Jedan od četiri nova CroHoops Division I sastava Stožer XII prije nedjeljnog je derbija s vodećom Invictom predstavio novu garnituru dresova. Stožerovci igraju sve bolje iz utakmice u utakmicu, iz četvrtine u četvrtinu tako da je Invicta do pobjede ...

Jedna od čak četiri nove ovosezonske ekipe CroHoops Division I u nedjelju je uz popularne taktove dance hita Rednexa Cotton Eye Joe predstavila svoje najnovije pojačanje Daria Gazića te nove dresove, koji naravno vuku jasnu poveznicu sa San Antonio Sp...

Jedan od ključnih faktora u vrlo dobrom otvaranju sezone Hrelić Disneylanda (2-1) odlična je igra igrača sa klupe. Jedan od njih, skočni branič-krilo Tomislav Zoričić, već je na samom otvaranju sezone vs. Stožer XII uspješno predstavio svoje no...

blog-grid

Prije sutrašnjeg 2. kola te dvoboja s tradicionalno neugodnom Trešnjevkom, iz tabora Jankomira stižu smjele najave. Naime, osokoljeni fenomenalnom igrom skočnog krilnog centra koji je izabran i u najbolju petorku 1. kola, Marka Doderovića, Transforme...

FOTO: http://www.gimnazija-deveta-zg.skole.hr/sport/kosarka   Prilikom prijave promjena na rosteru za nastupajuće natjecanje CroHoops Division II voditelj sastava IX Gimnazije, SG Srećko Milanović-Litre, podsjetio nas je na neoborivu činjenicu: ...

Realizirana je jedna od najintrigantnijih ideja prije početka nove natjecateljske sezone CroHoops Division I lige. Pod svodom Boćarskog doma zasluženo su mjesto dobili banneri svih dosadašnjih sastava prvaka CroHoops lige: Klaka 69ers (2012/13), Savic...

blog-grid

Rukovanje voditelja DunkShopa Hrvatska Frenkya i voditelja CroHoops lige Marjana Crnogaja   Današnjim ugovorom o suradnji između CroHoops lige i specijaliziranog košarkaškog dućana DunkShop (ulica Pavla Hatza, Zagreb) zaključeno je razdoblje pr...

blog-grid

24.9.2017. Dubrava Yellow Hill vs. Bukovac 97ers 85:81 (43:42) Dubrava Yellow Hill: Prica 19, Canjuga 6, Bilandžija 21 (10a, 8s), Belošić 4, Maslovara 11, Palinić 24 (3×3) Bukovac 97ers: Pavlek, Klarić 2, Novak 28 (3×3), Kratofil 29 (6×...

CroHoops sastav Trešnjevke novi je prvak Cvjetno Open ljetne lige! U finalnoj utakmici dinamičnog natjecanja, sa sastavom Barić & Sons, ‘zeleni’ su u relativno opuštenoj kvaliteti dokazali kvalitetu te prezentirali atraktivnu igru okru...

Iskusni Dario Gazić pojačati će Spurse pod košem foto: KK Dubrava Iako je do nove CroHoops sezone ostalo više od mjesec dana voditelji ekipa već su prionuli poslu te su iznimno aktivni u dovođenju zvučnih pojačanja. Tako je tijekom večeri vodite...

blog-grid

Combo branič prošlosezonskog CroHoops sastava Mali dućan Zadar Pere Juran na svojem je Facebook profilu podijelio radosnu vijest – naime potpisao je ugovor sa sastovom Dublin Lions (Irska). Tijekom CroHoops sezone 2016/17 svestrani je branič s a...

    CroHoops liga kročiti će u, prema svim najavama, do sad najsnažniju sezonu osnažena power imenom – Multipower! Korporativni sastav poznate firme iz grupacije Atlantic Grupe, koji je nekad vrlo uspješno nastupao u Koala ligi, već ...

blog-grid

Čestitamo CroHoops doprvacima Savica City na ponovnom osvajanju tradicionalnog predsezonskog turnira u Glini, posvećenom treneru Daliboru Davidoviću. Najbolji igrač turnira Hrvoje ‘Pepsi’ Božić, najbolji strijelac Damir ‘Felix̵...

