blog-grid

Ležernu atmosferu nedjeljnog sraza s Malim dućanom Zadar Jankomir Transformersi iskoristili su za lagano uštimavanje linija te za predstavljanje najnovijeg pojačanja – Ivana Nikolića! Jedan od najboljih krilnih igrača lige, koji je protekle d...

blog-grid

  Na youtubeu su objavljeni HKS A1 highlightsi dvostrukog CroHoops MVP-a Damira ‘Felixa’Mijića koji je ove sezone u  premijernom društvu odigrao 13 utakmica te u limitiranoj minutaži za sastav Hermes Analitice ostvario solidne prosje...

blog-grid

Obilježio sezonu sjajnim šuterskim nastupima – Toni Kolanović (Zadar) Nije tajna da predvodi ligu u kategoriji statističke efikasnosti te da je jedan od legitimnih kandidata za MVP-a sezone u dresu ekipe koja iz susreta u susret s pogledom prema...

blog-grid

Nepredvidivim rješenjima uvijek korak ispred protivnika – Luka Žilić (Zadar) konstatno igra na visokoj razini  Hitronogi branič Zadra Luka Žilić nedjeljnu je run & gun prigodu s Dubravom iskoristio na najbolji mogući način postaviv...

blog-grid

Prigodno priznanje najboljem asistentu u povijesti lige povodom njegove jubilarne 100. CroHoops utakmice, prije velikog derbija s rivalima Jankomir Transformersima, predao je osnivač i voditelj trostukih prvaka Savica City, Marko Tomasović.    ...

Raspored 13. kola regularne sezone CroHoops lige ove nedjelje na parketu Boćarskog doma u 11.40h donosi veliki derbi dva najveća rivala lige – prvoplasiranih Jankomir Transformersa (11-0) te trostrukih uzastopnih prvaka Savica City (10-1). Sastavi pon...

blog-grid

Kapetan Savica City Marko Tomasović na najbolji je mogući način otvorio nastavak sezone. U novim je tenisicama pogodio čak četiri od šest pokušaja iza linije 6.75m za 12 poena uz 2 skoka, davši tako svoj obol vrijednoj pobjedi nad Hrelićem. Tren...

blog-grid

Svestrano krilo te vodeći zakucavač lige Branimir Devčić primio je prigodni trofej za najboljeg igrača lige tijekom studenog 2016. iz ruku kapetana Hrelića Deniena Galića, prije nedjeljnog susreta Savica Citya i Hrelić Disneylanda.

blog-grid

Pobjednička trojka 4. tradicionalnog humanitarnog 3-na-3 turnira ‘Snow Hakl’ u Boćarskom domu – Zelina Gringos (Hrvoje Dananić, Adam Kalinić, Tomislav Kalinić, Tomislav Belošić)   Nova hrvatska streetball sezona koja će kulm...

blog-grid

Prošlogodišnji pobjednici turnira – Borci (Karlo Gluhačić, Bojan Bosnić, Dario Franjić, Tomislav Mravac-Jurković) Tradicionalni humanitarni turnir u haklu 3-na-3 ‘Snow Hakl’ održati će se u subotu 14.1.2017. na parketu Boćarsko...

Najboljim igračem CroHoops lige za mjesec prosinac 2016., u redovitom izboru voditelja ekipa, proglašen je svestrani branič Sloboština SmoothStrikersa, Filip Stanić.  U dvije impresivne partije tijekom mjeseca prosinca Stanić je pažnju plijenio ne...

blog-grid

Otac i sin zajedno u dresu Jankomir Transformersa – Tomislav i Luka Lončar!!! Googlali smo satima, temeljito i uporno, ali zaista nismo pronašli… Prošli vikend CroHoops košarkaška liga postala je jedinstvena dugo najavljivanom a za cijeli ko...

blog-grid

Energičnim i motiviranim nastupom u nedjeljnom susretu sa Sloboštinom MVP lige iz sezone 2012/13 Nenad ‘Milky’ Milković (Jankomir Transformers) ne samo da je preuzeo poziciju najboljeg asistenta i ‘kradljivca’ lopti lige, već...

