Connect with us

crohoops division 1

Div.1 2023-24 – Schedule & Results

Div.1 2023-24 – Schedule & Results

Rnd.1 – 24.9.2023.
Bosco vs. Bauerfeind 90-82
Invicta vs. Volovčica Wolves 95-106
N-Hood Drillers vs. Rude Boys 84-75
Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec 84-74
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 80-70 (posponed by League, played on Nov.10, 2023)
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 96-80 (postponed by League, played on Nov.5, 2023)

Rnd.2 – 1.10.2023.
Antitalenti vs. AP Ekonomisti 88-80
Pešča Nightmare Raptors vs. Optika Sokol Stenjevec 89-86
Rude Boys vs. Arkham City Jail Blazers 109-96
Volovčica Wolves vs. N-Hood Drillers 90-95
Bauerfeind vs. Invicta 81-92
Jankomir Transformers vs. Bosco 92-72

Rnd.3 – 8.10.2023.
Bosco vs. Antitalenti 84-90
Invicta vs. Jankomir Transformers 83-82 (OT; 74-74)
AP Ekonomisti vs. Pešča Nightmare Raptors 84-88
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 95-80
N-Hood Drillers vs. Bauerfeind – POSTPONED (N-Hood)
Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves – POSTPONED (Volovčica)

Rnd.4 – 15.10.2023.
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 97-107
Bauerfeind vs. Arkham City Jail Blazers 104-99
Jankomir Transformers vs. N-Hood Drillers 98-93
Pešča Nightmare Raptors vs. Rude Boys 92-70
AP Ekonomisti vs. Bosco 66-79 ( played on Dec.17, previously postponed by League)
Antitalenti vs. Invicta 83-91 (played on Apr.9, previously postponed by League)

Rnd.5 – 22.10.2023.
Invicta vs. AP Ekonomisti 73-68
N-Hood Drillers vs. Antitalenti 82-76
Arkham City Jail Blazers vs. Jankomir Transformers 92-87
Optika Sokol Stenjevec vs. Bauerfeind 104-101
Bosco vs. Pešča Nightmare Raptors 78-85
Rude Boys vs. Volovčica Wolves 92-94

Rnd.6 – 29.10.2023.
Bauerfeind vs. Rude Boys 106-100
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 70-71
AP Ekonomisti vs. N-Hood Drillers 93-104
Bosco vs. Invicta 65-83
Pešča Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves 85-83
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 95-84 (postponed by Arkham City, played on Nov.5, 2023)

5.11.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO ODGOĐENIH SUSRETA (DK Cedevita)
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 95-84
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 96-80
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 80-70

Rnd.7 – 12.11.2023.
Invicta vs. Pešča Nightmare Raptors 94-93
N-Hood Drillers vs. Bosco 105-100
Arkham City Jail Blazers vs. AP Ekonomisti 78-75
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 81-88
Volovčica Wolves vs. Bauerfeind 82-97
Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 91-71 (postponed by Optika Sokol Stenjevec, played on Nov.19, 2023)

Rnd.8 – 26.11.2023.
Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves 87-85
Pešča Nightmare Raptors vs. Bauerfeind 96-63
AP Ekonomisti vs. Optika Sokol Stenjevec 92-90
Antitalenti vs. Rude Boys 96-83
Bosco vs. Arkham City Jail Blazers 80-86
Invicta vs. N-Hood Drillers 86-97

Rnd.9 – 3.12.2023.
Arkham City Jail Blazers vs. Invicta 83-79
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 87-81
Rude Boys vs. AP Ekonomisti 100-92
N-Hood Drillers vs. Pešča Nightmare Raptors 74-81
Volovčica Wolves vs. Antitalenti 94-105
Bauerfeind vs. Jankomir Transformers 82-104

Rnd.10 – 10.12.2023.
AP Ekonomisti vs. Volovčica Wolves 70-90
Bosco vs. Rude Boys 79-55
Pešča Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers 88-67
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 109-84
Antitalenti vs. Bauerfeind 81-84 (played on Dec.17, 2023; previously postponed by League)
N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 84-88 (played on Dec.17, 2023; previously postponed by League)

