Connect with us

2013/14 Season Standings

CroHoops Zimska Liga 2013/14 – Raspored

 

I.Rnd. – 20.10.2013.
Cvjetno 96ers vs. Savica City 78:103
Hellas vs. Dubrava Yellow Hill 59:61 (friendly)
Istok vs. Volovcica  64:62
Zelina MythBusters vs. Hrelic Disneyland  86:99

 

II.Rnd.   – 27.10.2013.    
Oscar Schmidt 88ers vs. Hellas    58:81
Adacta Dragons vs. Zelina MythBusters   77:53
Volovcica vs. Slobostina SmoothStrikers    68:65
Cvjetno 96ers vs. Istok    57:66
Kuslanova vs. Bukovac   66:67
Savica City vs. Hrelic Disneyland   61:74

 

III.Rnd. – 24.11.2013.
Bukovac vs. Savica City  68:110     

Zelina MythBusters vs. Volovcica   46:64
Istok vs. Kuslanova   74:82    
Slobostina SmoothStrikers vs. Cvjetno 96ers   79:57    
Hrelic Disneyland vs. Oscar Schmidt 88ers  53:42 
Hellas vs. Adacta Dragons   64:71

 

IV.Rnd.  – 01.12.2013.    
Hrelic Disneyland vs. Bukovac   74:76
Volovcica vs. Hellas   83:71  
Cvjetno 96ers vs. Zelina MythBusters  60:81      
Kuslanova vs. Slobostina SmoothStrikers   80:90  
Oscar Schmidt 88ers vs. Adacta Dragons   83:73
Savica City vs. Istok 93:63

 

V.Rnd. – 08.12.2013.    
Adacta Dragons vs. Volovcica   78:65
Bukovac vs. Oscar Schmidt 88ers   95:77    
Zelina MythBusters vs. Kuslanova 0:20
Slobostina SmoothStrikers vs. Savica City   74:101     
Istok vs. Hrelic Disneyland   71:88    
Hellas vs. Cvjetno 96ers   72:71

 

VI.Rnd.  – 15.12.2013.
Hellas vs. Bukovac  65:93
Zelina MythBusters vs. Istok   64:68
Slobostina SmoothStrikers vs. Oscar Schmidt 88ers  80:84
Adacta Dragons vs. Hrelic Disneyland   67:72
Volovcica vs. Savica City   0:20
Cvjetno 96ers vs. Kuslanova   77:107

 

VII.Rnd. – 22.12.2013.
Adacta Dragons vs. Istok  75:68
Oscar Schmidt 88ers vs. Zelina MythBusters   20:0
Volovcica vs. Bukovac   74:79
Hellas vs. Slobostina Smoothtrikers   74:76
Cvjetno 96ers vs. Hrelic Disneyland   58:107
Kuslanova vs. Savica City   75:77

 

VIII.Rnd. – 12.01.2014.
Bukovac vs. Adacta Dragons   68:86
Kuslanova vs. Oscar Schmidt 88ers   61:66
Istok vs. Hellas   75:50
Hrelic Disneyland vs. Volovcica   94:72
Slobostina SmoothStrikers vs. Zelina MythBusters   75:66
Free: Savica City, Cvjetno Naselje

 

IX.Rnd.  – 19.01.2014.
Volovcica vs. Cvjetno 96ers   102:79
Istok vs. Oscar Schmidt 88ers   56:70
Hellas vs. Savica City   70:117
Slobostina SmoothStrikers vs. Bukovac   70:88
Adacta Dragons vs. Kuslanova   66:78
Slobodni: Zelina MythBusters, Hrelic Disneyland

 

X.Rnd. – 26.01.2014.
Cvjetno 96ers vs. Oscar Schmidt 88ers   59:77
Bukovac vs. Zelina MythBusters   89:69
Savica City vs. Adacta Dragons  107:90
Hrelic Disneyland vs. Hellas   81:67
Istok vs. Slobostina SmoothStrikers  65:63
Kuslanova vs. Volovcica   82:57


XI.Rnd.  – 02.02.2014.
Kuslanova vs. Hellas 94:73
Oscar Schmidt 88ers vs. Volovcica 80:72
Bukovac vs. Istok 91:41
Cvjetno 96ers vs. Adacta Dragons 37:89
Savica City vs. Zelina MythBusters   99:82
Hrelic Disneyland vs. Slobostina SmoothStrikers   73:79

