Connect with us

crohoops division 3

Division 3 2022-23 – Schedule & Results

Division 3 2022-23 – Schedule & Results

Rnd.1 – subota 17.9.2022.
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gold Diggers 58:65
Siget 96ers vs. Barić & Sons 75:82
Cherso vs. Gradec 60:93
San Antonio Sesvete vs. Mate’s Minions POSTPONED-TBD (League)

Rnd.2 – subota 24.9.2022.
Cherso vs. Mate’s Minions 58:48
Gradec vs. Gold Diggers 69:80
San Antonio Sesvete vs. Barić & Sons 81:64
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Siget 96ers 68:66

Rnd.3 – subota 1.10.2022.
Siget 96ers vs. Cherso 77:86
Barić & Sons vs. Uncle Drew’s YoungBloods 77:67
Gold Diggers vs. San Antonio Sesvete 72:89
Mate’s Minions vs. Gradec 44:89

Rnd.4 – subota 15.10.2022. 
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Cherso 63:57
Siget 96ers vs. San Antonio Sesvete 65:78
Gold Diggers vs. Mate’s Minions 75:46
Barić & Sons vs. Gradec POSTPONED-TBD (Gradec)

Rnd.5 – subota 22.10.2022.
Barić & Sons vs. Cherso 75:62
Gold Diggers vs. Siget 96ers 62:75
Mate’s Minions vs. Uncle Drew’s YoungBloods 41:64
Gradec vs. San Antonio Sesvete 69:85

Rnd.6 – subota 5.11.2022.
Cherso vs. San Antonio Sesvete 66:87
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gradec 37:58
Barić & Sons vs. Gold Diggers 78:66
Siget 96ers vs. Mate’s Minions 116:45 (played on Sep.17, 2022)

Rnd.7 – subota 12.11.2022.
Gold Diggers vs. Cherso 104:83
Mate’s Minions vs. Barić & Sons 76:101
Gradec vs. Siget 96ers 80:67
San Antonio Sesvete vs. Uncle Drew’s YoungBloods POSTPONED-TBD (UDYB)

Rnd.8 – subota 26.11.2022.
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Cherso 67:76
Siget 96ers vs. San Antonio Sesvete 73:104
Gold Diggers vs. Mate’s Minions 72:66
Barić & Sons vs. Gradec POSTPONED-TBD (Barić & Sons)

Rnd.9 – subota 3.12.2022.
12.00 Cherso vs. Mate’s Minions
13.40 Gradec vs. Gold Diggers
15.20 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Siget 96ers
17.00 San Antonio Sesvete vs. Barić & Sons

Rnd.10 – subota 10.12.2022.
12.00 Siget 96ers vs. Cherso
13.40 Barić & Sons vs. Uncle Drew’s YoungBloods
15.20 Gold Diggers vs. San Antonio Sesvete
17.00 Mate’s Minions vs. Gradec

Rnd.10 – subota 17.12.2022.
12.00 Siget 96ers vs. Barić & Sons
13.40 Cherso vs. Gradec
15.20 San Antonio Sesvete vs. Mate’s Minions
17.00 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gold Diggers

Rnd.12 – subota 14.1.2022. 
12.00 Barić & Sons vs. Cherso
13.40 Gold Diggers vs. Siget 96ers
15.20 Mate’s Minions vs. Uncle Drew’s YoungBloods
17.00 Gradec vs. San Antonio Sesvete

Rnd.13 – subota 21.1.2023.
12.00 Cherso vs. San Antonio Sesvete
13.40 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gradec
15.20 Siget 96ers vs. Mate’s Minions
17.00 Barić & Sons vs. Gold Diggers

Rnd.14 – subota 28.1.2023. 
12.00 Gold Diggers vs. Cherso
13.40 Mate’s Minions vs. Barić & Sons
15.20 Gradec vs. Siget 96ers
17.00 San Antonio Sesvete vs. Uncle Drew’s YoungBloods

subota i nedjelja 4-5.2.2023. – odigravanje prethodno neodigranih susreta 

RASPORED DOIGRAVANJA SEZONA 2022-23
četvrtfinale (na dvije pobjede) – 11.2.23., 18.2.23., eventualne 3. utakmice serija 25.2.23. 
polufinale (na dvije pobjede) – 4.3.23., 11.3.23., eventualne 3. utakmice serija 18.3.23.
finale (na dvije pobjede) – 25.3.23., 1.4.23., eventualna 3. utakmica serije 15.4.23.


NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog ulaska na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje izboriti će svih osam sastava
– oba finalista će izboriti pravo nastupa u Div.2, sezona 2023-24

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

studeni 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in crohoops division 3