Connect with us

crohoops division 1

Division 1 2022-23 – Schedule & Results

Division 1 2022-23 – Schedule & Results

Rnd.1 – 25.9.2022.
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 65:77 (OT)
Invicta vs. Antitalenti Superology 66:92
Građevinski fakultet vs. Pešća Nightmare Raptors 0:20
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 114:78
Legija SporSi vs. Bosco 71:49
Jankomir Transformers vs. Rude Boys 97:83

Rnd.2 – 2.10.2022.
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 75:82
Invicta vs. Antitalenti Superology 91:88
Građevinski fakultet vs. Pešća Nightmare Raptors 74:90
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 84:69
Legija SporSi  vs. Bosco 83:84
Jankomir Transformers vs. Rude Boys 80:78

Rnd.3 – 9.10.2022.
Arkham City Jail Blazers vs. Antitalenti Superology 71:94
Građevinski fakultet vs. Invicta 85:75
Volovčica Wolves vs. Bauerfeind 81:98
Legija SporSi  vs. Pešća Nightmare Raptors 95:102
Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 97:70
Rude Boys vs. Bosco 66:59

Rnd.4 – 16.10.2022.
Antitalenti Superology vs. Bosco 82:74 (postponed (Bosco); played on 27.10.22.)
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 79:80
Pešća Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers 70:112
Bauerfeind vs. Legija SporSi 94:77
Invicta vs. Volovčica Wolves 86:123
Arkham City Jail Blazers vs. Građevinski fakultet 76:73

Rnd.5 – 23.10.2022.
Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology 65:100
Volovčica Wolves vs. Arkham City Jail Blazers 89:80
Legija SporSi vs. Invicta 70:89
Jankomir Transformers vs. Bauerfeind 82:86
Rude Boys vs. Pešća Nightmare Raptors 102:74
Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec 90:88 (OT; 78:78)

Rnd.6 – 6.11.2022.
Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec 104:82
Pešća Nightmare Raptors vs. Bosco 63:64
Bauerfeind vs. Rude Boys 100:79
Invicta vs. Jankomir Transformers 97:84
Arkham City Jail Blazers vs. Legija SporSi 89:78
Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves 105:100

Rnd.7 – 13.11.2022.
Volovčica Wolves vs. Antitalenti Superology 79:104
Legija SporSi vs. Građevinski fakultet 118:80
Jankomir Transformers vs. Arkham City Jail Blazers 96:107
Rude Boys vs. Invicta 119:92
Bosco vs. Bauerfeind 78:66
Optika Sokol Stenjevec vs. Pešća Nightmare Raptors 100:74

Rnd.8 – 27.11.2022.
Antitalenti Superology vs. Pešća Nightmare Raptors 98:87
Bauerfeind vs. Optika Sokol Stenjevec 93:79
Invicta vs. Bosco 74:97
Arkham City Jail Blazers vs. Rude Boys 69:84
Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers POSTPONED-TBD (League)
Volovčica Wolves vs. Legija SporSi POSTPONED-TBD (League) 

Rnd.9 – 4.12.2022.
10.00 Rude Boys vs. Građevinski fakultet
11.40 Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves
13.20 Legija SporSi vs. Antitalenti Superology
15.00 Bosco vs. Arkham City Jail Blazers
16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
18.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Bauerfeind

Rnd.10 – 11.12.2022.
10.00 Građevinski fakultet vs. Bosco
11.40 Invicta vs. Pešća Nightmare Raptors
13.20 Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec
15.00 Antitalenti Superology vs. Bauerfeind
16.40 Volovčica Wolves vs. Rude Boys
18.20 Legija SporSi vs. Jankomir Transformers

Rnd.11 – 18.12.2022.
10.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers
11.40 Rude Boys vs. Legija SporSi 
13.20 Bosco vs. Volovčica Wolves
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Jankomir Transformers vs. Antitalenti Superology
18.20 Bauerfeind vs. Invicta

