2 travnja, 2023 3:30 pm CHL Div.2 - reg.season 2022-23

Team1234Outcome
Ljulja United1712237Win
N-Hood Drillers11191114Loss

Recap

Senzacionalni prvi ovosezonski poraz jedinom dosad neporaženom sastavu u sve tri Crohoops divizije, N-Hood Drillersima, nakon niza od čak 19 uzastopnih pobjeda, inspiriranom je partijom na oba kraja terena uspjeo nanijeti sastav Swing Uniteda! Swing je do dosad najvrijednije pobjede sezone predvodio rutiner K-C Božo Ivanković (20p, 8s). Iznimno bitne role za prošlosezonske Div.3 prvake  tijekom kritične treće četvrtine susreta, koju je Swing riješio sa 23:11 u svoju korist, odigrali su tijekom cijele sezone sjajno raspoloženi braniči Sven Mešetović i Dario Šantić, ubacivši svaki po ukupno 13 poena na do zadnje minute izjednačenom susretu. Vrijedi primjetiti da je Swing znalački iskoristio neigranje ključnih igrača Drillersa, braniča Vite i Luke Kožula, te uslijed toga bitno suženu rotaciju N-Hooda, što dakako nikako ne umanjuje vrijednost ove pobjede. Najefikasnijim igračem Drillersa ovaj je put bio K-C Luka Ljubičić sa 25 poena uz 12 skokova.

This content is not generated by the enhanced AI Text Generator. Ever since 2010. Crohoops.com content is created by the human hand.