blog-grid

CVJETNO OPEN LJETNA LIGA 2017 – RASPORED & REZULTATI   1. kolo Trnje Boys vs. Limb 71:75 Trnje Boys: Tomasović, Pehar 37, Zelić 10, Kaliga 2, Đidara 4, Hršak 10, Ferkula 8 Limb: Pavlov 28, Brusač 25, Rudić 8, Kostanić 4, Bradvica 1, ...

blog-grid

Tijekom nastupajućeg vikenda u Lipik dolazi 8 od 10 najboljih svjetskih ekipa i 35 igrača iz svjetskog Top 50 O snazi Cedevita Lipik 3×3 Challengera dovoljno govori podatak da će na njemu nastupiti 8 od 10 najboljih svjetskih, odnosno trenutno 10 ...

blog-grid

12 Veličanstvenih – igrači CroHoops All-Star selekcija Istoka i Zapada zajedno na okupu nakon sjajnog susreta. Točku na i sjajne CroHoops sezone, prema mišljenju mnogih najkvalitetnije do sad, stavili su ponajbolji igrači lige okupljeni u All-S...

Točku na i sjajne CroHoops sezone, prema mišljenju mnogih najkvalitetnije do sad, stavili su ponajbolji igrači lige okupljeni u All-Star selekcijama Istoka (East) i Zapad (West). Prema geografskom ključu u ekipu Istoka izabrani su igrači ekipa Savice...

blog-grid

CroHoops All-Star utakmica 2017. odigrati će se u nedjelju 4.6. u Boćarskom domu s početkom u 18h. Tijekom poluvremena će biti održana tradicionalna natjecanja u tricama i zakucavanjima. Sastavi su sljedeći: CROHOOPS WEST G Nenad Milković, Jankomir...

blog-grid

MVP-em nedavno zaključenog CroHoops doigravanja proglašen je rookie drugoplasirane Savica City, Tomislav Salopek. Iznimno korisni krilni centar pamučne ruke s poludistance tijekom doigravanja je svoju igru podigao na višu razinu u odnosu na regularnu ...

blog-grid

Prekinuli dominaciju Savica Citya te promijenili tijek CroHoops povijesti – Jankomir Transformers Sastav Jankomir Transformersa pobjedom je u trećoj odlučujućoj utakmici finalne serije sa sastavom Savica City, rezultatom 95:84, došao do prvog na...

