Connect with us

Zadar I

 

Zadar 2017/18

Zadar - Individualne Statistike 2017/18

Player3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Kolanović, Toni115399314068.81.51.50.523.3214
Jošić, Filip336917180224125.81.41.50.018.7328
Brzić, Domagoj236723133189135.21.81.00.214.5295
Perović, Maroje2194313142251612.11.91.90.314.1485
Mračić, Tomislav147561352271213.62.91.70.112.9444
Deković, Matko1210095381266214.84.51.80.012.7500
Karuc, Ivan280102324.00.00.50.011.532
Marčinković, Nedo1513122121169177.71.30.70.19.9335
Šutalo, Josip44465276114.00.50.50.26.9133
Ivičić,Toni11337306193.70.80.30.06.8104
Bralić, Vice04094240113.60.80.40.23.695
Deković, Juraj1445319060182.51.70.50.03.3145
Nivić, Vlaho743119134182.40.60.50.11.998
Skroče, Stipe150106015124.20.80.50.01.381
Miletić, Frane00000000.00.00.00.00.00

Zadar 2016/17

Zadar – Individualne Statistike 2016/17

Player3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Kolanović, Toni32212361554101911.21.90.80.321.6678
Žilić, Luka5810599542428224.84.52.50.119.5688
Piasevoli, Ivan42884626582982312.52.01.12.513.0716
Karuc, Ivan24632093216173.71.20.50.212.7311
Deković, Matko97587261190193.94.61.40.110.0379
Mračić, Tomislav84333200136202.21.71.00.06.8232
Ivičić,Toni1350117081153.30.70.50.05.4149
Deković, Juraj25534750109222.42.10.20.05.0214
Bralić, Vice07277266164.50.40.40.14.1154
Hajdić, Roko12000630.70.00.00.02.08
Nivić, Vlaho2551913039232.40.80.60.01.7126
Erslan, Šime04223123182.30.10.20.11.371
Marčinković, Luka00000000.00.00.00.00.00
Skroče, Stipe00000000.00.00.00.00.00

 

Došli: Maroje Perović, Josip Šutalo, Nedo Marčinković, Stipe Skroče, Filip Josić
 
Otišli: Luka Žilić (Trešnjevka), Ivan Piasevoli (Građevisnki Fakultet), Šime Erslan, Roko Hajdić
 
Igrač na kojeg treba obratiti pozornost: Timska igra će ga iznjedriti. – Matko Deković (c)
 
Očekivanja od sezone: Očekujemo dobru košarku i da pokušamo ponovit prošlogodišnji uspjeh (polufinale).
– Matko Deković (c)

 

 

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

rujan 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Arhiva