Connect with us

crohoops division 2

Div.2 2023-24 – Schedule & Results

Div.2 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 1.10.2023.
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0
Legija SporSi vs. Pregrada Barbari 20-0
San Antonio Sesvete vs. Yokohama Snipers 64-60
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 79-54
Downtown Assassins II vs. Barić & Sons 73-83
NavBiz vs. Zapad – POSTPONED (NavBiz)

Rnd.2 – 8.10.2023.
The White Mamba vs. Downtown Assassins II (previously postponed by The White Mamba, played on Dec.7, 2023) 57-65
Ljulja United vs. Barić & Sons 0-20
Zapad vs. Trnsko Diablos 68-81
Yokohama Snipers vs. NavBiz 59-54
Pregrada Barbari vs. San Antonio Sesvete 0-20
Kušlanova vs. Legija SporSi 71-76

Rnd.3 – 15.10.2023.
Downtown Assassins II vs. Zapad 75-55
NavBiz vs. Pregrada Barbari 20-0
Legija SporSi vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. Yokohama Snipers 85-74
Barić & Sons vs. The White Mamba 72-69
San Antonio Sesvete vs. Kušlanova 77-67

Rnd.4 – 22.10.2023.
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 91-63
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 0-20
Legija SporSi vs. San Antonio Sesvete 65-52
Zapad vs. Barić & Sons 78-59
Kušlanova vs. NavBiz 73-90
Ljulja United vs. The White Mamba 0-20 (postponed by Ljulja United, played on Nov.5, 2023)

Rnd.5 – 29.10.2023.
NavBiz vs. Legija SporSi 84-73
Downtown Assassins II vs. Pregrada Barbari 20-0
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 58-77
The White Mamba vs. Zapad 56-44
San Antonio Sesvete vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. Kušlanova – POSTPONED (Trnsko Diablos)

ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
5.11.23. Ljulja United vs. The White Mamba 0-20 

Rnd.6 – 12.11.2023.
9.11. Yokohama Snipers vs. The White Mamba 94-43
Pregrada Barbari vs. Barić & Sons 0-20
Kušlanova vs. Downtown Assassins II 72-88
Legija SporSi vs. Trnsko Diablos 63-60
Ljulja United vs. Zapad 0-20
San Antonio Sesvete vs. NavBiz 83-73

Rnd.7 – 26.11.2023.
NavBiz vs. Ljulja United 20-0
Trnsko Diablos vs. San Antonio Sesvete 76-79
Downtown Assassins II vs. Legija SporSi 77-96
The White Mamba vs. Pregrada Barbari 20-0
Zapad vs. Yokohama Snipers 62-73 (previously postponed by League, played on Apr.2, 2024)
Barić & Sons vs. Kušlanova 93-99 (previously postponed by Kušlanova, played on Apr.4, 2024)

Rnd.8 – 3.12.2023.
NavBiz vs. Trnsko Diablos 73-112
Ljulja United vs. Yokohama Snipers 0-20
Kušlanova vs. The White Mamba 80-64
Legija SporSi vs. Barić & Sons 90-75
San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 80-78
Pregrada Barbari vs. Zapad 0-20 (previously postponed by League)

7.12.2023.
The White Mamba vs. Downtown Assassins II (previously postponed by The White Mamba) 57-65

Rnd.9 – 10.12.2023.
Barić & Sons vs. San Antonio Sesvete 79-87
Trnsko Diablos vs. Ljulja United 20-0
The White Mamba vs. Legija SporSi 58-100
Zapad vs. Kušlanova 91-111
Yokohama Snipers vs. Pregrada Barbari 20-0
Downtown Assassins II vs. NavBiz 84-90 (played on Jan.27, 2024, previously postponed by League)

Rnd.10 – 17.12.2023.
NavBiz vs. Barić & Sons 65-82
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 70-92
Legija SporSi vs. Zapad 80-65
San Antonio Sesvete vs. The White Mamba 102-51
Trnsko Diablos vs. Downtown Assassins II 100-88 (previously postponed by Downtown Assassins II, played on Apr.4, 2024)
Ljulja United vs. Pregrada Barbari 20-0 (previously postponed by Pregrada Barbari)

Rnd.11 – 13.-14.1.2024.
Barić & Sons vs. Trnsko Diablos 67-95
The White Mamba vs. NavBiz 52-58
Zapad vs. San Antonio Sesvete 69-61
Yokohama Snipers vs. Legija SporSi 74-70
Downtown Assassins II vs. Ljulja United 20-0
Pregrada Barbari vs. Kušlanova 0-20

Rnd.12 – 20.-21.1.2024.
San Antonio Sesvete vs. Yokohama Snipers 87-65
NavBiz vs. Zapad 79-57
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 20-0
Downtown Assassins II vs. Barić & Sons 75-86
Legija SporSi vs. Pregrada Barbari 20-0
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0 (played on Jan.27, 2024, previously postponed by League)

27.1.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
Downtown Assassins II vs. NavBiz 84-90
Kušlanova vs. Ljulja United 20-0

Rnd.13 – 4.2.2024.
Ljulja United vs. Barić & Sons 0-20
The White Mamba vs. Downtown Assassins II 75-69
Zapad vs. Trnsko Diablos 84-102
Yokohama Snipers vs. NavBiz 70-88
Kušlanova vs. Legija SporSi 90-66
Pregrada Barbari vs. San Antonio Sesvete 0-20

Rnd.14 – 10.-11.2.2024.
Downtown Assassins II vs. Zapad 74-80
Barić & Sons vs. The White Mamba 84-68
Trnsko Diablos vs. Yokohama Snipers 81-63
San Antonio Sesvete vs. Kušlanova 107-96
NavBiz vs. Pregrada Barbari 20-0
Legija SporSi vs. Ljulja United 20-0