Rnd.12 – 15.1.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Rude Boys
11.40 Bosco vs. Jankomir Transformers
13.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Legija SporSi
15.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves
16.40 Bauerfeind vs. Građevinski fakultet
18.20 Invicta vs. Arkham City Jail Blazers

Rnd.13 – 22.1.2023.
10.00 Bosco vs. Jankomir Transformers
11.40 Antitalenti Superology vs. Rude Boys
13.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Legija SporSi
15.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves
16.40 Bauerfeind vs. Građevinski fakultet
18.20 Invicta vs. Arkham City Jail Blazers

Rnd.14 – 29.1.2023.
10.00 Volovčica Wolves vs. Bauerfeind
11.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
13.20 Arkham City Jail Blazers vs. Antitalenti Superology
15.00 Legija SporSi vs. Pešća Nightmare Raptors
16.40 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Rude Boys vs. Bosco

Rnd.15 – 5.2.2023.
10.00 Bauerfeind vs. Legija SporSi
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys
13.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers
15.00 Antitalenti Superology vs. Bosco
16.40 Invicta vs. Volovčica Wolves
18.20 Arkham City Jail Blazers vs. Građevinski fakultet

Rnd.16 -12.2.2023.
10.00 Rude Boys vs. Pešća Nightmare Raptors
11.40 Volovčica Wolves vs. Arkham City Jail Blazers
13.20 Legija SporSi vs. Invicta
15.00 Jankomir Transformers vs. Bauerfeind
16.40 Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology
18.20 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec

Rnd.17 – 19.2.2023.
10.00 Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves
11.40 Pešća Nightmare Raptors vs. Bosco
13.20 Bauerfeind vs. Rude Boys
15.00 Invicta vs. Jankomir Transformers
16.40 Arkham City Jail Blazers vs. Legija SporSi
18.20 Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec

Rnd.18 – 26.2.2023.
10.00 Volovčica Wolves vs. Antitalenti Superology
11.40 Legija SporSi vs. Građevinski fakultet
13.20 Jankomir Transformers vs. Arkham City Jail Blazers
15.00 Rude Boys vs. Invicta
16.40 Bosco vs. Bauerfeind
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Pešća Nightmare Raptors

Rnd.19 – 5.3.2023.
10.00 Bauerfeind vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Antitalenti Superology vs. Pešća Nightmare Raptors
13.20 Invicta vs. Bosco
15.00 Arkham City Jail Blazers vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers
18.20 Volovčica Wolves vs. Legija SporSi

Rnd.20 – 12.3.2023.
10.00 Rude Boys vs. Građevinski fakultet
11.40 Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves
13.20 Legija SporSi vs. Antitalenti Superology
15.00 Bosco vs. Arkham City Jail Blazers
16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
18.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Bauerfeind

Rnd.21 – 19.3.2023.
10.00 Građevinski fakultet vs. Bosco
11.40 Invicta vs. Pešća Nightmare Raptors
13.20 Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec
15.00 Antitalenti Superology vs. Bauerfeind
16.40 Volovčica Wolves vs. Rude Boys
18.20 Legija SporSi vs. Jankomir Transformers

Rnd.22 – 26.03.2023.
10.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers
11.40 Rude Boys vs. Legija SporSi
13.20 Bosco vs. Volovčica Wolves
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Jankomir Transformers vs. Antitalenti Superology
18.20 Bauerfeind vs. Invicta

RASPORED DOIGRAVANJA SEZONA 2022-23
četvrtfinale (na dvije pobjede) – 2.4.23., 16.04.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 22.04.23. 
polufinale (na dvije pobjede) – 23.4.23., 4.5.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 10.5.23.
finale (na dvije pobjede) – 11.5.23., 14.5.23., 17.5.23.


NAPOMENE:
– susreti Div.1 u sezoni 2022-23 igrati će se nedjeljom u dvorani Boćarski dom
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog ulaska ekipa na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje sezone 2022-23 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

studeni 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in crohoops division 1