Connect with us

crohoops division 2

Division 2 2022-23 – Schedule & Results

Division 2 2022-23 – Schedule & Results

Rnd.1 – 25.9.2022.
Pregrada Barbari vs. N-Hood Drillers 69:90
Swing United vs. Zapad 84:63
Fenix Chefs vs. Yokohama Snipers 78:72
IN2 Team vs. AP Ekonomisti 69:48
Downtown Assassins II vs. Kušlanova 48:85
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 67:61

Rnd.2 – 2.10.2022.
Pregrada Barbari vs. N-Hood Drillers 54:69
Swing United vs. Zapad 94:98
Fenix Chefs vs. Yokohama Snipers 48:75
IN2 Team vs. AP Ekonomisti 68:61
Downtown Assassins II vs. Kušlanova 71:65
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 65:49

Rnd.3 – 9.10.2022.
The White Mamba vs. N-Hood Drillers 47:75
Pregrada Barbari vs. Yokohama Snipers 69:57
Swing United vs. Downtown Assassins II 76:74 (67:67; OT)
Fenix Chefs vs. Zapad 71:83
IN2 Team vs. Kušlanova 56:62
Trnsko Diablos vs. AP Ekonomisti 65:69

Rnd.4 – 16.10.2022.
N-Hood Drillers vs. Kušlanova 116:47
Zapad vs. Downtown Assassins II 93:98
AP Ekonomisti vs. Swing United 87:76
Yokohama Snipers vs. IN2 Team 56:78
The White Mamba vs. Fenix Chefs 55:61
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 69:72

Rnd.5 – 23.10.2022.
Trnsko Diablos vs. N-Hood Drillers 83:92
Fenix Chefs vs. Pregrada Barbari 81:67
IN2 Team vs. The White Mamba 62:55
Swing United vs. Yokohama Snipers 81:66
Downtown Assassins II vs. AP Ekonomisti 67:72
Kušlanova vs. Zapad 72:89

Rnd.6 – 6.11.2022.
N-Hood Drillers vs. Zapad 84:82
AP Ekonomisti vs. Kušlanova 79:71
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 81:69
The White Mamba vs. Swing United 73:78
Pregrada Barbari vs. IN2 Team 61:68
Trnsko Diablos vs. Fenix Chefs 107:73

Rnd.7 – 13.11.2022.
Zapad vs. AP Ekonomisti (played on 12.11.) 68:72
Fenix Chefs vs. N-Hood Drillers 58:120
Swing United vs. Pregrada Barbari POSTPONED-TBD (SU)
Downtown Assassins II vs. The White Mamba 72:80
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 64:71
IN2 Team vs. Trnsko Diablos 87:78 (76:76; OT) 

Rnd.8 – 26.-27.11.2022.
Pregrada Barbari vs. Downtown Assassins II 75:67
Yokohama Snipers vs. Zapad 86:87
The White Mamba vs. Kušlanova 78:69
Fenix Chefs vs. IN2 Team POSTPONED-TBD (League) 
N-Hood Drillers vs. AP Ekonomisti POSTPONED-TBD (League) 
Trnsko Diablos vs. Swing United POSTPONED-TBD (League) 

Rnd.9 – 4.12.2022.
11.00 AP Ekonomisti vs. Yokohama Snipers
12.40 IN2 Team vs. N-Hood Drillers
14.20 Swing United vs. Fenix Chefs
16.00 Downtown Assassins II vs. Trnsko Diablos
17.40 Kušlanova vs. Pregrada Barbari
19.20 Zapad vs. The White Mamba

Rnd.10 – 11.12.2022.
11.00 N-Hood Drillers vs. Yokohama Snipers
12.40 The White Mamba vs. AP Ekonomisti
14.20 Trnsko Diablos vs. Kušlanova
16.00 Pregrada Barbari vs. Zapad
17.40 Fenix Chefs vs. Downtown Assassins II
19.20 IN2 Team vs. Swing United

Rnd.11 – 18.12.2022.
11.00 Swing United vs. N-Hood Drillers
12.40 Downtown Assassins II vs. IN2 Team
14.20 Kušlanova vs. Fenix Chefs
16.00 Zapad vs. Trnsko Diablos
17.40 AP Ekonomisti vs. Pregrada Barbari
19.20 Yokohama Snipers vs. The White Mamba

