Connect with us

crohoops division 1

Division I 2021-22 – Raspored & Rezultati

Division I 2021-22 – Raspored & Rezultati

CroHoops Division I 2021-22 – Raspored & Rezultati


I kolo- 10.10.2021.
Rude Boys vs. Antitalenti 66:109
Volovčica Lions vs. Optika Sokol Stenjevec 96:111
FINA Hackleri vs. Bosco 75:63
Fenix vs. Invicta 63:59
Legionari vs. Jankomir Transfomers 64:113
Građevinski fakultet vs. Savica City 101:92

II kolo – 17.10.2021.
Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet 93:111
Invicta vs. Legionari 90:73
Savica City vs. Volovčica Lions 95:84
Bosco vs. Fenix 82:86
Antitalenti vs. FINA Hackleri 111:80
Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys 81:86 (OT; 81:81)

III kolo – 24.10.2021.
Građevinski fakultet vs. Volovčica Lions 109:100
Antitalenti vs. Optika Sokol Stenjevec (finale D1 sezone 2019-20) 89:80
Jankomir Transfomers vs. Fenix 115:75
Invicta vs. FINA Hackleri 96:92
Bosco vs. Rude Boys 65:91
Savica City vs. Legionari 94:78

IV kolo – 7.11.2021.
10.00 FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Fenix vs. Antitalenti
13.20 Legionari vs. Bosco
15.00 Volovčica Lions vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
18.20 Savica City vs. Jankomir Transfomers

V kolo – 14.11.2021.
10.00 Invicta vs. Savica City
11.40 Bosco vs. Građevinski fakultet
13.20 Antitalenti vs. Legionari
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix
16.40 Jankomir Transfomers vs. Volovčica Lions
18.20 Rude Boys vs. FINA Hackleri

VI kolo – 21.11.2021.
10.00 Fenix vs. Rude Boys
11.40 Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Građevinski fakultet vs. Antitalenti
15.00 Savica City vs. Bosco
16.40 Jankomir Transfomers vs. Invicta
18.20 Volovčica Lions vs. FINA Hackleri

VII kolo – 28.11.2021.
10.00 Invicta vs. Volovčica Lions
11.40 Bosco vs. Jankomir Transfomers
13.20 Antitalenti vs. Savica City
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Rude Boys vs. Legionari
18.20 FINA Hackleri vs. Fenix

VIII kolo – 5.12.2021.
10.00 Legionari vs. FINA Hackleri
11.40 Volovčica Lions vs. Fenix
13.20 Građevinski fakultet vs. Rude Boys
15.00 Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec
16.40 Jankomir Transfomers vs. Antitalenti
18.20 Invicta vs. Bosco

IX kolo – 12.12.2021.
10.00 Antitalenti vs. Invicta
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers
13.20 Bosco vs. Volovčica Lions
15.00 Rude Boys vs. Savica City
16.40 FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet
18.20 Fenix vs. Legionari

X kolo – 19.12.2021.
10.00 Građevinski fakultet vs. Fenix
11.40 Savica City vs. FINA Hackleri
13.20 Jankomir Transfomers vs. Rude Boys
15.00 Volovčica Lions vs. Legionari
16.40 Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Bosco vs. Antitalenti

XI kolo – 9.1.2021.
10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco
11.40 Rude Boys vs. Invicta
13.20 FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers
15.00 Fenix vs. Savica City
16.40 Antitalenti vs. Volovčica Lions
18.20 Legionari vs. Građevinski fakultet

XII kolo – 16.1.2021.
10.00 Rude Boys vs. Antitalenti
11.40 Volovčica Lions vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 FINA Hackleri vs. Bosco
15.00 Fenix vs. Invicta
16.40 Legionari vs. Jankomir Transfomers
18.20 Građevinski fakultet vs. Savica City

XIII kolo – 23.1.2021.
10.00 Jankomir Transfomers vs. Građevinski fakultet
11.40 Invicta vs. Legionari
13.20 Savica City vs. Volovčica Lions
15.00 Bosco vs. Fenix
16.40 Antitalenti vs. FINA Hackleri
18.20 Optika Sokol Stenjevec vs. Rude Boys

XIV kolo – 30.1.2021.
10.00 Građevinski fakultet vs. Volovčica Lions
11.40 Antitalenti vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Jankomir Transfomers vs. Fenix
15.00 Invicta vs. FINA Hackleri
16.40 Bosco vs. Rude Boys
18.20 Savica City vs. Legionari

XV kolo – 6.2.2021.
10.00 FINA Hackleri vs. Optika Sokol Stenjevec
11.40 Fenix vs. Antitalenti
13.20 Legionari vs. Bosco
15.00 Volovčica Lions vs. Rude Boys
16.40 Građevinski fakultet vs. Invicta
18.20 Savica City vs. Jankomir Transfomers

XVI kolo – 13.2.2021.
10.00 Invicta vs. Savica City
11.40 Bosco vs. Građevinski fakultet
13.20 Antitalenti vs. Legionari
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Fenix
16.40 Jankomir Transfomers vs. Volovčica Lions
18.20 Rude Boys vs. FINA Hackleri

XVII kolo – 20.2.2021.
10.00 Fenix vs. Rude Boys
11.40 Legionari vs. Optika Sokol Stenjevec
13.20 Građevinski fakultet vs. Antitalenti
15.00 Savica City vs. Bosco
16.40 Jankomir Transfomers vs. Invicta
18.20 Volovčica Lions vs. FINA Hackleri

XVIII kolo – 27.2.2021.
10.00 Invicta vs. Volovčica Lions
11.40 Bosco vs. Jankomir Transfomers
13.20 Antitalenti vs. Savica City
15.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Građevinski fakultet
16.40 Rude Boys vs. Legionari
18.20 FINA Hackleri vs. Fenix

XIX kolo – 6.3.2021.
10.00 Legionari vs. FINA Hackleri
11.40 Volovčica Lions vs. Fenix
13.20 Građevinski fakultet vs. Rude Boys
15.00 Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec
16.40 Jankomir Transfomers vs. Antitalenti
18.20 Invicta vs. Bosco

XX kolo – 13.3.2021.
10.00 Antitalenti vs. Invicta
11.40 Optika Sokol Stenjevec vs. Jankomir Transfomers
13.20 Bosco vs. Volovčica Lions
15.00 Rude Boys vs. Savica City
16.40 FINA Hackleri vs. Građevinski fakultet
18.20 Fenix vs. Legionari

XXI kolo – 20.3.2021.
10.00 Građevinski fakultet vs. Fenix
11.40 Savica City vs. FINA Hackleri
13.20 Jankomir Transfomers vs. Rude Boys
15.00 Volovčica Lions vs. Legionari
16.40 Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec
18.20 Bosco vs. Antitalenti

XXII kolo – 27.3.2021.
10.00 Optika Sokol Stenjevec vs. Bosco
11.40 Rude Boys vs. Invicta
13.20 FINA Hackleri vs. Jankomir Transfomers
15.00 Fenix vs. Savica City
16.40 Antitalenti vs. Volovčica Lions
18.20 Legionari vs. Građevinski fakultet

—————————————————

BITNE NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme ulaska na parket dvorane
– plasman u doigravanje izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone
– dvije posljednjeplasirane ekipe reg.sezone u sezoni 2022-23 nastupati će u Div.2

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in crohoops division 1