Connect with us

Volovčica Lions

Volovčica Lions

Volovčica Lions – CroHoops League members since 2019.

 

Volovcica Lions - Individualne statistike 2019/20

Player3PTsGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Kožul, Vito471411.64.51.60.427.5638
Perović, Maroje5810.91.81.40.117.5253
Franjić, Dario46165.64.61.40.112.6388
Tošić, Filip10103.42.21.40.011.8188
Zorica, Nikola59194.52.40.50.011.2353
Ćurković, Janko314.01.01.00.011.017
Peša, Mateo0124.91.60.90.29.3202
Kramar, Dominik253.41.21.40.49.278
Gluhačić, Karlo5184.03.80.70.07.8293
Mirković, Frano8154.91.51.10.47.7232
Anđel, Filip293.91.70.90.26.3117
Cota, Karlo462.71.20.80.05.561
Vukelić, Fran481.80.80.10.42.040
Ivezić, Patrik021.00.50.00.51.06
Anđelić, Vedran000.00.00.00.00.00
Milošević, Luka000.00.00.00.00.00
Palinić, Filip000.00.00.00.00.00
Čičić, Karlo000.00.00.00.00.00
Meštrović, Mate000.00.00.00.00.00

 

 

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

lipanj 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in