Connect with us

D1 Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers

Details

Date Time League Season
22 travnja, 2023 2:30 pm CHL Div.1 - reg.season 2022-23

Results

Team1234TOutcome
Građevinski fakultet1427262390Loss
Jankomir Transformers36222630114Win

Recap

Jedan od Crohoops Div.1 starosjedioca, sastav Građevinskog fakulteta, nastupivši ovaj put bez standardnog startera na poziciji centra Mate Meštrovića, dao je trenutni maksimum u susretu s Div.1 contenderima Jankomir Transformersima, odigranom u DK Cedevita. Petorka Transformersa predvođena iskusnim playem Ivanom Majdandžićem (triple-double: 16p, 10s, 11a), uz iznimno efikasne Joška Jeličića (34p, 14s, 7a) i Marka Zadru (31p, 15s, 5a) usmjerila je te kontrolirala tijek susreta od prve do posljednje minute. Najefikasnijim igračem u sastavu ‘Građevinara’ ovaj je put bio kapetan Robert Buzjak sa 24 poena, a Jakov Žilić upisao je career-high 22 poena.

 

This content is not generated by the enhanced AI Text Generator. Ever since 2010. Crohoops.com content is created by the human hand.

 

Građevinski fakultet

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
Vanjak, Toni8105102
2Buzjak, Robert24113103
6Meštrić, Luka5106101
7Žilić, Jakov22126106
9Lisica, Kristijan5114101
24Mešetović, Sven14126102
47Petani, Filip1285102
 Total9074357017

Jankomir Transformers

# Player PTS REB AST STL BLK 3PTs
9Majdandžić, Ivan161011102
10Jeličić, Joško34147105
23Zadro, Marko31155105
29Markulak, Benjamin12146102
69Dadić, Ivan2186104
 Total11461355018

Court

Dom Košarke Cedevita

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

srpanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Arhiva

More in