Connect with us

crohoops division 1

Division 1 2022-23 – Schedule & Results

Division 1 2022-23 – Schedule & Results

I kolo – 25.9.2022.
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind (Div.2 Finals 2021-22, Gm.1) 65:77 (OT; 0:1)
Invicta vs. Antitalenti Superology (Div.1 Finals 2021-22, Gm.1) 66:92 (0:1)
Građevinski fakultet vs. Pešća Nightmare Raptors 0:20
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 114:78
Legionari vs. Bosco 71:49
Jankomir Transformers vs. Rude Boys 97:83

II kolo – 2.10.2022.
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind (Div.2 Finals 2021-22, Gm.2) 75:82 (0:2)
Invicta vs. Antitalenti Superology (Div.1 Finals 2021-22, Gm.2) 91:88 (1:1)
Građevinski fakultet vs. Pešća Nightmare Raptors 74:90
Volovčica Wolves vs. Optika Sokol Stenjevec 84:69
Legionari vs. Bosco 83:84
Jankomir Transformers vs. Rude Boys 80:78

III kolo – 9.10.2022.
10.00 Arkham City Jail Blazers vs. Antitalenti Superology
11.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
13.20 Volovčica Wolves vs. Bauerfeind
15.00 Legionari vs. Pešća Nightmare Raptors
16.40 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Rude Boys vs. Bosco

IV kolo – 16.10.2022.
10.00 Antitalenti Superology vs. Bosco
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys
13.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers
15.00 Bauerfeind vs. Legionari
16.40 Invicta vs. Volovčica Wolves
18.20 Arkham City Jail Blazers vs. Građevinski fakultet

V kolo – 23.10.2022.
10.00 Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology
11.40 Volovčica Wolves vs. Arkham City Jail Blazers
13.20 Legionari vs. Invicta
15.00 Jankomir Transformers vs. Bauerfeind
16.40 Rude Boys vs. Pešća Nightmare Raptors
18.20 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec

VI kolo – 6.11.2022.
10.00 Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Pešća Nightmare Raptors vs. Bosco
13.20 Bauerfeind vs. Rude Boys
15.00 Invicta vs. Jankomir Transformers
16.40 Arkham City Jail Blazers vs. Legionari
18.20 Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves

VII kolo – 13.11.2022.
10.00 Volovčica Wolves vs. Antitalenti Superology
11.40 Legionari vs. Građevinski fakultet
13.20 Jankomir Transformers vs. Arkham City Jail Blazers
15.00 Rude Boys vs. Invicta
16.40 Bosco vs. Bauerfeind
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Pešća Nightmare Raptors

VIII kolo – 27.11.2022.
10.00 Antitalenti Superology vs. Pešća Nightmare Raptors)
11.40 Bauerfeind vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Invicta vs. Bosco
15.00 Arkham City Jail Blazers vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers
18.20 Volovčica Wolves vs. Legionari

IX kolo – 4.12.2022.
10.00 Legionari vs. Antitalenti Superology
11.40 Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves
13.20 Rude Boys vs. Građevinski fakultet
15.00 Bosco vs. Arkham City Jail Blazers
16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
18.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Bauerfeind

X kolo – 11.12.2022.
10.00 Antitalenti Superology vs. Bauerfeind
11.40 Invicta vs. Pešća Nightmare Raptors
13.20 Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec
15.00 Građevinski fakultet vs. Bosco
16.40 Volovčica Wolves vs. Rude Boys
18.20 Legionari vs. Jankomir Transformers

XI kolo – 18.12.2022.
10.00 Jankomir Transformers vs. Antitalenti Superology
11.40 Rude Boys vs. Legionari
13.20 Bosco vs. Volovčica Wolves
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers
18.20 Bauerfeind vs. Invicta

XII kolo – 15.1.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Rude Boys
11.40 Bosco vs. Jankomir Transformers
13.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Legionari
15.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves
16.40 Bauerfeind vs. Građevinski fakultet
18.20 Invicta vs. Arkham City Jail Blazers

XIII kolo – 22.1.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Rude Boys
11.40 Bosco vs. Jankomir Transformers
13.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Legionari
15.00 Pešća Nightmare Raptors vs. Volovčica Wolves
16.40 Bauerfeind vs. Građevinski fakultet
18.20 Invicta vs. Arkham City Jail Blazers

XIV kolo – 29.1.2023.
10.00 Arkham City Jail Blazers vs. Antitalenti Superology
11.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
13.20 Volovčica Wolves vs. Bauerfeind
15.00 Legionari vs. Pešća Nightmare Raptors
16.40 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Rude Boys vs. Bosco

XV kolo – 5.2.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Bosco
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys
13.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Jankomir Transformers
15.00 Bauerfeind vs. Legionari
16.40 Invicta vs. Volovčica Wolves
18.20 Arkham City Jail Blazers vs. Građevinski fakultet

XVI kolo -12.2.2023.
10.00 Građevinski fakultet vs. Antitalenti Superology
11.40 Volovčica Wolves vs. Arkham City Jail Blazers
13.20 Legionari vs. Invicta
15.00 Jankomir Transformers vs. Bauerfeind
16.40 Rude Boys vs. Pešća Nightmare Raptors
18.20 Bosco vs. Optika Sokol Stenjevec

XVII kolo – 19.2.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Pešća Nightmare Raptors vs. Bosco
13.20 Bauerfeind vs. Rude Boys
15.00 Invicta vs. Jankomir Transformers
16.40 Arkham City Jail Blazers vs. Legionari
18.20 Građevinski fakultet vs. Volovčica Wolves

XVIII kolo – 26.2.2023.
10.00 Volovčica Wolves vs. Antitalenti Superology
11.40 Legionari vs. Građevinski fakultet
13.20 Jankomir Transformers vs. Arkham City Jail Blazers
15.00 Rude Boys vs. Invicta
16.40 Bosco vs. Bauerfeind
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Pešća Nightmare Raptors

XIX kolo – 5.3.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Pešća Nightmare Raptors
11.40 Bauerfeind vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Invicta vs. Bosco
15.00 Arkham City Jail Blazers vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers
18.20 Volovčica Wolves vs. Legionari

XX kolo – 12.3.2023.
10.00 Legionari vs. Antitalenti Superology
11.40 Jankomir Transformers vs. Volovčica Wolves
13.20 Rude Boys vs. Građevinski fakultet
15.00 Bosco vs. Arkham City Jail Blazers
16.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta
18.20 Pešća Nightmare Raptors vs. Bauerfeind

XXI kolo – 19.3.2023.
10.00 Antitalenti Superology vs. Bauerfeind
11.40 Invicta vs. Pešća Nightmare Raptors
13.20 Arkham City Jail Blazers vs. Optika Sokol Stenjevec
15.00 Građevinski fakultet vs. Bosco
16.40 Volovčica Wolves vs. Rude Boys
18.20 Legionari vs. Jankomir Transformers

XXII kolo – 26.03.2023.
10.00 Jankomir Transformers vs. Antitalenti Superology
11.40 Rude Boys vs. Legionari
13.20 Bosco vs. Volovčica Wolves
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Pešća Nightmare Raptors vs. Arkham City Jail Blazers
18.20 Bauerfeind vs. Invicta


NAPOMENE:
– susreti Div.1 u sezoni 2022-23 igrati će se nedjeljom u dvorani Boćarski dom
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog ulaska ekipa na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje sezone 2022-23 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

rujan 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Arhiva

More in crohoops division 1