Connect with us

crohoops division 1

CroHoops Lineups of the Week 2022-23

CroHoops Lineups of the Week 2022-23

Div.1 – Rnd.1
Ivan Dadić, Jankomir Transformers (1)
Josip Ante Kozulić, Antitalenti Superology (1)
Grgo Jušić, Volovčica Wolves (1)
Pavel Pavliček, Bauerfeind (1)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.2
Ivan Dadić, Jankomir Transformers (2)
Bruno Banić, Bosco (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešća Nightmare Raptors (1)
Hrvoje Puljko, Bauerfeind (1)
Ivan Bilić, Invicta (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.3
Nikola Nemec, Bauerfeind (1)
Miron Češkić, Legionari (1)
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (1)
Ivan Markusi, Antitalenti Superology (1)
Ivan Gogić, Jankomir Transformers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.4
Grgur Matolić, Rude Boys (1)
Ivan Pavković, Jankomir Transformers (1)
Grgo Jušić, Volovčica Wolves (2)
Hrvoje Puljko, Bauerfeind (2)
Sven Abramović, Arkham City Jail Blazers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.5
Nikola Nemec, Bauerfeind (2)
Filip Rožman, Invicta (1)
Ivan Markusi, Antitalenti (2)
Tomislav Gajski, Bosco (1)
Frano Mirković, Volovčica Wolves (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.1 – Rnd.6
Domagoj Horvat, Građevinski fakultet (1)
Ivan Bjelanović-Nimac, Pešča Nightmare Raptors (2)
Hrvoje Puljko, Bauerfeind (2)
Dario Franjić, Volovčica Wolves (1)
Ivan Bilić, Invicta (2)

Div.1 – Rnd.7
Vedran Bašura-Vlahek, Optika Sokol Stenjevec (1)
Pavle Pavičić, Rude Boys (1)
Damjan Miko, Legija SporSi (1)
Tomislav Gajski, Bosco (2)
Sven Abramović, Arkham City Jail Blazers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

———————————————

Div.2 – Rnd.1
Marin Šobak, Kušlanova (1)
Luka Lapov, Fenix Chefs (1)
Pavle Matuško, Trnsko Diablos (1)
Slaven Soldo, The White Mamba (1)
Luka Ljubičić, N-Hood Drillers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.2
Pavle Matuško, Trnsko Diablos (2)
Lovro Nikolić, Zapad (1)
Luka Ljubičić, N-Hood Drillers (2)
Petar Kopanja, IN2 Team (1)
Toni Kolanović, Yokohama Snipers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.3
Marin Šobak, Kušlanova (2)
Nik Viduka, AP Ekonomisti (1)
Ivan Bradić, Zapad (1)
Dario Šantić, Swing United (1)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.4
Vito Kožul, N-Hood Drillers (1)
Nik Viduka, AP Ekonomisti (2)
Ivan Jonjić, Yokohama Snipers (1)
Luka Meštrović, Zapad (1)
Nikola Kantoci, Pregrada Barbari (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.5
Vjeko Barać, IN2 Team (1)
Marin Pavelić, Fenix Chefs (1)
Mata Horvat, Downtown Asassins II (1)
Bruno Ezgeta, Zapad (1)
Luka Ljubičić, N-Hood Drillers (3)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.6
Vito Kožul, N-Hood Drillers (2)
Marko Jurić, Pregrada Barbari (1)
Jan Dam, Trnsko Diablos (1)
Marko Kopanja, IN2 Team (1)
Toni Kolanović, Yokohama Snipers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.2 – Rnd.7
Vjeko Barać, IN2 Team (2)
Vito Kožul, N-Hood Drillers (3)
Stjepan Škara, AP Ekonomisti (1)
Toni Kolanović, Yokohama Snipers (3)
Slaven Soldo, The White Mamba (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

———————————————

Div.3 – Rnd.1
David Čuljak, Gold Diggers (1)
Tin Zelenika, Barić & Sons (1)
Bruno Mlinarić, Siget 96ers (1)
Jan Mikuličić, Gradec (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana po odigravanju svih susreta 1. kola;

Div.3 – Rnd.2
Ivan Dadić, San Antonio Sesvete (1)
Luka Cerovac, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Vito Vlahovec, San Antonio Sesvete (1)
Frano Mirković, Gold Diggers (1)
Arturo Arreola, Mate’s Minions (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.3
Vito Vlahovec, San Antonio Sesvete (1)
Karlo Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods (1)
Hrvoje Vlaić, Gradec (1)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (1)
Darjan Utmar, Cherso (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.4
Luka Cerovac, Uncle Drew’s YoungBloods (2)
Rafael Gašpar, San Antonio Sesvete (1)
Matija Domović, Gold Diggers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana po odigravanju svih susreta 4. kola;

Div.3 – Rnd.5
Vito Vlahovec, San Antonio Sesvete (2)
Hrvoje Vlaić, Gradec (2)
Matej Hrlić, Siget 96ers (1)
Gabriel Bukva, Siget 96ers (1)
Bruno Mlinarić, Siget 96ers (2)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola;

Div.3 – Rnd.6
Hrvoje Vlaić, Gradec (3)
Marko Hlevnjak, Barić & Sons (2)
Maks Koritnik, San Antonio Sesvete (1)
Marin Markota, Gold Diggers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana po odigravanju svih susreta 6. kola;

Div.3 – Rnd.7
Hrvoje Vlaić, Gradec (4)
Darjan Utmar, Cherso (2)
Tin Zelenika, Barić & Sons (2)
Valentin Bura, Gold Diggers (1)
– u zagradi je broj izbora u petorku kola; petorka će biti kompletirana po odigravanju svih susreta 7. kola;

———————————————

 

RELATED LINKS:

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

studeni 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in crohoops division 1