Division II - reg.season 2021-22

Results

Team1234OTTOutcome
Barić & Sons72Loss
IN2 Team77Win

Recap

Nakon tek nešto više od četrdesetak dana u Crohoops ligi IN2 Team potvrdio je, nakon niza odličnih odmjeravanja snaga s D3-ligašima, klasu i u susretu s D2-starosjediocima, tradicionalno neugodnom sastavu Barić & Sons. Smjele napade Barića predvodio je nezaustavljivi rookie Jakov Stipanović koji je već u svom primijernom Crohoops nastupu ubacio nevjerojatnih 38 poena (šest trica) uz čak 14 skokova i 5 asista; drugu opciju je osigurao jedan od statistički najkorisnijih igrača u povijesti lige, combo branič Marko Hlevnjak (22p). Ipak, niti sjajne dionice ofenzivno raspoloženog dvojca kao niti vrlo angažirana obrana Barić & Sonsa nisu bile dostatne u misiji neutraliziranja osmišljenih napada IN2 Teama, ekipe koju je do prve pobjede sezone u D2-društvu predvodio za nadigravanje raspoloženi branički trolist Ivan Radić (18p, 12s, 5a, 7 uk.lo.), Dominik Perić (18p, 5s), Vjeko Barać (16p, 8s, 5a), te pod koševima Ljubomir Vodenac (4p, 11s, 5a, 3b).

Barić & Sons

# Player Position 3PTs REB AST TF STL BLK PTS
Hlevnjak, MarkoGuard16303022
Cikron, AndrijaGuard1250203
Petrović, NenadForward1310003
Blažinić, DomagojForward0510100
9Vrdoljak, Frane-1110003
20Stipanović, JakovForward-Guard614503038
35Furlan, Tin-0500000
37Zelenika, Tin-1510103
 Total 114117010072

IN2 Team

# Player Position 3PTs REB AST TF STL BLK PTS
1Barać, VjekoShooting Guard18501016
2Mlinarić, BrunoSmall Forward0510002
3Mihajlov, SašaSmall Forward1310007
6Hrkać, IvanPower Forward0200000
7Vodenac, LjubomirSmall Forward01150234
8Radić, IvanShooting Guard012507018
10Perić, DominikPoint Guard45200018
11Čanić, JurajPoint Guard04302012
12Salamunić, AndrijaPower Forward0210100
 Total 65223013377
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

prosinac 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Arhiva

More in