Connect with us

crohoops division 3

Div.3 2023-24 – Schedule & Results

Div.3 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 30.9.2023.
Travno Beaters vs. YoungBloods (Boćarski dom) 82-89 
Dubrava Dagnje vs. Media-sistem (Boćarski dom) 52-85
Siget 96ers vs. UZ Personal DDE (Boćarski dom) 53-61
Sweet Lou’s vs. Juking Team (DK Cedevita) 20-0
Gold Diggers vs. Pešča United (DK Cedevita) 59-75
Gradec vs. Cherso 74-80 (played on Mar.2, 2024, postponed by League)

Rnd.2 – 7.10.2023.
Cherso vs. YoungBloods 87-71
Pešča United vs. Travno Beaters 70-92
Juking Team vs. Gold Diggers 0-20
UZ Personal DDE vs. Sweet Lou’s 77-58
Media-sistem vs. Siget 96ers 76-83
Gradec vs. Dubrava Dagnje 73-48

Rnd.3 – sub-ned 14.-15.10.2023.
Dubrava Dagnje vs. Cherso 59-117
Siget 96ers vs. Gradec 80-85
Sweet Lou’s vs. Media-sistem 76-92
Gold Diggers vs. UZ Personal DDE 92-75
Travno Beaters vs. Juking Team 20-0
YoungBloods vs. Pešča United 89-97 (84-84; OT (played on Mar.2, 2024; postponed by League))

Rnd.4 – 21.10.2023.
Juking Team vs. YoungBloods 0-20
UZ Personal DDE vs. Travno Beaters 85-90
Cherso vs. Pešča United 87-81
Media-sistem vs. Gold Diggers 81-73
Gradec vs. Sweet Lou’s 80-93
Dubrava Dagnje vs. Siget 96ers 55-77

Rnd.5 – 28.10.2023.
YoungBloods vs. UZ Personal DDE 63-70
Sweet Lou’s vs. Dubrava Dagnje 81-71
Travno Beaters vs. Media-sistem 81-79
Siget 96ers vs. Cherso 74-80 (72-72; OT)
Gold Diggers vs. Gradec 20-0
Pešča United vs. Juking Team 20-0 (postponed by Juking Team)

Rnd.6 – 4.11.2023.
Media-sistem vs. YoungBloods 79-68
UZ Personal DDE vs. Pešča United 74-96
Gradec vs. Travno Beaters 57-100
Dubrava Dagnje vs. Gold Diggers 76-92
Cherso vs. Juking Team 20-0
Siget 96ers vs. Sweet Lou’s 133-110 

Rnd.7 – 11.11.2023.
Gold Diggers vs. Siget 96ers 80-97
Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 87-73
YoungBloods vs. Gradec 68-49
Pešča United vs. Media-sistem 90-94
Juking Team vs. UZ Personal DDE 0-20
Sweet Lou’s vs. Cherso 83-98

Rnd.8 – 25.11.2023.
Cherso vs. UZ Personal DDE 107-78
Media-sistem vs. Juking Team 20-0
Gradec vs. Pešča United 80-94
Dubrava Dagnje vs. YoungBloods 36-81
Siget 96ers vs. Travno Beaters 88-77
Sweet Lou’s vs. Gold Diggers 83-103

Rnd.9 – 2.12.2023.
Travno Beaters vs. Sweet Lou’s 117-94
YoungBloods vs. Siget 96ers 75-61
Pešča United vs. Dubrava Dagnje 126-71
Juking Team vs. Gradec 0-20
UZ Personal DDE vs. Media-sistem 61-85
Gold Diggers vs. Cherso 79-94 (postponed by Gold Diggers, played on Apr.13, 2024)

Rnd.10 – 9.12.2023.
Cherso vs. Media-sistem 67-51
Siget 96ers vs. Pešča United 38-115
Gold Diggers vs. Travno Beaters 78-105
Gradec vs. UZ Personal DDE 66-55
Sweet Lou’s vs. YoungBloods 0-20
Dubrava Dagnje vs. Juking Team 20-0