blog-grid

Najboljim igračem CroHoops lige za mjesec studeni 2016., u redovitom izboru voditelja ekipa, proglašen je Branimir Devčić (dobio je 4 glasa voditelja), krilo na ljestvici vodećeg sastava Savica City (8-1). Svestrano krilo je tijekom četiri uzastopne...

blog-grid

Trebalo nam je malo da prebrojimo, dođemo k sebi, te se uvjerimo da smo točno prebrojali… Jedan od najboljih strijelaca lige Marko Grozdanić ne samo da je nastavio niz sjajnih šuterskih nastupa nego je u nezaustavljivom stilu, u još neviđenoj...

Tomislav Boras (Trešnjevka Zrinjevac), najbolji igrač lige za mjesec listopad 2016. (u izboru voditelja) prigodni je trofej primio od  kapetana KK Zelina Marka Poldrugača.   All-time lista najboljih igrača mjeseca CroHoops lige sezona 2016./17. ...

blog-grid

U nastavku slijedi popis ovotjednih objava o CroHoops amaterskoj košarkaškoj ligi:   http://www.seebiz.eu/crohoops-kosarkaska-liga-vec-cetiri-godine-izvoriste-kosarkaskog-talenta/ar-145838/ http://mojzagreb.info/zagreb/hrvatska/crohoops-kosarkaska-...

Oduševili izvedbom i zalaganjem već u premijernoj CroHoops utakmici sa prošlosezonskim finalistima – Mali dućan Zadar   Riječ ima kapetan Malog dućana Zadar – Lucian Perić!!!    

Voditelji prošlosezonskih finalista, prvaka Savica City te doprvaka Jankomir Transformersa, Marko Tomasović i Enio Šandrić u nedjelju su prije susreta 6. kola za ostvareni uspjeh od voditelja CroHoops lige Marjana Crnogaja primili poklon bonove škole...

Prije nedjeljne utakmice s Invictom krilni centar Optike Sokol Boris ‘Boca’ Kos ponosno je na parketu Boćarskog doma prezentirao svoje nove Adidas tenisice koje je iskoristivši prigodni popust namijenjen svim CroHoops igračima kupio u speci...

