Connect with us

crohoops division 3

Division 3 2022-23 – Schedule & Results

Division 3 2022-23 – Schedule & Results

I kolo – subota 17.9.2022. SC Univers
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gold Diggers 58:65 SCU
Siget 96ers vs. Barić & Sons 8.10. 18.40 DK Cedevita
Cherso vs. Gradec 8.10. 20.20 DK Cedevita
San Antonio Sesvete vs. Mate’s Minions POSTPONED-TBD

II kolo – subota 24.9.2022. SC Univers
Cherso vs. Mate’s Minions 58:48
Gradec vs. Gold Diggers 69:80
San Antonio Sesvete vs. Barić & Sons 81:64
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Siget 96ers 68:66

III kolo – subota 1.10.2022. SC Univers
Siget 96ers vs. Cherso 77:86
Barić & Sons vs. Uncle Drew’s YoungBloods 77:67
Gold Diggers vs. San Antonio Sesvete 72:89
Mate’s Minions vs. Gradec 44:89

RASPORED ZA SUBOTU 08.10.2022. DK Cedevita (odigravanje neodigranih susreta 1. kola)
18.40 Siget 96ers vs. Barić & Sons
20.20 Cherso vs. Gradec
San Antonio Sesvete vs. Mate’s Minions POSTPONED-TBD
SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods, Gold Diggers

IV kolo – subota 15.10.2022. 
12.00 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Cherso
13.40 Siget 96ers vs. San Antonio Sesvete
15.20 Barić & Sons vs. Gradec
17.00 Gold Diggers vs. Mate’s Minions

V kolo – subota 22.10.2022.
12.00 Barić & Sons vs. Cherso
13.40 Gold Diggers vs. Siget 96ers
15.20 Mate’s Minions vs. Uncle Drew’s YoungBloods
17.00 Gradec vs. San Antonio Sesvete

VI kolo – nedjelja 5.11.2022.
12.00 Cherso vs. San Antonio Sesvete
13.40 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gradec
Siget 96ers vs. Mate’s Minions 116:45 (played on Sep.17, 2022)
17.00 Barić & Sons vs. Gold Diggers

VII kolo – subota 12.11.2022.
12.00 Gold Diggers vs. Cherso
13.40 Mate’s Minions vs. Barić & Sons
15.20 Gradec vs. Siget 96ers
17.00 San Antonio Sesvete vs. Uncle Drew’s YoungBloods

VIII kolo – subota 26.11.2022.
12.00 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Cherso
13.40 Siget 96ers vs. San Antonio Sesvete
15.20 Barić & Sons vs. Gradec
17.00 Gold Diggers vs. Mate’s Minions

IX kolo – subota 3.12.2022.
12.00 Cherso vs. Mate’s Minions
13.40 Gradec vs. Gold Diggers
15.20 San Antonio Sesvete vs. Barić & Sons
17.00 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Siget 96ers

X kolo – subota 10.12.2022.
12.00 Siget 96ers vs. Cherso
13.40 Barić & Sons vs. Uncle Drew’s YoungBloods
15.20 Gold Diggers vs. San Antonio Sesvete
17.00 Mate’s Minions vs. Gradec

XI kolo – subota 17.12.2022.
12.00 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gold Diggers
13.40 Siget 96ers vs. Barić & Sons
15.20 Cherso vs. Gradec
17.00 San Antonio Sesvete vs. Mate’s Minions

XII kolo – subota 14.1.2022. 
12.00 Barić & Sons vs. Cherso
13.40 Gold Diggers vs. Siget 96ers
15.20 Mate’s Minions vs. Uncle Drew’s YoungBloods
17.00 Gradec vs. San Antonio Sesvete

XIII kolo – subota 21.1.2023.
12.00 Cherso vs. San Antonio Sesvete
13.40 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gradec
15.20 Siget 96ers vs. Mate’s Minions
17.00 Barić & Sons vs. Gold Diggers

XIV kolo – subota 28.1.2023. 
12.00 Gold Diggers vs. Cherso
13.40 Mate’s Minions vs. Barić & Sons
15.20 Gradec vs. Siget 96ers
17.00 San Antonio Sesvete vs. Uncle Drew’s YoungBloods


NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog ulaska na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje izboriti će svih osam sastava
– oba finalista će izboriti pravo nastupa u Div.2, sezona 2023-24

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

rujan 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Arhiva

More in crohoops division 3