Rnd.11 – 16.12.2023.
YoungBloods vs. Gold Diggers 108-70
Travno Beaters vs. Cherso 99-82
Media-sistem vs. Gradec 103-68
UZ Personal DDE vs. Dubrava Dagnje 76-84
Siget 96ers vs. Juking Team 20-0
Pešča United vs. Sweet Lou’s 94-79 (OT) (played on Mar.9, 2024, postponed by Sweet Lou’s)

Rnd.12 – 13.1.2023.
Travno Beaters vs. YoungBloods 97-80
Siget 96ers vs. UZ Personal DDE 97-68
Gold Diggers vs. Pešča United 71-85
Gradec vs. Cherso 47-92
Dubrava Dagnje vs. Media-sistem 59-91
Sweet Lou’s vs. Juking Team 20-0

Rnd.13 – 20.1.2024.
Pešča United vs. Travno Beaters 97-110
UZ Personal DDE vs. Sweet Lou’s 87-88
Media-sistem vs. Siget 96ers 104-66
Gradec vs. Dubrava Dagnje 62-81
Cherso vs. YoungBloods 113-88
Gold Diggers vs. Juking Team 20-0

Rnd.14 – 3.2.2024. 
Dubrava Dagnje vs. Cherso 56-87
Siget 96ers vs. Gradec 66-61
Sweet Lou’s vs. Media-sistem 97-104
Gold Diggers vs. UZ Personal DDE 82-79
YoungBloods vs. Pešča United 95-116
Travno Beaters vs. Juking Team 20-0

Rnd.15 – 10.2.2024.
Cherso vs. Pešča United 92-100 (91-91; OT)
UZ Personal DDE vs. Travno Beaters 76-84
Media-sistem vs. Gold Diggers 74-60
Gradec vs. Sweet Lou’s 79-84
Dubrava Dagnje vs. Siget 96ers 80-100
YoungBloods vs. Juking Team 20-0

Rnd.16 – 17.2.2024.
Sweet Lou’s vs. Dubrava Dagnje 79-71
Gold Diggers vs. Gradec 97-90
Siget 96ers vs. Cherso 71-103
Travno Beaters vs. Media-sistem 77-108
YoungBloods vs. UZ Personal DDE 77-70
Pešča United vs. Juking Team 20-0

Rnd.17 – 24.2.2024.
UZ Personal DDE vs. Pešča United 79-90
Media-sistem vs. YoungBloods 78-84
Gradec vs. Travno Beaters 87-56
Siget 96ers vs. Sweet Lou’s 111-86
Dubrava Dagnje vs. Gold Diggers 81-84
Cherso vs. Juking Team 20-0

2.3.2024. – ODIGRAVANJE PRETHODNO NEODIGRANIH SUSRETA
Gradec vs. Cherso 74-80 (played on Mar.2, 2024, postponed by Gradec)
YoungBloods vs. Pešča United 89-97 (84-84; OT (played on Mar.2, 2024; postponed by League))

Rnd.18 – 9.3.2024.
Gold Diggers vs. Siget 96ers 81-103
YoungBloods vs. Gradec 85-55
D3R11 Pešča United vs. Sweet Lou’s 94-79 (OT) (postponed by Sweet Lou’s, played on Mar.9, 2024)
Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 105-89  (postponed by Travno Beaters, played on Apr.13, 2024)
Pešča United vs. Media-sistem 69-97 (postponed by League, played on Apr.13, 2024)
UZ Personal DDE vs. Juking Team 20-0
Sweet Lou’s vs. Cherso 106-77 (postponed by League, played on Apr.25, 2024)

Rnd.19 – 16.3.2024.
Sweet Lou’s vs. Gold Diggers 80-93
Dubrava Dagnje vs. YoungBloods 59-94
Siget 96ers vs. Travno Beaters 96-82
Cherso vs. UZ Personal DDE 81-68
Gradec vs. Pešča United 0-20
Media-sistem vs. Juking Team 20-0