17.12.2023. – ODIGRAVANJE PRETHODNO NEODIGRANIH SUSRETA (Boćarski dom)
D1R10 Antitalenti vs. Bauerfeind 81-84
D1R10 N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 84-88
D1R4 AP Ekonomisti vs. Bosco 66-79

Rnd.11 – 14.1.2024.
Optika Sokol Stenjevec vs. N-Hood Drillers 91-87
Rude Boys vs. Invicta 85-82
Volovčica Wolves vs. Bosco 80-93
Bauerfeind vs. AP Ekonomisti 95-90
Arkham City Jail Blazers vs. Pešča Nightmare Raptors 99-73
Jankomir Transformers vs. Antitalenti 87-79 (74-74; OT)

Rnd.12 – 21.1.2024.
AP Ekonomisti vs. Jankomir Transformers 118-92
Bosco vs. Bauerfeind 92-104
Invicta vs. Volovčica Wolves 92-80
N-Hood Drillers vs. Rude Boys 102-95
Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec 96-127
Antitalenti vs. Pešča Nightmare Raptors 100-103 (91-91; OT)

Rnd.13 – 28.1.2024.
Pešča Nightmare Raptors vs. Optika Sokol Stenjevec  89-87
Rude Boys vs. Arkham City Jail Blazers 83-68
Volovčica Wolves vs. N-Hood Drillers 102-115
Bauerfeind vs. Invicta 104-95
Jankomir Transformers vs. Bosco 95-72
Antitalenti vs. AP Ekonomisti 73-94

Rnd.14 – 4.2.2024.
Bosco vs. Antitalenti 82-98
AP Ekonomisti vs. Pešča Nightmare Raptors 93-76
Invicta vs. Jankomir Transformers 92-98
N-Hood Drillers vs. Bauerfeind 87-89
Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves 83-100
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 95-91

Rnd.15 – 11.2.2024.
AP Ekonomisti vs. Bosco 112-91
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 106-105
Pešča Nightmare Raptors vs. Rude Boys 79-94
Jankomir Transformers vs. N-Hood Drillers 84-106
Antitalenti vs. Invicta 81-93
Bauerfeind vs. Arkham City Jail Blazers 77-90 (previously postponed by Bauerfeind, played on Apr.14, 2024)

Rnd.16 – 18.2.2024.
Bosco vs. Pešča Nightmare Raptors 79-86
Optika Sokol Stenjevec vs. Bauerfeind 92-105
Rude Boys vs. Volovčica Wolves 97-107
Invicta vs. AP Ekonomisti 92-87
N-Hood Drillers vs. Antitalenti 78-74
Arkham City Jail Blazers vs. Jankomir Transformers 72-77

Rnd.17 – 25.2.2024.
Bauerfeind vs. Rude Boys 77-93
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 96-98
Antitalenti vs. Arkham City Jail Blazers 110-86
AP Ekonomisti vs. N-Hood Drillers 92-90
Pešča Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves 92-91
Bosco vs. Invicta – POSTPONED (Bosco)

Rnd.18 – 2.-3.3.2024.
N-Hood Drillers vs. Bosco 103-84
Arkham City Jail Blazers vs. AP Ekonomisti 65-66
Optika Sokol Stenjevec vs. Antitalenti 92-101
Rude Boys vs. Jankomir Transformers 101-99
Volovčica Wolves vs. Bauerfeind 109-115
Invicta vs. Pešča Nightmare Raptors 92-80

Rnd.19 – 10.3.2024.
Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves 96-99
Pešča Nightmare Raptors vs. Bauerfeind 76-72
AP Ekonomisti vs. Optika Sokol Stenjevec 81-90
Antitalenti vs. Rude Boys 111-84
Bosco vs. Arkham City Jail Blazers 66-76
Invicta vs. N-Hood Drillers 88-77