Bruno Banic Highlights Rnd.7

Raspored & Rezultati

DatumDogađanjaVrijeme/Rezultati

CHL Division I 18/19 – Lista Strijelaca

Rank Igrač Ekipa PPG
1 Gašparac, Hrvoje Kušlanova 30.7
2 Škara, Josip Građevinski fakultet 24.7
3 Mandić, Bruno Hrelić Disneyland 23.3
4 Rožman, Filip Invicta 23.0
5 Žilić, Luka Građevinski fakultet 22.3
6 Šunjić, Petar Rude Boys 21.8
7 Pavković, Ivan Jankomir Transformers 21.7
8 Kovačević, Tomislav Dubrava Y-Hill 21.4
9 Gogić, Ivan Jankomir Transformers 21.2
10 Maznik, Mislav Rude Boys 20.7
11 Raić, Domagoj Hrelić Disneyland 20.5
12 Antunović, Ivo Savica City 20.3
13 Dugandžić, Franko Optika Sokol Stenjevec 20.0
14 Devčić, Branimir Savica City 19.0
15 Kuzmanović, Dario Kušlanova 19.0
16 Slišković, Saša Savica City 18.2
17 Češkić, Miron CroHoops Division I All-Stars 18.0
18 Novosel, Luka Stožer XII 17.8
19 Krajačić, Fred Savica City 17.8
20 Gajski, Tomislav Bosco 17.6
21 Mravac, Tomislav Hrelić Disneyland 17.5
22 Šiptar, Tomislav AKK Trešnjevka 17.4
23 Markočić, Matija Optika Sokol Stenjevec 16.4
24 Kranjčec, Kristijan Optika Sokol Stenjevec 15.9
25 Bekavac, Luka Jankomir Transformers 15.3
26 Matijević, Ante Hrelić Disneyland 15.0
27 Škarić, Andrija Kušlanova 15.0
28 Župan, Luka Optika Sokol Stenjevec 15.0
29 Dolenčić, Filip Downtown Assassins 14.5
30 Grbešić, Franjo CroHoops Division I All-Stars 14.4
31 Bilandžija, Frano Dubrava Y-Hill 14.3
32 Baljkas, Josip Bosco 14.1
33 Galić, Davor Jankomir Transformers 14.0
34 Boras, Tomislav AKK Trešnjevka 14.0
35 Maglajlija, Benjamin Rude Boys 13.8
36 Kalinić, Filip CroHoops Division I All-Stars 13.3
37 Banić, Bruno Bosco 13.0
38 Bilić, Jakša Invicta 12.8
39 Starjački, Vjekoslav Dubrava Y-Hill 12.6
40 Mioč, Josip Hrelić Disneyland 12.5
41 Pojavnik, Josip Kušlanova 12.1
42 Dragozet, Hrvoje Invicta 12.0
43 Matić, Domagoj Jankomir Transformers 12.0
44 Janović, Mislav Bosco 12.0
45 Katić, Vjeko Stožer XII 12.0
46 Barišić, Vedran Kušlanova 12.0
47 Krešić, Danijel Jankomir Transformers 12.0
48 Pavlov, Goran La Perla 11.9
49 Tušek, Tomislav Stožer XII 11.8
50 Kraljik, Mihovil Kušlanova 11.8
51 Lučić, Robert Kušlanova 11.6
52 Livajić, Dario Jankomir Transformers 11.5
53 Piasevoli, Ivan Građevinski fakultet 11.3
54 Brajković, Srđan Stožer XII 11.1
55 Milas, Hrvoje Stožer XII 11.0
56 Antolović, Tomislav Hrelić Disneyland 11.0
57 Ribičić, Matko Dubrava Y-Hill 11.0
58 Sabljić, Josip Optika Sokol Stenjevec 10.5
59 Pita, Senad Stožer XII 10.5
60 Hrabar, Marko AKK Trešnjevka 10.0
61 Baričević, Alan Jankomir Transformers 10.0
62 Tomac, Don Hrelić Disneyland 10.0
63 Nakić, Matej Rude Boys 9.8
64 Zorica, Nikola AKK Trešnjevka 9.7
