Connect with us

D1 Hrelić Disneyland vs. Stožer XII

Details

Date Time League Season
22 travnja, 2018 3:30 pm CHL Div.1 - reg.season 2017-18

Results

TeamTOutcome
Hrelić Disneyland77Loss
Stožer XII85Win

Recap

Šestorka Stožera je u do samog kraja napetoj utakmici maksimalnim naporom uspjela nadomjestiti neigranje vodećeg igrača Filipa Tušeka te defanzivnim angažmanom uz šutersku preciznost ostvariti vrlo vrijednu pobjedu nad Hrelićem, za koji je ponovo briljirao nezaustavljivi combo branič Miron Češkić koji je sa 33 poena okrunio svoju do sad najbolju CroHoops sezonu.

 

 

Hrelić Disneyland

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Češkić, Miron33101204
Mioč, Josip938101
Galić, Denien7810311
Antolović, Tomislav270200
Bashota, Luka550200
Stanković, Andro660000
Ramljak, Ivan1541105
 Total000000

Stožer XII

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Tušek, Tomislav9132110
Brajković, Srđan8123300
Gluhak, Goran13123222
Pita, Senad1873101
Rudić, Dino1621202
Milas, Hrvoje2175502
 Total000000
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in