Rnd.15 – 18.2.2024.
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 107-73 (previously postponed by Yokohama Snipers, played on Mar.17, 2024)
Zapad vs. Barić & Sons 74-83
Kušlanova vs. NavBiz 92-72
Legija SporSi vs. San Antonio Sesvete 72-79
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 0-20
Ljulja United vs. The White Mamba 0-20

Rnd.16 – 25.2.2024.
NavBiz vs. Legija SporSi 72-102
Trnsko Diablos vs. Kušlanova 73-78
Barić & Sons vs. Yokohama Snipers 74-82
The White Mamba vs. Zapad 62-55
D2R19 San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 81-69
Downtown Assassins II vs. Pregrada Barbari 20-0
San Antonio Sesvete vs. Ljulja United 20-0

Rnd.17 – 3.3.2024.
Yokohama Snipers vs. The White Mamba 70-59
Kušlanova vs. Downtown Assassins II 100-80
Legija SporSi vs. Trnsko Diablos 95-101
San Antonio Sesvete vs. NavBiz 84-69
Pregrada Barbari vs. Barić & Sons 0-20
Ljulja United vs. Zapad 0-20

Rnd.18 – 10.3.2024.
Trnsko Diablos vs. San Antonio Sesvete 90-97 (83-83; OT)
Downtown Assassins II vs. Legija SporSi 76-97
Barić & Sons vs. Kušlanova 95-86
Zapad vs. Yokohama Snipers 76-86
The White Mamba vs. Pregrada Barbari 20-0
NavBiz vs. Ljulja United 20-0

Rnd.19 – 17.3.2024.
D2R15 Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II (Boćarski dom) 107-73
NavBiz vs. Trnsko Diablos (Boćarski dom) 70-64
Kušlanova vs. The White Mamba (DK Cedevita) – POSTPONED (League)
Legija SporSi vs. Barić & Sons (DK Cedevita) – POSTPONED (League)
D2R22 Zapad vs. San Antonio Sesvete POSTPONED (Zapad)
San Antonio Sesvete vs. Downtown Assassins II 81-69
Pregrada Barbari vs. Zapad 0-20
Ljulja United vs. Yokohama Snipers 0-20

Rnd.20 – 24.3.2024.
Downtown Assassins II vs. NavBiz 88-62
Barić & Sons vs. San Antonio Sesvete 96-87
The White Mamba vs. Legija SporSi 67-82
Zapad vs. Kušlanova 71-98
Yokohama Snipers vs. Pregrada Barbari 20-0
Trnsko Diablos vs. Ljulja United 20-0

Rnd.21 – 7.4.2024.
NavBiz vs. Barić & Sons 78-80
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 97-66
Legija SporSi vs. Zapad 82-78
Trnsko Diablos vs. Downtown Assassins II 81-71
Ljulja United vs. Pregrada Barbari 0-20
San Antonio Sesvete vs. The White Mamba – POSTPONED (San Antonio Sesvete)

Rnd.22 – 21.4.2024.
09.30 Barić & Sons vs. Trnsko Diablos dv.4
11.00 The White Mamba vs. NavBiz dv.4
12.30 Zapad vs. San Antonio Sesvete dv.4
14.00 Yokohama Snipers vs. Legija SporSi dv.4
Pregrada Barbari vs. Kušlanova 0-20
Downtown Assassins II vs. Ljulja United 20-0

 

RASPORED ODIGRAVANJA ODGOĐENIH SUSRETA CROHOOPS LIGE

17.4. srijeda (BD, CED)
BD 10.00 D1R3 Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves
BD 11.30 D1R3 N-Hood Drillers vs. Bauerfeind
BD 13.00 D3R21 Gradec vs. UZ Personal DDE
CED 10.00 D2R1 NavBiz vs. Zapad
CED 11.30 D2R19 Kušlanova vs. The White Mamba
CED 13.00 D2R19 Legija SporSi vs. Barić & Sons

18.4. četvrtak (CED)
CED 19.00 D1R17 Bosco vs. Invicta (zamjenski termin 20.4.)

20.4. subota (BD) – odigravanje eventualno neodigranih susreta D1/D2
D2R1 San Antonio Sesvete vs. The White Mamba (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)
D2R5 Trnsko Diablos vs. Kušlanova (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)

21.4. nedjelja (BD)
BD 16.40 D3R18 Sweet Lou’s vs. Cherso

23.4. utorak (CED)
D2R22 Zapad vs. San Antonio Sesvete (zamjenski termin subota 27.4. BD/CED)

24.4. srijeda (BD) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
25.4. četvrtak (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
27.4. subota (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2


NAPOMENA: organizator zadržava pravo promjene termina i lokacije odigravanja susreta

ažurirano: 15.4.2024.

 

 

Division 2 2023-24 – Standings
1 San Antonio Sesvete 17-3 37b
2 Yokohama Snipers 15-6 36b
3 Trnsko Diablos 15-5 35b
4 Legija SporSi 15-5 35b
5 Barić & Sons 13-7 33b
6 Kušlanova 13-7 33b
7 NavBiz 11-9 31b
8 Downtown Assassins II 8-14 30b
9 Zapad 7-13 27b
10 The White Mamba 7-12 26b (-1b)
11 Ljulja United 1-21 23b (diskv.)
12 Pregrada Barbari 1-21 23b (diskv.)
– updated Apr.7, 2024

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije utakmica, protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in crohoops division 2