Bruno Banic Highlights Rnd.7

Raspored & Rezultati

DatumDogađanjaVrijeme/Rezultati

CHL Division I 18/19 – Lista Strijelaca

Rank Igrač Ekipa PPG
1 Gašparac, Hrvoje Kušlanova 30.7
2 Škara, Josip Građevinski fakultet 24.7
3 Mandić, Bruno Hrelić Disneyland 23.3
4 Rožman, Filip Invicta 23.0
5 Žilić, Luka Građevinski fakultet 22.3
6 Šunjić, Petar Rude Boys 21.8
7 Pavković, Ivan Jankomir Transformers 21.7
8 Kovačević, Tomislav Dubrava Y-Hill 21.4
9 Gogić, Ivan Jankomir Transformers 21.2
10 Maznik, Mislav Rude Boys 20.7
11 Raić, Domagoj Hrelić Disneyland 20.5
12 Antunović, Ivo Savica City 20.3
13 Dugandžić, Franko Optika Sokol Stenjevec 20.0
14 Devčić, Branimir Savica City 19.0
15 Kuzmanović, Dario Kušlanova 19.0
16 Slišković, Saša Savica City 18.2
17 Češkić, Miron CroHoops Division I All-Stars 18.0
18 Novosel, Luka Stožer XII 17.8
19 Krajačić, Fred Savica City 17.8
20 Gajski, Tomislav Bosco 17.6
21 Mravac, Tomislav Hrelić Disneyland 17.5
22 Šiptar, Tomislav AKK Trešnjevka 17.4
23 Markočić, Matija Optika Sokol Stenjevec 16.4
24 Kranjčec, Kristijan Optika Sokol Stenjevec 15.9
25 Bekavac, Luka Jankomir Transformers 15.3
26 Matijević, Ante Hrelić Disneyland 15.0
27 Škarić, Andrija Kušlanova 15.0
28 Župan, Luka Optika Sokol Stenjevec 15.0
29 Dolenčić, Filip Downtown Assassins 14.5
30 Grbešić, Franjo CroHoops Division I All-Stars 14.4
31 Bilandžija, Frano Dubrava Y-Hill 14.3
32 Baljkas, Josip Bosco 14.1
33 Galić, Davor Jankomir Transformers 14.0
34 Boras, Tomislav AKK Trešnjevka 14.0
35 Maglajlija, Benjamin Rude Boys 13.8
36 Kalinić, Filip CroHoops Division I All-Stars 13.3
37 Banić, Bruno Bosco 13.0
38 Bilić, Jakša Invicta 12.8
39 Starjački, Vjekoslav Dubrava Y-Hill 12.6
40 Mioč, Josip Hrelić Disneyland 12.5
41 Pojavnik, Josip Kušlanova 12.1
42 Dragozet, Hrvoje Invicta 12.0
43 Matić, Domagoj Jankomir Transformers 12.0
44 Janović, Mislav Bosco 12.0
45 Katić, Vjeko Stožer XII 12.0
46 Barišić, Vedran Kušlanova 12.0
47 Krešić, Danijel Jankomir Transformers 12.0
48 Pavlov, Goran La Perla 11.9
49 Tušek, Tomislav Stožer XII 11.8
50 Kraljik, Mihovil Kušlanova 11.8
51 Lučić, Robert Kušlanova 11.6
52 Livajić, Dario Jankomir Transformers 11.5
53 Piasevoli, Ivan Građevinski fakultet 11.3
54 Brajković, Srđan Stožer XII 11.1
55 Milas, Hrvoje Stožer XII 11.0
56 Antolović, Tomislav Hrelić Disneyland 11.0
57 Ribičić, Matko Dubrava Y-Hill 11.0
58 Sabljić, Josip Optika Sokol Stenjevec 10.5
59 Pita, Senad Stožer XII 10.5
60 Hrabar, Marko AKK Trešnjevka 10.0
61 Baričević, Alan Jankomir Transformers 10.0
62 Tomac, Don Hrelić Disneyland 10.0
63 Nakić, Matej Rude Boys 9.8
64 Zorica, Nikola AKK Trešnjevka 9.7
