Connect with us

crohoops division 3

Division 3 2021-22 – Schedule & Results

Division 3 2021-22 – Schedule & Results

I kolo – 16.10.2021.
Gradec vs. Zapad 85:83 (OT; 77:77)
Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights 72:88
Brick City vs. Siget 96ers 70:93
SLOBODNI: Pregrada Boyz

II kolo – subota 23.10.2021. BD
Brick City vs. Gradec 65:55
Siget 96ers vs. Pregrada Boyz 84:88
MIOC Knights vs. Zapad 88:82
SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

III kolo – nedjelja 7.11.2021. SCU
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Boyz 62:49
Brick City vs. Zapad 32:56
Siget 96ers vs. MIOC Knights 53:86
SLOBODNI: Gradec

IV kolo – nedjelja 14.11.2021. SCU
Zapad vs. Siget 96ers 63:72
Pregrada Boyz vs. Brick City – odgođeno (BC)
Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods 68:66
SLOBODNI: MIOC Knights

V kolo – subota 20.11.2021. BD
Pregrada Boyz vs. Siget 96ers 55:66 (9. kolo)

Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods 70:68
MIOC Knights vs. Brick City 78:42
Pregrada Boyz vs. Gradec – odgođeno (GR) 

VI kolo – nedjelja 28.11.2021. SCU
Pregrada Boyz vs. MIOC Knights 72:84
Gradec vs. Siget 96ers 51:61
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City 52:63
SLOBODNI: Zapad

VII kolo – nedjelja 5.12.2021. SCU
Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods 59:53
MIOC Knights vs. Gradec 99:68
Zapad vs. Pregrada Boyz 72:55
SLOBODNI: Brick City

VIII kolo – subota 11.12.2021. BD
Gradec vs. Zapad 59:64
Brick City vs. Siget 96ers 48:54

Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights – odgođeno (UY)
SLOBODNI: Pregrada Boyz

IX kolo – nedjelja 19.12.2021. SCU
Brick City vs. Gradec 68:82
Siget 96ers vs. Pregrada Boyz 55:66 (odigrano 20.11.2021.)
MIOC Knights vs. Zapad 84:73

SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

X kolo – nedjelja 9.1.2022. SCU
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Boyz 54:61 (odigrano 19.12.2021.)
Brick City vs. Zapad – odgođeno (BC)
Siget 96ers vs. MIOC Knights – odgođeno (MK)
SLOBODNI: Gradec

XI kolo – subota 15.1.2022. BD
Zapad vs. Siget 96ers 98:64
Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods 68:59

Pregrada Boyz vs. Brick City – odgođeno (PB)
SLOBODNI: MIOC Knights

XII kolo – nedjelja 23.1.2022. SCU
SCU 10.00 MIOC Knights vs. Brick City
SCU 11.30 Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods
SCU 13.00 Pregrada Boyz vs. Gradec
SLOBODNI: Siget 96ers

XIII kolo – nedjelja 30.1.2022. SCU
SCU 14.30 Pregrada Boyz vs. MIOC Knights
SCU 16.00 Gradec vs. Siget 96ers
SCU 17.30 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City
SLOBODNI: Zapad

XIV kolo – subota 5.2.2022. BD
BD 19.00 Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods
BD 20.30 MIOC Knights vs. Gradec
BD 22.00 Zapad vs. Pregrada Boyz
SLOBODNI: Brick City

XV kolo – nedjelja 13.2.2022. SCU
SCU 10.00 Gradec vs. Zapad
SCU 11.30 Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights
SCU 13.00 Brick City vs. Siget 96ers
SLOBODNI: Pregrada Boyz

XVI kolo – nedjelja 20.2.2022. SCU
SCU 14.30 Brick City vs. Gradec
SCU 16.00 Siget 96ers vs. Pregrada Boyz
SCU 17.30 MIOC Knights vs. Zapad
SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

XVII kolo – subota 26.2.2022. BD
BD 19.30 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Boyz
BD 21.00 Brick City vs. Zapad
BD 22.30 Siget 96ers vs. MIOC Knights
SLOBODNI: Gradec

XVIII kolo – nedjelja 6.3.2022. SCU
SCU 10.00 Zapad vs. Siget 96ers
SCU 11.30 Pregrada Boyz vs. Brick City
SCU 13.00 Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods
SLOBODNI: MIOC Knights

XIX kolo – nedjelja 13.3.2022. SCU
SCU 14.30 MIOC Knights vs. Brick City
SCU 16.00 Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods
SCU 17.30 Pregrada Boyz vs. Gradec
SLOBODNI: Siget 96ers

XX kolo – subota 19.3.2022. BD
BD 19.30 Pregrada Boyz vs. MIOC Knights
BD 21.00 Gradec vs. Siget 96ers
BD 22.30 Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City
SLOBODNI: Zapad

XXI kolo – nedjelja 27.3.2022. SCU
SCU 10.00 Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods
SCU 11.30 MIOC Knights vs. Gradec
SCU 13.00 Zapad vs. Pregrada Boyz
SLOBODNI: Brick City

Predsezonske utakmice – 3.10. & 9.10.2021.
BD MIOC Knights vs. Zapad 88:90

BD Pešća Nightmare Raptors (D2) vs. Brick City 65:43
SCU MIOC Knights vs. Siget 71:54
SCU Cvjetno Triangle vs. Pregrada Boyz 55:61


NAPOMENE:
-*BD-Boćarski dom-subotom; *SCU-Sportski centar Univers-nedjeljom
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice (osim za prvu subotnju utakmicu u Boćarskom domu – za istu se radi o vremenu predviđenog ulaska u svlačionice)
– plasman u doigravanje izboriti će svih sedam sastava reg.sezone
– oba finalista će plasmanom u finale izboriti pravo nastupa u sezoni 2022-23 Div.2

 

Enter your video or audio embed code.

Add a custom featured headline that will be displayed in the featured slider.

Add a caption and/or photo credit information for the featured image.

  • Choose Slide Template

Navigation BarAdvanced

Vertical position:
Hide on first slide:

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

siječanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Arhiva

More in crohoops division 3