Connect with us

Arkham City Jail Blazers

Arkham City Jail Blazers

Arkham City Jail Blazers – CroHoops League members since 2020-21

Arkham City Jail Blazers - Individualne statistike 2020-21

Igrač3PTsPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Komadina, Paško56148.03.30.80.515.3111
Bašić, Niko04046.84.32.00.010.092
Abramović, Sven106127.53.02.50.030.587
Kero, Marko33645.84.80.30.09.079
Erak, Mario115235.31.00.70.017.373
Poljančić, Toni44934.71.31.30.016.371
Semren, Mirko01825.51.51.50.09.035
Rimac, Stjepan0635.31.01.70.32.031
Paljušić, Alen0733.72.70.30.02.327
Fernandez, Pablo L.11317.01.02.02.013.025
Musil Todorović, David0218.02.00.01.02.013
Stipanović, Marko0000.00.00.00.00.00
Tadić, Jozo0000.00.00.00.00.00
Tešija, Stipe0000.00.00.00.00.00
Bikić, Ivan0010.00.00.00.00.00
Škorić, Marko0000.00.00.00.00.00

Dino Hofman D3 Highlights

Kalendar događanja

siječanj 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Izaberite Tri Najbolje Petorke (15 Igrača) u Povijesti CroHoops Lige (2010-2020)

Izaberite Tri Najbolje Petorke (15 Igrača) u Povijesti CroHoops Lige (2010-2020)

View Results

Loading ... Loading ...

Arhiva

More in