65 Čibarić, Armano Građevinski fakultet 9.7
66 Mandić, Karlo Invicta 9.5
67 Tomić, Luka Rude Boys 9.4
68 Crnčec, Ivan Građevinski fakultet 9.2
69 Gluhačić, Karlo AKK Trešnjevka 9.2
70 Sabolčec, Petar Invicta 9.0
71 Matutinović, Tin Kušlanova 9.0
72 Pavlović, Luka Bosco 9.0
73 Perović, Maroje AKK Trešnjevka 8.8
74 Kalinić, Adam Dubrava Y-Hill 8.6
75 Gluhak, Goran Stožer XII 8.6
76 Rudić, Dino Stožer XII 8.6
77 Mazić, Leonardo Invicta 8.4
78 Vrdoljak, Vinko Bosco 8.3
79 Andrijanić, Marko Jankomir Transformers 8.1
80 Cesar, Dario Hrelić Disneyland 8.0
81 Maslovara, Dean Dubrava Y-Hill 7.9
82 Krstulović, Mislav Rude Boys 7.8
83 Lončar, Tomislav Jankomir Transformers 7.5
84 Ramljak, Ivan Hrelić Disneyland 7.2
85 Matolić, Grgur Rude Boys 7.1
86 Bebek, Mario Hrelić Disneyland 7.0
87 Belošić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.0
88 Kalinić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.0
89 Govedarica, Petar Invicta 7.0
90 Vlaho, Matej Optika Sokol Stenjevec 6.8
91 Marijan, Ante Savica City 6.5
92 Galić, Denien Hrelić Disneyland 6.5
93 Gardijan, Marko Građevinski fakultet 6.5
94 Modrić, Jerko Građevinski fakultet 6.3
95 Šutalo, Karlo Invicta 6.3
96 Bašura-Vlahek, Vedran Optika Sokol Stenjevec 6.3
97 Erceg, Boris Invicta 6.0
98 Krivić, Jakov AKK Trešnjevka 6.0
99 Bosnić, Bojan Savica City 6.0
100 Poto, Tomislav Kušlanova 5.9
101 Škiljo, Roko Rude Boys 5.9
102 Orešić, Bruno Jankomir Transformers 5.7
103 Milanović-Litre, Srećko Optika Sokol Stenjevec 5.5
104 Pajić, Zoran Savica City 5.5
105 Lešić, Hrvoje Jankomir Transformers 5.5
106 Špiček, Lovro Rude Boys 5.4
107 Capan, Tomislav Optika Sokol Stenjevec 5.4
108 Buljan, Branimir Bosco 5.3
109 Kralj, Igor IX Gimnazija 5.3
110 Dimitrijević, Matija Kušlanova 5.2
111 Klarić, Luka Građevinski fakultet 5.2
112 Doderović, Marko Jankomir Transformers 5.2
113 Pejović, Silvano Bosco 5.0
114 Žilić, Drago Stožer XII 5.0
115 Šarinić, Luka Bosco 4.8
116 Tomasović, Marko CroHoops Division I All-Stars 4.7
117 Dominis, Krešimir Optika Sokol Stenjevec 4.5
118 Urukalović, Rafael Stožer XII 4.5
119 Held, Hrvoje Kušlanova 4.4
120 Radulović, Ante Građevinski fakultet 4.4
121 Dilber, Karlo Građevinski fakultet 4.3
122 Prica, Vedran Dubrava Y-Hill 4.0
123 Nikić, Anđelko Rude Boys 4.0
124 Ćorić, Ljupko Jankomir Transformers 4.0
125 Barać, Vjeko Građevinski fakultet 3.8
126 Lijović, Ivan Stožer XII 3.8
127 Butković, Robert Rude Boys 3.7
128 Milaković, Saša Invicta 3.5
129 Džale, Marinko AKK Trešnjevka 3.2
130 Konopa, Hrvoje Stožer XII 3.0
131 Bekavac, Ante Jankomir Transformers 3.0
132 Capan, Kristijan Dubrava Y-Hill 3.0
133 Pavelić, Filip Bosco 3.0
