Connect with us

D3FRG2 Swing United vs. Zapad

vs

Details

Date Time League Season
2 listopada, 2022 11:40 am CHL Div.3 - play-off 2021-22

Results

TeamTOutcome
Ljulja United94Loss
Zapad98 (1-1)Win

Recap

Mladi i perspektivni sastav Zapada inspiriranom je partijom u drugom susretu finalne serije Crohoops Div.3 sez.2021-22 s MIOC Knightsima te pobjedom nakon uzbudljive završnice izjednačio rezultat na 1:1! Kreativnim pokretačima Zapada na putu do iznimno vrijedne pobjede bili su svestrani braniči Tadej Buljan (19p, 8s, 6a, 5×3) te rookie Lovro Nikolić (20p, 8s, 7a, 6 ukr.lopti), koji je već u svojoj prvoj Crohoops partiji sve prisutne u DK Cedevita oduševio brzinom reakcije te igračkom inteligencijom na oba kraja terena. Spomenuti je dvojac u velikoj mjeri olakšao posao standardno s poludistance šuterski raspoloženom krilu Luki Meštroviću koji je predvodio strijelce Zapada sa ukupno 24 poena. Najefikasnijm u redovima Swing Uniteda bilo je off-season pojačanje Tin Bokulić sa 21 poenom, krilni-centar Božo Ivankonvić potvrdio je odličnu formu sa 20 poena i 10 skokova, a po 16 poena svaki upisali su braniči Dario Šantić i Sven Mešetović.

 

 

Ljulja United

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Ivanković, Božo20105213
2Šantić, Dario1671201
6Bukić, Ivan000000
7Žužul, Mateo234300
8Majstorović, Stefan413000
24Mešetović, Sven1665211
33Šunjić, Petar1582401
88Bokulić, Tin2155301
 Total9440251627

Zapad

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
4Meštrović, Luka2444601
7Buljan, Tadej1986305
8Nikolić, Lovro2087603
13Nikić, Nikola7104401
16Jurić, Leon1545301
19Mustapić, Borna1342102
 Total98382823013

Court

Dom Košarke Cedevita

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

srpanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arhiva

More in