Connect with us

crohoops division 3

Division III 2020-21 – Raspored & Rezultati

Division III 2020-21 – Raspored & Rezultati

  1. kolo – 3.10.2020. subota
    TVZ Attraction vs. Bauerfeind 86:98 (IN2 Team vs. Bauerfeind 0:20)
    Arkham City Jail Blazers vs. Trnsko Diablos 68:47
    Slobosonics Moby Dick vs. Uncle Drew’s Young Bloods 119:76
    Gradec vs. NAV Chefs 64:95
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (1); Luka Paleka, NAV Chefs (1); Hrvoje Puljko, Bauerfeind (1); Mata Horvat, Slobosonics (1); David Grabovac, TVZ Attraction (1);
  2. kolo – 10.10.2020. subota
    Bauerfeind vs. Uncle Drew’s Young Bloods 103:50
    NAV Chefs vs. Slobosonics Moby Dick 85:90 (77:77; OT)
    Trnsko Diablos vs. Gradec 84:48
    TVZ Attraction vs. Arkham City Jail Blazers 70:106 (IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers 0:20)
    PETORKA KOLA: Nikola Nemec, Bauerfeind (1); Luka Paleka, NAV Chefs (2); Sven Abramović, Arkham City Jail Blazers (1); Jan Dam, Diablos (1); David Grabovac, TVZ Attraction (2);
  3. kolo – 17.10.2020.
    Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 94:115
    Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos 141:70
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. NAV Chefs 53:83
    Gradec vs. TVZ Attraction 86:98 (Gradec vs. IN2 Team 0:20)
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (2); Luka Lapov, NAV Chefs (1); Hrvoje Puljko, Bauerfeind (2); Henrik Hofman, Slobosonics (1); Mata Horvat, Slobosonics (2);
  4. kolo – 24.10.2020.
    Bauerfeind vs. NAV Chefs 66:55
    Trnsko Diablos vs. Uncle Drew’s Young Bloods ODGOĐENO
    TVZ Attraction vs. Slobosonics Moby Dick 96:134 (IN2 Team vs. Slobosonics Moby Dick 0:20)
    Arkham City Jail Blazers vs. Gradec 77:95
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (3); Hrvoje Vlaić, Gradec (1); Mata Horvat, Slobosonics (3); Goran Duždagić, Bauerfeind (1); Tomislav Lončar, Gradec (1);
  5. kolo – 4.9.2021.
    Slobosonics Moby Dick vs. Arkham City Jail Blazers 63:85
    NAV Chefs vs. Trnsko Diablos 77:109
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. IN2 Team 50:73
    Gradec vs. Bauerfeind (odgođeno do daljnje obavijesti)
    PETORKA KOLA: Stipe Tešija, Arkham (1); Jan Dam, Trnsko (2); Luka Lapov, NAV Chefs (2); Henrik Hofman, Slobosonics (2); Josip Mičić, IN2 Team (1);
  6. kolo – 11.9.2021.
    Bauerfeind vs. Trnsko Diablos 77:95
    Arkham City Jail Blazers vs. Uncle Drew’s Young Bloods 122:40
    Gradec vs. Slobosonics Moby Dick 72:114
    IN2 Team vs. NAV Chefs (odgođeno do daljnje obavijesti)
    PETORKA KOLA: Dino Hofman, Slobosonics (4); Ivo Čikeš, Trnsko (1); Radenko Mihajlović, Slobosonics (1); Sven Abramović, Arkham (2); Goran Duždagić (Bauerfeind (2);
  7. kolo – 25.9.2021.
    Slobosonics Moby Dick vs. Bauerfeind 71:52
    Uncle Drew’s Young Bloods vs. Gradec 77:63
    NAV Chefs vs. Arkham City Jail Blazers 61:82
    Trnsko Diablos vs. IN2 Team 87:72
    PETORKA KOLA: Ivo Čikeš, Trnsko Diablos (2); Matko Ribičić, Uncle Drew’s YoungBloods (1); Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick (4); Jan Dam, Trnsko Diablos (3); Stipe Tešija, Arkham City Jail Blazers (2);
    Kolo odgođenih utakmica – 2.10.2021.
    Gradec vs. Bauerfeind 55:101
    Trnsko Diablos vs. Uncle Drew’s Young Bloods 85:74
    IN2 Team vs. NAV Chefs 52:57

CroHoops Division III, reg.sezona 2020-21 – konačni poredak

#1 Slobosonics Moby Dick 6-1
#2 Bauerfeind 5-2 (međusobni omjer 1-1, međusobna koš-razlika +3)
#3 Arkham City Jail Blazers 5-2 (međusobni omjer 1-1, međusobna koš-razlika 0)
#4 Trnsko Diablos 5-2 (međusobni omjer 1-1, međusobna koš razlika -3)
#5 NAV Chefs 3-4
#6 IN2 Team 2-5
#7 UncleDrew’s YoungBloods 1-6 (UDYB u međusobnom susretu savladao Gradec 77:63)
#8 Gradec 1-6

Četvrtfinale doigravanja (na jednu pobjedu) – subota 09.10.2021. Boćarski dom

#1 Slobosonics Moby Dick vs. #8 Gradec 115:70
#2 Bauerfeind vs. #7 UncleDrew’s YoungBloods 87:45
#3 Arkham City Jail Blazers vs. #6 IN2 Team 79:53
#4 Trnsko Diablos vs. #5 NAV Chefs 81:74

Polufinale doigravanja (na jednu pobjedu) – nedjelja 17.10.2021. SC Univers
Slobosonics Moby Dick vs. Trnsko Diablos 72:65
Arkham City Jail Blazers vs. Bauerfeind 80:52

NAPOMENE:

  • vrijeme na rasporedu je vrijeme ulaska u dvoranu;
  • sve ekipe ulaze u doigravanje;
  • organizator zadržava pravo izmjene rasporeda;

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in crohoops division 3