134 Gmajnicki, Kristof-Simon AKK Trešnjevka 3.0
135 Knez, Marko AKK Trešnjevka 2.7
136 Nivić, Vlaho Građevinski fakultet 2.4
137 Borić, Hrvoje Bosco 2.3
138 Šavar, Luka Stožer XII 2.3
139 Kozina, Slavko Kušlanova 2.0
140 Tomac, Dino Hrelić Disneyland 2.0
141 Stanković, Andro Hrelić Disneyland 1.8
142 Melada, Ivan Hrelić Disneyland 1.8
143 Bijelić, Andrija Bosco 1.6
144 Gluhak, Damir Stožer XII 1.5
145 Boras, Zvonimir AKK Trešnjevka 1.5
146 Bebić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 1.4
147 Megla, Igor Hrelić Disneyland 1.3
148 Dželalija, Toni Invicta 1.2
149 Malnar, Anton Kušlanova 1.0
150 Vuksanić, Vlatko Stožer XII 1.0
151 Milardović, Filip Invicta 1.0
152 Gracin, Bruno Invicta 0.8
153 Molnar, Zvonimir Optika Sokol Stenjevec 0.4
154 Pelaić, Ivan AKK Trešnjevka 0.3
155 Krpo, Darko Stožer XII 0.0
156 Čolak, Frano Jankomir Transformers 0.0
157 Dorić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 0.0
158 Zadro, Miro Hrelić Disneyland 0.0
159 Kurta, Niko CroHoops Division I All-Stars 0.0
160 Slunjski, Ivan Hrelić Disneyland 0.0
161 Meglaj, Filip Jankomir Transformers 0.0
162 Dmitrović, Marko Savica City 0.0
163 Šandrić, Enio Jankomir Transformers 0.0
164 Bashota, Luka Hrelić Disneyland 0.0
165 Švec, Ivan Savica City 0.0
166 Božić, Hrvoje Savica City 0.0
167 Mijić, Damir Savica City 0.0
168 Salopek, Tomislav Savica City 0.0
169 Krivić, Ivan AKK Trešnjevka 0.0
170 Trepalovac, Alen Savica City 0.0
171 Gazić, Ante Građevinski fakultet 0.0
172 Liber, Bruno Građevinski fakultet 0.0
173 Pavić, Filip Građevinski fakultet 0.0
174 Pjevac, Dominik Građevinski fakultet 0.0
175 Jagušić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
176 Vinko, Marin Dubrava Y-Hill 0.0
177 Rudić, Roko Stožer XII 0.0
178 Išerić, Deni Optika Sokol Stenjevec 0.0
179 Tomac, Marko OTH Ravens 0.0
180 Škorić, Marko Downtown Assassins 0.0
181 Grgurić, Karlo Građevinski fakultet 0.0
182 Barković, Marko Građevinski fakultet 0.0
183 Zadražil, Tihomir Kušlanova 0.0
184 Drobac, Andi Kušlanova 0.0
185 Ćorić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
186 Atelj, Ivan Građevinski fakultet 0.0
187 Kokotović, Mislav Downtown Assassins 0.0
188 Hodak, Petar Savica City 0.0
189 Mažar, Nikola AKK Trešnjevka 0.0
190 Kukolja, Kristian La Perla 0.0
191 Jakšić, Lovro Građevinski fakultet 0.0
192 Hlevnjak, Marko Barić & Sons 0.0
193 Radaković, Igor Invicta 0.0
194 Oroz, Antonio Optika Sokol Stenjevec 0.0
195 Berisha, Martin Hrelić Disneyland 0.0
196 Perić, Dominik Građevinski fakultet 0.0
197 Tušek, Filip Stožer XII 0.0
198 Petrović, Nenad Barić & Sons 0.0
199 Cikron, Andrija Barić & Sons 0.0
200 Devčić, Hrvoje Savica City 0.0

