16 siječnja, 2022 5:30 pm CHL Div.2 - reg.season 2021-22

Team1234OTTOutcome
AP Ekonomisti79Loss
Downtown Assassins II82Win

Recap

Drama neviđena viđena je na nedjeljnom D2-thrilleru NAV Chefsa i Downtown La Perle. Na poluvremenu se činilo se da će Chefsi predvođeni iz kola u kolo sve boljim krilnim centrom Lukom Brajkovićem i braničem-krilom Janom Ristovskim lagano doći do nove pobjede. No, početkom drugog dijela šuterski se budi pojačanje La Perle Saša Slišković te tijekom treće četvrtine ubacuje pet trica u nizu! Potom, loptu u svoje ruke uzima nekadašnji juniorski reprezentativac Hrvatske Robert Lučić, dirigira tempo utakmice, te sjajnom partijom predvodi niz Downtowna do izjednačenja. U posljednjem napadu, u samom kutu igrališta Lucić pronalazi Daniela Đidaru. Popularni ‘Điđi’, ni manje ni više nego u stilu legendarnog Larrya Birda, loptu izbacuje iza glave te pogađa svoj najmemorabilniji Crohoops koš za konačnih 82-79!!!