Rnd.20 – 23.3.2024.
Gold Diggers vs. Cherso 71-88
Travno Beaters vs. Sweet Lou’s 105-103
YoungBloods vs. Siget 96ers 76-83
UZ Personal DDE vs. Media-sistem 82-102
Pešča United vs. Dubrava Dagnje 20-0
Gradec vs. Juking Team 20-0

Rnd.21 – 6.4.2024.
Cherso vs. Media-sistem 79-76
Siget 96ers vs. Pešča United 65-100
Sweet Lou’s vs. YoungBloods 100-89
Gold Diggers vs. Travno Beaters 82-103
Gradec vs. UZ Personal DDE 72-92 (postponed by UZ Personal DDE, played on Apr.17, 2024)
Dubrava Dagnje vs. Juking Team 20-0

SUBOTA 13.4. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA
D3R9 Gold Diggers vs. Cherso 79-94
D3R18 Pešča United vs. Media-sistem 69-97  
D3R18 Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 105-89  

Rnd.22 20.4.2024.
Travno Beaters vs. Cherso 84-77
YoungBloods vs. Gold Diggers 79-85
Pešča United vs. Sweet Lou’s 94-105 
UZ Personal DDE vs. Dubrava Dagnje 80-63 
Media-sistem vs. Gradec 74-52
Siget 96ers vs. Juking Team 20-0

 

Division 3 2023-24 – Standings
1 Cherso 18-4 40b
2 Media-sistem 17-5 39b
3 Travno Beaters 17-5 39b
4 Pešča United 15-6 36b
5 Siget 96ers 14-8 36b
6 YoungBloods 12-10 34b
7 Gold Diggers 11-11 33b
8 Sweet Lou’s 10-12 32b (-1b)
9 UZ Personal DDE 7-15 29b
10 Gradec 6-15 27b (-1b)
11 Dubrava Dagnje 5-17 26b
12 Juking Team 0-22 22b (diskv.)
– updated Apr.24, 2024

 

CROHOOPS DIV.3 2023-24 DOIGRAVANJE – ČETVRTFINALE (na dvije pobjede u seriji)

Dom Košarke Cedevita, subota 27.4.2024.
CED #4 Pešča United vs. #5 Siget 96ers 84-89 (0-1)
CED #3 Travno Beaters vs. #6 YoungBloods 96-73 (1-0)
CED #2 Media-sistem vs. #7 Gold Diggers 78-109 (0-1)
CED #1 Cherso vs. #8 Sweet Lou’s 106-90 (1-0)

Dom Košarke Cedevita, četvrtak 2.5.2024.
CED D3R1G2 #3 Travno Beaters vs. #6 YoungBloods 100-75 (2-0)

Dom Košarke Cedevita, subota 4.5.2024.
CED D3R1G2 #2 Media-sistem vs. #7 Gold Diggers 91-93 (0-2)
CED D3R1G2 #1 Cherso vs. #8 Sweet Lou’s 20-0 (2-0)
CED #4 Pešča United vs. #5 Siget 96ers – POSTPONED (Siget 96ers)

Dom Košarke Cedevita, subota 11.5.2024.
D3R1G2 #4 Pešča United vs. #5 Siget 96ers 78-58 (1-1)
D3R2G1 #3 Travno Beaters vs. #7 Gold Diggers 86-91 (0-1)

Boćarski dom, nedjelja 19.5.2024.
D3R1G3 #4 Pešča United vs. #5 Siget 96ers BD 96-82 (2-1)
D3R2G2 #3 Travno Beaters vs. #7 Gold Diggers BD 80-103 (0-2)

Boćarski dom, nedjelja 26.5.2024.
16.00 D3R2G1 #1 Cherso vs. #4 Pešča United BD

 

Loading brackets...

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije, protivnika)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in crohoops division 3