Connect with us

crohoops division 3

Div.3 2023-24 – Schedule & Results

Div.3 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 30.9.2023.
Travno Beaters vs. YoungBloods (Boćarski dom) 82-89 
Dubrava Dagnje vs. Media-sistem (Boćarski dom) 52-85
Siget 96ers vs. UZ Personal DDE (Boćarski dom) 53-61
Sweet Lou’s vs. Juking Team (DK Cedevita) 20-0
Gold Diggers vs. Pešča United (DK Cedevita) 59-75
Gradec vs. Cherso 74-80 (played on Mar.2, 2024, previously postponed by League)

Rnd.2 – 7.10.2023.
Cherso vs. YoungBloods 87-71
Pešča United vs. Travno Beaters 70-92
Juking Team vs. Gold Diggers 0-20
UZ Personal DDE vs. Sweet Lou’s 77-58
Media-sistem vs. Siget 96ers 76-83
Gradec vs. Dubrava Dagnje 73-48

Rnd.3 – sub-ned 14.-15.10.2023.
Dubrava Dagnje vs. Cherso 59-117
Siget 96ers vs. Gradec 80-85
Sweet Lou’s vs. Media-sistem 76-92
Gold Diggers vs. UZ Personal DDE 92-75
Travno Beaters vs. Juking Team 20-0
YoungBloods vs. Pešča United 89-97 (84-84; OT (played on Mar.2, 2024; previously postponed by League))

Rnd.4 – 21.10.2023.
Juking Team vs. YoungBloods 0-20
UZ Personal DDE vs. Travno Beaters 85-90
Cherso vs. Pešča United 87-81
Media-sistem vs. Gold Diggers 81-73
Gradec vs. Sweet Lou’s 80-93
Dubrava Dagnje vs. Siget 96ers 55-77

Rnd.5 – 28.10.2023.
YoungBloods vs. UZ Personal DDE 63-70
Sweet Lou’s vs. Dubrava Dagnje 81-71
Travno Beaters vs. Media-sistem 81-79
Siget 96ers vs. Cherso 74-80 (72-72; OT)
Gold Diggers vs. Gradec 20-0
Pešča United vs. Juking Team 20-0 (previously postponed by Juking Team)

Rnd.6 – 4.11.2023.
Media-sistem vs. YoungBloods 79-68
UZ Personal DDE vs. Pešča United 74-96
Gradec vs. Travno Beaters 57-100
Dubrava Dagnje vs. Gold Diggers 76-92
Cherso vs. Juking Team 20-0
Siget 96ers vs. Sweet Lou’s 133-110 

Rnd.7 – 11.11.2023.
Gold Diggers vs. Siget 96ers 80-97
Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 87-73
YoungBloods vs. Gradec 68-49
Pešča United vs. Media-sistem 90-94
Juking Team vs. UZ Personal DDE 0-20
Sweet Lou’s vs. Cherso 83-98

Rnd.8 – 25.11.2023.
Cherso vs. UZ Personal DDE 107-78
Media-sistem vs. Juking Team 20-0
Gradec vs. Pešča United 80-94
Dubrava Dagnje vs. YoungBloods 36-81
Siget 96ers vs. Travno Beaters 88-77
Sweet Lou’s vs. Gold Diggers 83-103

Rnd.9 – 2.12.2023.
Travno Beaters vs. Sweet Lou’s 117-94
YoungBloods vs. Siget 96ers 75-61
Pešča United vs. Dubrava Dagnje 126-71
Juking Team vs. Gradec 0-20
UZ Personal DDE vs. Media-sistem 61-85
Gold Diggers vs. Cherso 79-94 (previously postponed by Gold Diggers, played on Apr.13, 2024)

Rnd.10 – 9.12.2023.
Cherso vs. Media-sistem 67-51
Siget 96ers vs. Pešča United 38-115
Gold Diggers vs. Travno Beaters 78-105
Gradec vs. UZ Personal DDE 66-55
Sweet Lou’s vs. YoungBloods 0-20
Dubrava Dagnje vs. Juking Team 20-0

Rnd.11 – 16.12.2023.
YoungBloods vs. Gold Diggers 108-70
Travno Beaters vs. Cherso 99-82
Media-sistem vs. Gradec 103-68
UZ Personal DDE vs. Dubrava Dagnje 76-84
Siget 96ers vs. Juking Team 20-0
Pešča United vs. Sweet Lou’s 94-79 (OT) (played on Mar.9, 2024, previously postponed by Sweet Lou’s)

Rnd.12 – 13.1.2023.
Travno Beaters vs. YoungBloods 97-80
Siget 96ers vs. UZ Personal DDE 97-68
Gold Diggers vs. Pešča United 71-85
Gradec vs. Cherso 47-92
Dubrava Dagnje vs. Media-sistem 59-91
Sweet Lou’s vs. Juking Team 20-0

Rnd.13 – 20.1.2024.
Pešča United vs. Travno Beaters 97-110
UZ Personal DDE vs. Sweet Lou’s 87-88
Media-sistem vs. Siget 96ers 104-66
Gradec vs. Dubrava Dagnje 62-81
Cherso vs. YoungBloods 113-88
Gold Diggers vs. Juking Team 20-0

Rnd.14 – 3.2.2024. 
Dubrava Dagnje vs. Cherso 56-87
Siget 96ers vs. Gradec 66-61
Sweet Lou’s vs. Media-sistem 97-104
Gold Diggers vs. UZ Personal DDE 82-79
YoungBloods vs. Pešča United 95-116
Travno Beaters vs. Juking Team 20-0