65 Čibarić, Armano Građevinski fakultet 9.7
66 Mandić, Karlo Invicta 9.5
67 Tomić, Luka Rude Boys 9.4
68 Crnčec, Ivan Građevinski fakultet 9.2
69 Gluhačić, Karlo AKK Trešnjevka 9.2
70 Sabolčec, Petar Invicta 9.0
71 Matutinović, Tin Kušlanova 9.0
72 Pavlović, Luka Bosco 9.0
73 Perović, Maroje AKK Trešnjevka 8.8
74 Kalinić, Adam Dubrava Y-Hill 8.6
75 Gluhak, Goran Stožer XII 8.6
76 Rudić, Dino Stožer XII 8.6
77 Mazić, Leonardo Invicta 8.4
78 Vrdoljak, Vinko Bosco 8.3
79 Andrijanić, Marko Jankomir Transformers 8.1
80 Cesar, Dario Hrelić Disneyland 8.0
81 Maslovara, Dean Dubrava Y-Hill 7.9
82 Krstulović, Mislav Rude Boys 7.8
83 Lončar, Tomislav Jankomir Transformers 7.5
84 Ramljak, Ivan Hrelić Disneyland 7.2
85 Matolić, Grgur Rude Boys 7.1
86 Bebek, Mario Hrelić Disneyland 7.0
87 Belošić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.0
88 Kalinić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.0
89 Govedarica, Petar Invicta 7.0
90 Vlaho, Matej Optika Sokol Stenjevec 6.8
91 Marijan, Ante Savica City 6.5
92 Galić, Denien Hrelić Disneyland 6.5
93 Gardijan, Marko Građevinski fakultet 6.5
94 Modrić, Jerko Građevinski fakultet 6.3
95 Šutalo, Karlo Invicta 6.3
96 Bašura-Vlahek, Vedran Optika Sokol Stenjevec 6.3
97 Erceg, Boris Invicta 6.0
98 Krivić, Jakov AKK Trešnjevka 6.0
99 Bosnić, Bojan Savica City 6.0
100 Poto, Tomislav Kušlanova 5.9
101 Škiljo, Roko Rude Boys 5.9
102 Orešić, Bruno Jankomir Transformers 5.7
103 Milanović-Litre, Srećko Optika Sokol Stenjevec 5.5
104 Pajić, Zoran Savica City 5.5
105 Lešić, Hrvoje Jankomir Transformers 5.5
106 Špiček, Lovro Rude Boys 5.4
107 Capan, Tomislav Optika Sokol Stenjevec 5.4
108 Buljan, Branimir Bosco 5.3
109 Kralj, Igor IX Gimnazija 5.3
110 Dimitrijević, Matija Kušlanova 5.2
111 Klarić, Luka Građevinski fakultet 5.2
112 Doderović, Marko Jankomir Transformers 5.2
113 Pejović, Silvano Bosco 5.0
114 Žilić, Drago Stožer XII 5.0
115 Šarinić, Luka Bosco 4.8
116 Tomasović, Marko CroHoops Division I All-Stars 4.7
117 Dominis, Krešimir Optika Sokol Stenjevec 4.5
118 Urukalović, Rafael Stožer XII 4.5
119 Held, Hrvoje Kušlanova 4.4
120 Radulović, Ante Građevinski fakultet 4.4
121 Dilber, Karlo Građevinski fakultet 4.3
122 Prica, Vedran Dubrava Y-Hill 4.0
123 Nikić, Anđelko Rude Boys 4.0
124 Ćorić, Ljupko Jankomir Transformers 4.0
125 Barać, Vjeko Građevinski fakultet 3.8
126 Lijović, Ivan Stožer XII 3.8
127 Butković, Robert Rude Boys 3.7
128 Milaković, Saša Invicta 3.5
129 Džale, Marinko AKK Trešnjevka 3.2
130 Konopa, Hrvoje Stožer XII 3.0
131 Bekavac, Ante Jankomir Transformers 3.0
132 Capan, Kristijan Dubrava Y-Hill 3.0
133 Pavelić, Filip Bosco 3.0
