Connect with us

Zadar I

 

Zadar 2017/18

Zadar - Individualne Statistike 2017/18

PlayerGPTSPPGREBRPGASTAPGSTLSPGBLKBPG3PTsEFF
Kolanović, Toni614023.3538.891.591.530.511225
Jošić, Filip1222418.7695.8171.4181.500.033361
Brzić, Domagoj1318914.5675.2231.8131.030.223318
Perović, Maroje1622514.119412.1311.9311.940.32487
Mračić, Tomislav2127112.9753.6612.9351.720.114458
Deković, Matko2126612.71004.8954.5381.810.012512
Karuc, Ivan22311.584.000.010.500.0234
Marčinković, Nedo171699.91317.7221.3120.710.115350
Šutalo, Josip11766.9444.060.550.520.24137
Ivičić,Toni9616.8333.770.830.300.011115
Bralić, Vice11403.6403.690.840.420.2095
Deković, Juraj18603.3452.5311.790.500.014159
Nivić, Vlaho18341.9432.4110.690.510.17105
Skroče, Stipe12151.3504.2100.860.500.0182
Miletić, Frane000.000.000.000.000.000

Zadar 2016/17

Zadar – Individualne Statistike 2016/17

PlayerGPTSPPGREBRPGASTAPGSTLSPGBLKBPG3PTsEFF
Kolanović, Toni1941021.621211.2361.9150.850.332710
Žilić, Luka2242819.51054.8994.5542.520.158746
Piasevoli, Ivan2329813.028812.5462.0261.1582.54720
Karuc, Ivan1721612.7633.7201.290.530.224335
Deković, Matko1919010.0753.9874.6261.410.19388
Mračić, Tomislav201366.8432.2331.7201.000.08240
Ivičić,Toni15815.4503.3110.770.500.013162
Deković, Juraj221095.0532.4472.150.200.025239
Bralić, Vice16664.1724.570.470.420.10154
Hajdić, Roko362.020.700.000.000.019
Nivić, Vlaho23391.7552.4190.8130.600.02128
Erslan, Šime18231.3422.320.130.210.1071
Marčinković, Luka000.000.000.000.000.000
Skroče, Stipe000.000.000.000.000.000

 

Došli: Maroje Perović, Josip Šutalo, Nedo Marčinković, Stipe Skroče, Filip Josić
 
Otišli: Luka Žilić (Trešnjevka), Ivan Piasevoli (Građevisnki Fakultet), Šime Erslan, Roko Hajdić
 
Igrač na kojeg treba obratiti pozornost: Timska igra će ga iznjedriti. – Matko Deković (c)
 
Očekivanja od sezone: Očekujemo dobru košarku i da pokušamo ponovit prošlogodišnji uspjeh (polufinale).
– Matko Deković (c)

 

 

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Arhiva