Division I Tablica 11.11.2018.

#1 Jankomir Transformers 6-1 (703:570)
#2 Optika Sokol Stenjevec 6-1 (634:526)
#3 Invicta 6-1 (635:555)
#4 Građevinski fakultet 5-2 (613:529)
#5 Bosco 5-2 (596:550)
#6 Dubrava Yellow Hill 4-3 (602:591)
#7 Kušlanova 4-3 (584:609)
#8 Rude Boys 3-4 (629:648)
#9 AKK Trešnjevka 1-6 (550:617)
#10 Hrelic Disneyland 1-6 (502:580)
#11 Savica City 1-6 (576:698)
#12 Stožer XII 0-7 (499:650)

CHL Division II 18/19 – Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Križanović, JosipOTH Ravens26.5
2Gril, NikoHAKK Mladost25.3
3Zelić, JureLa Perla24.3
4Ban, MarinBuzin 22s23.7
5Markusi, IvanAntitalenti20.5
6Hlevnjak, MarkoBarić & Sons20.2
7Kovač, JosipBarić & Sons19.0
8Baljkas, IvanSKK Sibenik19.0
9Pulić, NikolaSKK Sibenik18.3
10Peran, ŠimeSKK Sibenik17.2
11Bilić, IvanHAKK Mladost17.0
12Balaško, DemianHAKK Mladost17.0
13Božić, DinoAntitalenti16.7
14Češkić, MironCroHoops Division I All-Stars16.4
15Miko, DamjanMicroclima Legionari16.3
16Tošić, FilipOTH Ravens16.0
17Lončarić, EmanuelOTH Ravens15.0
18Brusač, MatkoLa Perla14.6
19Boras, AntonioCroHoops Division II All-Stars14.5
20Milatić, JakšaHAKK Mladost14.3
21Seničić, LukaAntitalenti13.5
22Vargić, VjekoslavEurostep Playaz13.5
23Ribičić, MatkoDubrava Y-Hill13.0
24Galić, DomagojLa Perla12.6
25Cindrić, LukaAntitalenti12.5
26Bašić, NikoSlobosonics12.4
27Cvitanović, PetarDowntown Assassins12.2
28Raić, BornaAntitalenti12.0
29Maras, MateAntitalenti12.0
30Marjančević, MarkoCroHoops Division II All-Stars11.3
31Kadić, AntonioOTH Ravens11.0
32Mihaljević, FranSlobosonics10.8
33Kopić, DarkoAntitalenti10.7
34Perković, VedranBarić & Sons10.5
35Koren, LukaBuzin 22s10.4
36Čačić, MarinoBarić & Sons10.3
37Brlić, IvanUncleDrew’s YoungBloods10.2
38Deković, DomagojCroHoops Division II All-Stars10.0
39Herceg, StjepanHAKK Mladost10.0
40Jakić, PetarBuzin 22s9.8
41Marinović, MarinSlobosonics9.8
42Galov, DanielOTH Ravens9.7
43Slivonja, IvanAntitalenti9.6
44Pavlović, LukaLa Perla9.5
45Arbutina, LukaHAKK Mladost9.5
46Crnković, LovroMicroclima Legionari9.4
47Pavlov, GoranLa Perla9.3
48Simov, SvenMicroclima Legionari9.0
49Žužul, AnteHAKK Mladost9.0
50Stojanović, IvanEurostep Playaz9.0
51Dolenčić, FilipDowntown Assassins8.6
52Lučev, ToniSKK Sibenik8.2
53Bučević, TomislavEurostep Playaz8.2
54Gojnić, MakDowntown Assassins8.2
55Kokotović, MislavDowntown Assassins8.0
56Grbešić, FranjoCroHoops Division I All-Stars8.0
57Radić, FilipHAKK Mladost7.8
58Krstanović, MislavSlobosonics7.7
59Musil Todorović, DavidSlobosonics7.5
60Salaić, SvenDowntown Assassins7.5
61Tadić, JozoSlobosonics7.3
62Šćukanec, EmilDowntown Assassins7.2
63Ožić, KarloUncleDrew’s YoungBloods7.2
64Mićanović, StipanSlobosonics7.2
65Cota, KarloOTH Ravens6.8
66Biondić, MislavOTH Ravens6.8
67Kovačić, VedranAntitalenti6.7
68Bilić, FranHAKK Mladost6.6
69Jelović, DomagojDowntown Assassins6.3