134 Gmajnicki, Kristof-Simon AKK Trešnjevka 3.0
135 Knez, Marko AKK Trešnjevka 2.7
136 Nivić, Vlaho Građevinski fakultet 2.4
137 Borić, Hrvoje Bosco 2.3
138 Šavar, Luka Stožer XII 2.3
139 Kozina, Slavko Kušlanova 2.0
140 Tomac, Dino Hrelić Disneyland 2.0
141 Stanković, Andro Hrelić Disneyland 1.8
142 Melada, Ivan Hrelić Disneyland 1.8
143 Bijelić, Andrija Bosco 1.6
144 Gluhak, Damir Stožer XII 1.5
145 Boras, Zvonimir AKK Trešnjevka 1.5
146 Bebić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 1.4
147 Megla, Igor Hrelić Disneyland 1.3
148 Dželalija, Toni Invicta 1.2
149 Malnar, Anton Kušlanova 1.0
150 Vuksanić, Vlatko Stožer XII 1.0
151 Milardović, Filip Invicta 1.0
152 Gracin, Bruno Invicta 0.8
153 Molnar, Zvonimir Optika Sokol Stenjevec 0.4
154 Pelaić, Ivan AKK Trešnjevka 0.3
155 Krpo, Darko Stožer XII 0.0
156 Čolak, Frano Jankomir Transformers 0.0
157 Dorić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 0.0
158 Zadro, Miro Hrelić Disneyland 0.0
159 Kurta, Niko CroHoops Division I All-Stars 0.0
160 Slunjski, Ivan Hrelić Disneyland 0.0
161 Meglaj, Filip Jankomir Transformers 0.0
162 Dmitrović, Marko Savica City 0.0
163 Šandrić, Enio Jankomir Transformers 0.0
164 Bashota, Luka Hrelić Disneyland 0.0
165 Švec, Ivan Savica City 0.0
166 Božić, Hrvoje Savica City 0.0
167 Mijić, Damir Savica City 0.0
168 Salopek, Tomislav Savica City 0.0
169 Krivić, Ivan AKK Trešnjevka 0.0
170 Trepalovac, Alen Savica City 0.0
171 Gazić, Ante Građevinski fakultet 0.0
172 Liber, Bruno Građevinski fakultet 0.0
173 Pavić, Filip Građevinski fakultet 0.0
174 Pjevac, Dominik Građevinski fakultet 0.0
175 Jagušić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
176 Vinko, Marin Dubrava Y-Hill 0.0
177 Rudić, Roko Stožer XII 0.0
178 Išerić, Deni Optika Sokol Stenjevec 0.0
179 Tomac, Marko OTH Ravens 0.0
180 Škorić, Marko Downtown Assassins 0.0
181 Grgurić, Karlo Građevinski fakultet 0.0
182 Barković, Marko Građevinski fakultet 0.0
183 Zadražil, Tihomir Kušlanova 0.0
184 Drobac, Andi Kušlanova 0.0
185 Ćorić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
186 Atelj, Ivan Građevinski fakultet 0.0
187 Kokotović, Mislav Downtown Assassins 0.0
188 Hodak, Petar Savica City 0.0
189 Mažar, Nikola AKK Trešnjevka 0.0
190 Kukolja, Kristian La Perla 0.0
191 Jakšić, Lovro Građevinski fakultet 0.0
192 Hlevnjak, Marko Barić & Sons 0.0
193 Radaković, Igor Invicta 0.0
194 Oroz, Antonio Optika Sokol Stenjevec 0.0
195 Berisha, Martin Hrelić Disneyland 0.0
196 Perić, Dominik Građevinski fakultet 0.0
197 Tušek, Filip Stožer XII 0.0
198 Petrović, Nenad Barić & Sons 0.0
199 Cikron, Andrija Barić & Sons 0.0
200 Devčić, Hrvoje Savica City 0.0

