Connect with us

D1 Hrelić Disneyland vs. Stožer XII

77 - 85
Full Time

Details

Date Time League Season
22 travnja, 2018 3:30 pm CroHoops Div.1 - reg.season 2017-18

Results

TeamTOutcome
Hrelić Disneyland77Loss
Stožer XII85Win

Recap

Šestorka Stožera je u do samog kraja napetoj utakmici maksimalnim naporom uspjela nadomjestiti neigranje vodećeg igrača Filipa Tušeka te defanzivnim angažmanom uz šutersku preciznost ostvariti vrlo vrijednu pobjedu nad Hrelićem, za koji je ponovo briljirao nezaustavljivi combo branič Miron Češkić koji je sa 33 poena okrunio svoju do sad najbolju CroHoops sezonu.

 

 

Hrelić Disneyland

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Češkić, Miron33410120
Mioč, Josip913810
Galić, Denien7181031
Antolović, Tomislav207020
Bashota, Luka505020
Stanković, Andro606000
Ramljak, Ivan1554110
 Total000000

Stožer XII

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Tušek, Tomislav9013211
Brajković, Srđan8012330
Gluhak, Goran13212322
Pita, Senad1817310
Rudić, Dino1622120
Milas, Hrvoje2127550
 Total000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

kolovoz 2022
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arhiva

More in