70Pijanović, FranSlobosonics6.0
71Beranek, VedranMicroclima Legionari6.0
72Cikron, AndrijaBarić & Sons6.0
73Perić, MarioUncleDrew’s YoungBloods6.0
74Vuchetich, NikoOTH Ravens6.0
75Bilić-Prcić, FranoMicroclima Legionari6.0
76Gnjidić, FilipBuzin 22s6.0
77Prug, ToniLa Perla5.8
78Raguž, DarkoEurostep Playaz5.8
79Rogović, DorianOTH Ravens5.8
80Sučić, ZvonimirAntitalenti5.8
81Topić, AnteEurostep Playaz5.7
82Jelavić, MarkoUncleDrew’s YoungBloods5.7
83Menix, PavaoMicroclima Legionari5.7
84Bago, MarinHAKK Mladost5.6
85Ljubičić, KarloEurostep Playaz5.5
86Bakrač, LukaHAKK Mladost5.5
87Cerovac, LukaUncleDrew’s YoungBloods5.5
88Ožić, FilipUncleDrew’s YoungBloods5.4
89Čorhodžić, AdisEurostep Playaz5.3
90Škorić, MarkoDowntown Assassins5.2
91Kukolja, KristianLa Perla5.0
92Pahlić, RokoEurostep Playaz5.0
93Penava, IvanBuzin 22s5.0
94Hum, MarkoBuzin 22s4.8
95Mrdeža, LovroSKK Sibenik4.8
96Mazalin, ŠimeOTH Ravens4.7
97Zwettler, ChristianOTH Ravens4.7
98Komadina, PaškoSlobosonics4.7
99Kranjčec, DavorinBuzin 22s4.6
100Pačak, BorjanBarić & Sons4.5
101Marić, AnteUncleDrew’s YoungBloods4.3
102Bubalo, LukaLa Perla4.3
103Tomac, MarkoOTH Ravens4.3
104Erceg, BorisHAKK Mladost4.3
105Grgec, LovroOTH Ravens4.2
106Zrakić, BonoEurostep Playaz4.2
107Ćavar, FilipOTH Ravens4.0
108Krmek, GordanHAKK Mladost4.0
109Perički, IvanBuzin 22s4.0
110Datković, AntonioSlobosonics4.0
111Petrović, NenadBarić & Sons3.8
112Jakabfi, SvenBuzin 22s3.8
113Koren, PetarEurostep Playaz3.5
114Kero, MarkoSlobosonics3.5
115Pasini, LukaBarić & Sons3.5
116Varga, VladoSlobosonics3.4
117Novokmet, MateSlobosonics3.3
118Skokić, DorianSlobosonics3.2
119Ljubej, FranDowntown Assassins3.0
120Lakoš, DinoMicroclima Legionari3.0
121Stiplošek, DaliborMicroclima Legionari3.0
122Jelović, MarkoDowntown Assassins2.8
123Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars2.8
124Blažević, FranoAntitalenti2.5
125Horvat, DomagojUncleDrew’s YoungBloods2.5
126Huljev, DomagojSKK Sibenik2.5
127Kljujev, AndrejEurostep Playaz2.4
128Blažinić, DomagojBarić & Sons2.4
129Talijanac, IvanBuzin 22s2.4
130Kulušić, RicardoSKK Sibenik2.3
131Bazmenjak, IvanHAKK Mladost2.0
132Horvat, FilipBarić & Sons2.0
133Pancirov, PaškoSKK Sibenik2.0
134Galez, ĐuroUncleDrew’s YoungBloods1.8
135Kostanić, MarkoLa Perla1.6
136Paljušić, AlenSlobosonics1.6
137Bego, IvanSKK Sibenik1.4
138Mikešić, ToniEurostep Playaz1.2
139Pilipović, ŽelimirBuzin 22s1.2
140Topić, IvanAntitalenti1.0
141Čančar, DamirBuzin 22s1.0
142Miočić, DarioBuzin 22s1.0
143Ferlež, LukaBuzin 22s0.8
144Stiperski, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.5
145Veizović, MarkoAntitalenti0.5
146Dukić Hrvoić, JurajDowntown Assassins0.3
147Cortés Elorza, IñigoOTH Ravens0.0
148Bura, ValentinOTH Ravens0.0
149Dvorneković, DanijelBarić & Sons0.0
150Božek, PetarOTH Ravens0.0
151Ljubičić, MislavSlobosonics0.0
152Ćališ, FilipHAKK Mladost0.0