 

XII.Rnd. – 09.02.2014.
Bukovac vs. Cvjetno 96ers   91:73
Zelina MythBusters vs. Hellas   70:79
Slobostina SmoothStrikers vs. Adacta Dragons   58:137
Savica City vs. Oscar Schmidt 88ers   73:57
Hrelic Disneyland vs. Kuslanova   69:100
FREE: Istok, Volovcica

 

FINAL STANDINGS
Savica City 10-1 (966:731)
Bukovac 9-2 (905:805)
Hrelic Disneyland 8-3 (884:780)
Oscar Schmidt 88ers 7-4 (714:703)
Kuslanova 7-4 (844:716)
Adacta Dragons 7-4 (909:763)
Istok 5-6 (701:800)
Slobostina SmoothStrikers 5-6 (809:893)
Volovcica 4-7 (722:757)
Hellas 3-8 (765:892)
Zelina MythBusters 1-10 (626:750)
Cvjetno 96ers 0-11 (710:977)

TOP SCORERS (after regular season)
Marijo Jelcic, Adacta 26.9
Feliks Mijic, Savica 25.3
Vanja Uzelac, Cvjetno 23.0
Tomislav Kovacevic, Istok 20.4
Fred Krajacic, Kuslanova 20.3
Domagoj Raic, Hrelic 18.3
Marko Kristo, Slobostina 18.1
Nikola Zorica, Kuslanova 18.0
Dario Franjic, Volovcica 17.3
Igor Car, Oscar Schmidt 16.5
– minimum of five games played

 

Sunday 16.02.2014. – Play-off, 1st Rnd.
Istok vs. Hellas, 50:65 (0:1)
Adacta vs. Zelina, 95:70 (1:0)
Kuslanova vs. Cvjetno, 85:61 (1:0)
Slobostina vs. Volovcica, 0:20 (0:1)
All-Star Game – East vs. West 99:77 (49:43)
(slam dunk competition winner Don Tomac; long distance shootout winner Felix Mijic)

 

Sunday 23.02.2014. – Play-off, 1st Rnd., game 2
Istok vs. Hellas 82:49 (1:1, Istok advances)
Adacta vs. Zelina 72:66 (2:0)
Kuslanova vs. Cvjetno, 20:0 (2:0)
Slobostina vs. Volovcica 0:20 (0:2)

 


Sunday 02.03.2014. – Play-off, 2nd Rnd., game 1
#1 Savica City vs. #9 Volovcica 102:86 (1:0)

#3 Hrelic vs. #6 Adacta 70:81 (0:1)
#4 Oscar Schmidt vs. #5 Kuslanova 84:76 (1:0)

 


Sunday 09.03.2014. – Play-off, 2nd Rnd., game 2
#4 Oscar Schmidt 88ers vs. #5 Kuslanova   68:92 (1:1)
#3 Hrelic Disneyland vs. #6 Adacta Dragons   73:67 (1:1)
#1 Savica City vs. #9 Volovcica   93:70 (2:0)

 

Sunday 16.03.2014. – Play-off, 2nd Rnd., game 1
#2 Bukovac vs. #7 Istok  75:68 (1:0) 

 

Sunday 23.03.2014. – Play-off, 2nd Rnd., game 2
#2 Bukovac vs. #7 Istok  78:71 (2:0)

 

 Sunday 30.03.2014. – Play-off, 2nd Rnd., game 3s
#4 Oscar Schmidt 88ers vs. #5 Kuslanova  84:88 (1:2)
#3 Hrelic Disneyland vs. #6 Adacta Dragons   59:71 (1:2)

 

Sunday 06.04.2014. – Play-off, Semifinals, game 1s
#1 Savica City vs. #5 Kuslanova 91:79 (1:0)
#2 Bukovac vs. #6 Adacta Dragons 51:70 (0:1)

 

Sunday 13.04.2014. – Play-off, Semifinals, game 2
#2 Bukovac vs. #6 Adacta Dragons   64:54 (1:1)

 

Sunday 27.04.2014. – Play-off, Semifinal, game 3
#1 Savica City vs. #5 Kuslanova  124:99

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

rujan 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Arhiva