Connect with us

D3R2G1 #1 Cherso vs. #4 Pešča United BD

Details

Date Time League Season
26 svibnja, 2024 4:00 pm CHL Div.3 - play-off 2023-24

Results

Team1234TOutcome
Cherso1622152376Loss
Pešča United1727122985 (0-1)Win

Recap

 

Predvođena Div.3 Rookie of the Year laureatom Janom Štimcem (22 poena) te iz svih pozicija preciznim combo braničem Damjanom Crnkovićem (20 poena) Pešča United je, čak i unatoč izbivanju trenera Andra Karića, znalački, milimetarski prezicnim timskim dodavanjima, znalački apsolvirala defanzivne stupice majstora zonksog presinga, prvoplasirane ekipe Div.3 reg.sezone – Chersa! Najefikasniji u redovima Chersa, čija su nominalno prva imena Dinu Salkovića, Brunu Salkovića, te Luku Meštrića defanzivci Pešče limitirali na nevjerojatnih 15 poena uz šut 6-27, ovaj je put bio rutiner Darjan Utmar pogodivši pet trica iz deset pokušaja, za svojih ukupno 17 poena.

 

Cherso

# Player PTS REB AST STL BLK FTM FTA FGM FGA 3PTs 3PA
0Bosnić, Leni04200000101
2Dautović, Dan Lou148560574814
5Salković, Dino36400111500
6Meštrić, Toni00000000000
8Damijanjević, Luka01110000201
9Utmar, Darjan17551000615510
12Salković, Bruno66310222904
13Meštrić, Luka6104110031308
14Solis, Romano1016312005800
15Pranjić, Matija810100004500
22Kaštelan, Andrea128111005622
34Salković, Emanuel05000000000
 Total7679291248103072830

Pešča United

# Player PTS REB AST STL BLK FTM FTA FGM FGA 3PTs 3PA
0Jambrečić, Ivan33300001212
1Remenar, Fran810520253902
2Nanković, Vid48510012702
4Alvir, Karlo610100122513
5Mandić, Nino00000000000
7Božić, Fran1210430145912
9Štimac, Jan221643081071302
11Crnković, Damjan2052213771136
14Borevković, Vlatko1011312453500
24Gažić, Fran00000000000
 Total85732712319343061619

Court

Boćarski dom

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

lipanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Arhiva

More in