153Veverec, LukaBarić & Sons0.0
154Ivanković, VedranBarić & Sons0.0
155Bašić, IvanSlobosonics0.0
156Horvat, MataSlobosonics0.0
157Čuljat, NikolaAntitalenti0.0
158Kuraja, MatejAntitalenti0.0
159Grgić, DomagojSlobosonics0.0
160Hafner, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.0
161Šarinić, LukaBosco0.0
162Pavelić, FilipBosco0.0
163Bijelić, AndrijaBosco0.0
164Buljan, BranimirBosco0.0
165Gajski, TomislavBosco0.0
166Izetbegović, OmarBarić & Sons0.0
167Banić, BrunoBosco0.0
168Held, HrvojeKušlanova0.0
169Nikić, AnđelkoRude Boys0.0
170Drobac, AndiKušlanova0.0
171Dimitrijević, MatijaKušlanova0.0
172Škiljo, RokoRude Boys0.0
173Butković, RobertRude Boys0.0
174Krstulović, MislavRude Boys0.0
175Tomić, LukaRude Boys0.0
176Bašić, AnteBarić & Sons0.0
177Barić, IgorBarić & Sons0.0
178Matolić, GrgurRude Boys0.0
179Konjević, AljošaMicroclima Legionari0.0
180Gracin, BrunoInvicta0.0
181Nakić, MatejRude Boys0.0
182Vranić, BernardSKK Sibenik0.0
183Malnar, AntonKušlanova0.0
184Kopanja, PetarSKK Sibenik0.0
185Milanović-Litre, SrećkoOptika Sokol Stenjevec0.0
186Vrdoljak, VinkoBosco0.0
187Žagar, MaksimilijanUncleDrew’s YoungBloods0.0
188Skočir, DinoUncleDrew’s YoungBloods0.0
189Baljkas, JosipBosco0.0
190Radaković, IgorInvicta0.0
191Pejović, SilvanoBosco0.0
192Pojavnik, JosipKušlanova0.0
193Matutinović, TinKušlanova0.0
194Zadražil, TihomirKušlanova0.0
195Vidović, ViceSKK Sibenik0.0
196Bradvica, MislavLa Perla0.0
197Petrović, DuškoLa Perla0.0
198Šeparović, MarkoOTH Ravens0.0
199Kunić, LovroUncleDrew’s YoungBloods0.0
200Modrić, NikšaUncleDrew’s YoungBloods0.0
201Borić, HrvojeBosco0.0
202Brusač, MislavLa Perla0.0
203Mucalo, MarioLa Perla0.0
204Lovrić, ToniSKK Sibenik0.0
205Petrović, JakovSKK Sibenik0.0
206Dodig, FabijanSKK Sibenik0.0
207Žugaj, LukaMicroclima Legionari0.0
208Micić, JosipEurostep Playaz0.0
209Kološ, BorisEurostep Playaz0.0
210Piskač, MarkoHAKK Mladost0.0
211Periša, Jakov JureHAKK Mladost0.0
212Lučić, RobertKušlanova0.0
213Maglajlija, BenjaminRude Boys0.0
214Gašparac, HrvojeKušlanova0.0
215Poto, TomislavKušlanova0.0
216Barišić, VedranKušlanova0.0
217Kozina, SlavkoKušlanova0.0
218Jelovčić, RokoSKK Sibenik0.0
219Nerber, IvanSKK Sibenik0.0
220Hanžek, VjeranHAKK Mladost0.0
221Milošević, LukaHAKK Mladost0.0
222Kalinterna, IvanHAKK Mladost0.0
223Hodak, PetarDowntown Assassins0.0
224Markežić, MarkoMicroclima Legionari0.0
225Markušić, MatijaMicroclima Legionari0.0
226Jerkin, AnteSKK Sibenik0.0

Division II Tablica 11.11.2018.

#1 Antitalenti 5-1 (493:354)
#2 HAKK Mladost 5-1 (467:366)
#3 Eurostep Playaz 5-1 (365:301)
#4 Microclima Legionari 4-2 (384:331)
#5 Slobosonics 4-2 (400:339)
#6 SKK Šibenik 4-2 (391:390)
#7 La Perla 3-3 (382:369)
#8 OTH Ravens 2-4 (442:456)
#9 Uncle Drew’s Y.Bloods 2-4 (325:388)
#10 Baric & Sons 1-5 (377:422)
#11 Downtown Assassins 1-5 (318:453)
#12 Buzin 22s 0-6 (314:481)

Kategorije