Rnd.20 – 17.3.2024.
Arkham City Jail Blazers vs. Invicta 87-77
N-Hood Drillers vs. Pešča Nightmare Raptors 84-80
Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco 129-78
Bauerfeind vs. Jankomir Transformers 93-111
Rude Boys vs. AP Ekonomisti 96-103 (played on Apr.10, previously postponed by Rude Boys)
Volovčica Wolves vs. Antitalenti 77-102 (previously postponed by Antitalenti, played on Mar.24, 2024)

Rnd.21 -24.3.2024.
N-Hood Drillers vs. Arkham City Jail Blazers 85-93
D1R20 Volovčica Wolves vs. Antitalenti 77-102
Bosco vs. Rude Boys 71-92
Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec 97-127
AP Ekonomisti vs. Volovčica Wolves 95-100 (previously postponed by League, played on Apr.14, 2024)
Antitalenti vs. Bauerfeind 107-101 (previously postponed by League, played on Apr.4, 2024)
Pešča Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers 78-97 (previously postponed by Jankomir Transformers, played on Apr.14, 2024)

Rnd.22 – 7.4.2024.
Optika Sokol Stenjevec vs. N-Hood Drillers 90-70
Arkham City Jail Blazers vs. Pešča Nightmare Raptors 93-98
Volovčica Wolves vs. Bosco 120-97
Bauerfeind vs. AP Ekonomisti 81-94
Jankomir Transformers vs. Antitalenti 88-108
Rude Boys vs. Invicta 105-71 (previously postponed by League, played on Apr.14, 2024)

 

RASPORED ODIGRAVANJA ODGOĐENIH SUSRETA CROHOOPS LIGE

17.4. srijeda (BD, CED)
BD 10.00 D1R3 Arkham City Jail Blazers vs. Volovčica Wolves
BD 11.30 D1R3 N-Hood Drillers vs. Bauerfeind
BD 13.00 D3R21 Gradec vs. UZ Personal DDE
CED 10.00 D2R1 NavBiz vs. Zapad
CED 11.30 D2R19 Kušlanova vs. The White Mamba
CED 13.00 D2R19 Legija SporSi vs. Barić & Sons

18.4. četvrtak (CED)
CED D1R17 19.00 Bosco vs. Invicta (zamjenski termin 20.4.)

20.4. subota (BD) – odigravanje eventualno neodigranih susreta D1/D2
D2R1 San Antonio Sesvete vs. The White Mamba (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)
D2R5 Trnsko Diablos vs. Kušlanova (zamjenski termini 23.4., 24.4., 25.4.)

21.4. nedjelja (BD)
BD 16.40 D3R18 Sweet Lou’s vs. Cherso

23.4. utorak (CED)
D2R22 Zapad vs. San Antonio Sesvete (zamjenski termin subota 27.4. BD/CED)

24.4. srijeda (BD) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
25.4. četvrtak (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2/D3
27.4. subota (CED) – odigravanje eventualno neodigranih prethodno odgođenih susreta D2


NAPOMENA: organizator zadržava pravo promjene termina i lokacije odigravanja susreta

ažurirano: 15.4.2024.

 

Division 1 2023-24 – Standings
1 Pešča Nightmare Raptors 14-8 36b
2 Optika Sokol Stenjevec 14-8 36b
3 Antitalenti 13-9 35b
4 Jankomir Transformers 11-11 33b
5 Invicta 12-9 33b
6 Arkham City Jail Blazers 11-10 32b
7 N-Hood Drillers 12-9 33b (-1b)
8 AP Ekonomisti 10-12 32b (-1b)
9 Rude Boys 9-13 31b
10 Bauerfeind 10-11 31b
11 Volovčica Wolves 9-12 30b
12 Bosco 4-17 25b
– updated Apr.14, 2024

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina, lokacije utakmica, protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice
– plasman u doigravanje sezone 2023-24 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

travanj 2024
P U S Č P S N
« ožu    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Arhiva

More in crohoops division 1