Rnd.12 – 15.1.2023.
11.00 The White Mamba vs. N-Hood Drillers
12.40 Pregrada Barbari vs. Yokohama Snipers
14.20 Trnsko Diablos vs. AP Ekonomisti
16.00 Fenix Chefs vs. Zapad
17.40 IN2 Team vs. Kušlanova
19.20 Swing United vs. Downtown Assassins II

Rnd.13 – 22.1.2023.
11.00 N-Hood Drillers vs. Downtown Assassins II
12.40 Kušlanova vs. Swing United
14.20 Zapad vs. IN2 Team
16.00 AP Ekonomisti vs. Fenix Chefs
17.40 Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos
19.20 The White Mamba vs. Pregrada Barbari

Rnd.14 – 29.1.2023.
11.00 N-Hood Drillers vs. Downtown Assassins II
12.40 Kušlanova vs. Swing United
14.20 Zapad vs. IN2 Team
16.00 AP Ekonomisti vs. Fenix Chefs
17.40 Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos
19.20 The White Mamba vs. Pregrada Barbari

Rnd.15 – 5.2.2023.
11.00 N-Hood Drillers vs. Kušlanova
12.40 Zapad vs. Downtown Assassins II
14.20 AP Ekonomisti vs. Swing United
16.00 Yokohama Snipers vs. IN2 Team
17.40 The White Mamba vs. Fenix Chefs
19.20 Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos

Rnd.16 – 12.2.2023.
11.00 Trnsko Diablos vs. N-Hood Drillers
12.40 Fenix Chefs vs. Pregrada Barbari
14.20 IN2 Team vs. The White Mamba
16.00 Swing United vs. Yokohama Snipers
17.40 Downtown Assassins II vs. AP Ekonomisti
19.20 Kušlanova vs. Zapad

Rnd.17 – 19.2.2023.
11.00 N-Hood Drillers vs. Zapad
12.40 AP Ekonomisti vs. Kušlanova
14.20 Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II
16.00 The White Mamba vs. Swing United
17.40 Pregrada Barbari vs. IN2 Team
19.20 Trnsko Diablos vs. Fenix Chefs

Rnd.18 – 26.2.2023.
11.00 Fenix Chefs vs. N-Hood Drillers
12.40 Zapad vs. AP Ekonomisti
14.20 Downtown Assassins II vs. The White Mamba
16.00 Swing United vs. Pregrada Barbari
17.40 Kušlanova vs. Yokohama Snipers
19.20 IN2 Team vs. Trnsko Diablos

Rnd.19 – 5.3.2023.
11.00 Yokohama Snipers vs. Zapad
12.40 The White Mamba vs. Kušlanova
14.20 Pregrada Barbari vs. Downtown Assassins II
16.00 Fenix Chefs vs. IN2 Team
17.40 N-Hood Drillers vs. AP Ekonomisti
19.20 Trnsko Diablos vs. Swing United

Rnd.20 – 12.3.2023.
11.00 AP Ekonomisti vs. Yokohama Snipers
12.40 IN2 Team vs. N-Hood Drillers
14.20 Swing United vs. Fenix Chefs
16.00 Downtown Assassins II vs. Trnsko Diablos
17.40 Kušlanova vs. Pregrada Barbari
19.20 Zapad vs. The White Mamba

Rnd.21 – 19.3.2023.
11.00 N-Hood Drillers vs. Yokohama Snipers
12.40 The White Mamba vs. AP Ekonomisti
14.20 Trnsko Diablos vs. Kušlanova
16.00 Pregrada Barbari vs. Zapad
17.40 Fenix Chefs vs. Downtown Assassins II
19.20 IN2 Team vs. Swing United

Rnd.22 – 26.03.2023.
11.00 Swing United vs. N-Hood Drillers
12.40 Downtown II Assassins vs. IN2 Team
14.20 Kušlanova vs. Fenix Chefs
16.00 Zapad vs. Trnsko Diablos
17.40 AP Ekonomisti vs. Pregrada Barbari
19.20 Yokohama Snipers vs. The White Mamba

RASPORED DOIGRAVANJA SEZONA 2022-23
četvrtfinale (na dvije pobjede) – 2.4.23., 16.04.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 22.04.23. 
polufinale (na dvije pobjede) – 23.4.23., 4.5.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 10.5.23.
finale (na dvije pobjede) – 11.5.23., 14.5.23., 17.5.23.


NAPOMENE:
– DKC – Dom Košarke Cedevita
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme ulaska ekipa na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje sezone 2022-23 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

studeni 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in crohoops division 2