Rnd.15 – 10.2.2024.
Cherso vs. Pešča United 92-100 (91-91; OT)
UZ Personal DDE vs. Travno Beaters 76-84
Media-sistem vs. Gold Diggers 74-60
Gradec vs. Sweet Lou’s 79-84
Dubrava Dagnje vs. Siget 96ers 80-100
YoungBloods vs. Juking Team 20-0

Rnd.16 – 17.2.2024.
Sweet Lou’s vs. Dubrava Dagnje 79-71
Gold Diggers vs. Gradec 97-90
Siget 96ers vs. Cherso 71-103
Travno Beaters vs. Media-sistem 77-108
YoungBloods vs. UZ Personal DDE 77-70
Pešča United vs. Juking Team 20-0

Rnd.17 – 24.2.2024.
UZ Personal DDE vs. Pešča United 79-90
Media-sistem vs. YoungBloods 78-84
Gradec vs. Travno Beaters 87-56
Siget 96ers vs. Sweet Lou’s 111-86
Dubrava Dagnje vs. Gold Diggers 81-84
Cherso vs. Juking Team 20-0

2.3.2024. – ODIGRAVANJE PRETHODNO NEODIGRANIH SUSRETA
Gradec vs. Cherso 74-80 (played on Mar.2, 2024, previously postponed by Gradec)
YoungBloods vs. Pešča United 89-97 (84-84; OT (played on Mar.2, 2024; previously postponed by League))

Rnd.18 – 9.3.2024.
Gold Diggers vs. Siget 96ers 81-103
YoungBloods vs. Gradec 85-55
D3R11 Pešča United vs. Sweet Lou’s 94-79 (OT) (played on Mar.9, 2024, previously postponed by Sweet Lou’s)
Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 105-89  (previously postponed by Travno Beaters, played on Apr.13, 2024)
Pešča United vs. Media-sistem 69-97 (previously postponed by League, played on Apr.13, 2024)
UZ Personal DDE vs. Juking Team 20-0
Sweet Lou’s vs. Cherso POSTPONED (League)

Rnd.19 – 16.3.2024.
Sweet Lou’s vs. Gold Diggers 80-93
Dubrava Dagnje vs. YoungBloods 59-94
Siget 96ers vs. Travno Beaters 96-82
Cherso vs. UZ Personal DDE 81-68
Gradec vs. Pešča United 0-20
Media-sistem vs. Juking Team 20-0

Rnd.20 – 23.3.2024.
Gold Diggers vs. Cherso 71-88
Travno Beaters vs. Sweet Lou’s 105-103
YoungBloods vs. Siget 96ers 76-83
UZ Personal DDE vs. Media-sistem 82-102
Pešča United vs. Dubrava Dagnje 20-0
Gradec vs. Juking Team 20-0

Rnd.21 – 6.4.2024.
Cherso vs. Media-sistem 79-76
Siget 96ers vs. Pešča United 65-100
Sweet Lou’s vs. YoungBloods 100-89
Gold Diggers vs. Travno Beaters 82-103
Gradec vs. UZ Personal DDE – POSTPONED (UZ Personal DDE)
Dubrava Dagnje vs. Juking Team 20-0

SUBOTA 13.4. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA
D3R9 Gold Diggers vs. Cherso 79-94
D3R18 Pešča United vs. Media-sistem 69-97  
D3R18 Travno Beaters vs. Dubrava Dagnje 105-89  

Rnd.22 20.4.2024.
14.00 YoungBloods vs. Gold Diggers dv.2
15.30 Pešča United vs. Sweet Lou’s dv.2
17.00 Travno Beaters vs. Cherso dv.2
18.30 UZ Personal DDE vs. Dubrava Dagnje dv.2
20.00 Media-sistem vs. Gradec dv.2
Siget 96ers vs. Juking Team 20-0

 

RASPORED ODIGRAVANJA ODGOĐENIH SUSRETA CROHOOPS LIGE

17.4. srijeda (BD, CED)
BD 10.00 D1R3 Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves
BD 11.30 D1R3 N-Hood Drillers vs. Bauerfeind
BD 13.00 D3R21 Gradec vs. UZ Personal DDE
CED 10.00 D2R1 NavBiz vs. Zapad
CED 11.30 D2R19 Kušlanova vs. The White Mamba
CED 13.00 D2R19 Legija SporSi vs. Barić & Sons

18.4. četvrtak (CED)
CED 19.00 D1R17 Bosco vs. Invicta (zamjenski termin 20.4.)

20.4. subota (BD) – odigravanje eventualno neodigranih susreta D1/D2
D2R1 San Antonio Sesvete vs. The White Mamba (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)
D2R5 Trnsko Diablos vs. Kušlanova (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)

21.4. nedjelja (BD)
BD 16.40 D3R18 Sweet Lou’s vs. Cherso

23.4. utorak (CED)
D2R22 Zapad vs. San Antonio Sesvete (zamjenski termin subota 27.4. BD/CED)

24.4. srijeda (BD) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
25.4. četvrtak (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
27.4. subota (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2


NAPOMENA: organizator zadržava pravo promjene termina i lokacije odigravanja susreta

ažurirano: 15.4.2024.

 

 

Division 3 2023-24 – Standings
1 Cherso 18-2 38b
2 Media-sistem 16-5 37b
3 Travno Beaters 16-5 37b
4 Siget 96ers 14-8 36b
5 Pešča United 15-5 35b
6 YoungBloods 12-9 33b
7 Gold Diggers 10-11 31b
8 Sweet Lou’s 8-12 28b (-1b)
9 UZ Personal DDE 5-15 25b
10 Gradec 6-13 25b (-1b)
11 Dubrava Dagnje 5-16 25b
12 Juking Team 0-22 22b (diskv.)
– updated Apr.13, 2024

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije utakmica, protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in crohoops division 3