Division I Tablica 11.11.2018.

#1 Jankomir Transformers 6-1 (703:570)
#2 Optika Sokol Stenjevec 6-1 (634:526)
#3 Invicta 6-1 (635:555)
#4 Građevinski fakultet 5-2 (613:529)
#5 Bosco 5-2 (596:550)
#6 Dubrava Yellow Hill 4-3 (602:591)
#7 Kušlanova 4-3 (584:609)
#8 Rude Boys 3-4 (629:648)
#9 AKK Trešnjevka 1-6 (550:617)
#10 Hrelic Disneyland 1-6 (502:580)
#11 Savica City 1-6 (576:698)
#12 Stožer XII 0-7 (499:650)

CHL Division II 18/19 – Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Križanović, JosipOTH Ravens26.5
2Gril, NikoHAKK Mladost25.3
3Zelić, JureLa Perla24.3
4Ban, MarinBuzin 22s23.7
5Markusi, IvanAntitalenti20.5
6Hlevnjak, MarkoBarić & Sons20.2
7Kovač, JosipBarić & Sons19.0
8Baljkas, IvanSKK Sibenik19.0
9Pulić, NikolaSKK Sibenik18.3
10Peran, ŠimeSKK Sibenik17.2
11Bilić, IvanHAKK Mladost17.0
12Balaško, DemianHAKK Mladost17.0
13Božić, DinoAntitalenti16.7
14Češkić, MironCroHoops Division I All-Stars16.4
15Miko, DamjanMicroclima Legionari16.3
16Tošić, FilipOTH Ravens16.0
17Lončarić, EmanuelOTH Ravens15.0
18Brusač, MatkoLa Perla14.6
19Boras, AntonioCroHoops Division II All-Stars14.5
20Milatić, JakšaHAKK Mladost14.3
21Seničić, LukaAntitalenti13.5
22Vargić, VjekoslavEurostep Playaz13.5
23Ribičić, MatkoDubrava Y-Hill13.0
24Galić, DomagojLa Perla12.6
25Cindrić, LukaAntitalenti12.5
26Bašić, NikoSlobosonics12.4
27Cvitanović, PetarDowntown Assassins12.2
28Raić, BornaAntitalenti12.0
29Maras, MateAntitalenti12.0
30Marjančević, MarkoCroHoops Division II All-Stars11.3
31Kadić, AntonioOTH Ravens11.0
32Mihaljević, FranSlobosonics10.8
33Kopić, DarkoAntitalenti10.7
34Perković, VedranBarić & Sons10.5
35Koren, LukaBuzin 22s10.4
36Čačić, MarinoBarić & Sons10.3
37Brlić, IvanUncleDrew’s YoungBloods10.2
38Deković, DomagojCroHoops Division II All-Stars10.0
39Herceg, StjepanHAKK Mladost10.0
40Jakić, PetarBuzin 22s9.8
41Marinović, MarinSlobosonics9.8
42Galov, DanielOTH Ravens9.7
43Slivonja, IvanAntitalenti9.6
44Pavlović, LukaLa Perla9.5
45Arbutina, LukaHAKK Mladost9.5
46Crnković, LovroMicroclima Legionari9.4
47Pavlov, GoranLa Perla9.3
48Simov, SvenMicroclima Legionari9.0
49Žužul, AnteHAKK Mladost9.0
50Stojanović, IvanEurostep Playaz9.0
51Dolenčić, FilipDowntown Assassins8.6
52Lučev, ToniSKK Sibenik8.2
53Bučević, TomislavEurostep Playaz8.2
54Gojnić, MakDowntown Assassins8.2
55Kokotović, MislavDowntown Assassins8.0
56Grbešić, FranjoCroHoops Division I All-Stars8.0
57Radić, FilipHAKK Mladost7.8
58Krstanović, MislavSlobosonics7.7
59Musil Todorović, DavidSlobosonics7.5
60Salaić, SvenDowntown Assassins7.5
61Tadić, JozoSlobosonics7.3
62Šćukanec, EmilDowntown Assassins7.2
63Ožić, KarloUncleDrew’s YoungBloods7.2
64Mićanović, StipanSlobosonics7.2
65Cota, KarloOTH Ravens6.8
66Biondić, MislavOTH Ravens6.8
67Kovačić, VedranAntitalenti6.7
68Bilić, FranHAKK Mladost6.6
69Jelović, DomagojDowntown Assassins6.3
70Pijanović, FranSlobosonics6.0
71Beranek, VedranMicroclima Legionari6.0
72Cikron, AndrijaBarić & Sons6.0
73Perić, MarioUncleDrew’s YoungBloods6.0
74Vuchetich, NikoOTH Ravens6.0
75Bilić-Prcić, FranoMicroclima Legionari6.0
76Gnjidić, FilipBuzin 22s6.0
77Prug, ToniLa Perla5.8
78Raguž, DarkoEurostep Playaz5.8
79Rogović, DorianOTH Ravens5.8
80Sučić, ZvonimirAntitalenti5.8
81Topić, AnteEurostep Playaz5.7
82Jelavić, MarkoUncleDrew’s YoungBloods5.7
83Menix, PavaoMicroclima Legionari5.7
84Bago, MarinHAKK Mladost5.6
85Ljubičić, KarloEurostep Playaz5.5
86Bakrač, LukaHAKK Mladost5.5
87Cerovac, LukaUncleDrew’s YoungBloods5.5
88Ožić, FilipUncleDrew’s YoungBloods5.4
89Čorhodžić, AdisEurostep Playaz5.3
90Škorić, MarkoDowntown Assassins5.2
91Kukolja, KristianLa Perla5.0
92Pahlić, RokoEurostep Playaz5.0
93Penava, IvanBuzin 22s5.0
94Hum, MarkoBuzin 22s4.8
95Mrdeža, LovroSKK Sibenik4.8
96Mazalin, ŠimeOTH Ravens4.7
97Zwettler, ChristianOTH Ravens4.7
98Komadina, PaškoSlobosonics4.7
99Kranjčec, DavorinBuzin 22s4.6
100Pačak, BorjanBarić & Sons4.5
101Marić, AnteUncleDrew’s YoungBloods4.3
102Bubalo, LukaLa Perla4.3
103Tomac, MarkoOTH Ravens4.3
104Erceg, BorisHAKK Mladost4.3
105Grgec, LovroOTH Ravens4.2
106Zrakić, BonoEurostep Playaz4.2
107Ćavar, FilipOTH Ravens4.0
108Krmek, GordanHAKK Mladost4.0
109Perički, IvanBuzin 22s4.0
110Datković, AntonioSlobosonics4.0
111Petrović, NenadBarić & Sons3.8
112Jakabfi, SvenBuzin 22s3.8
113Koren, PetarEurostep Playaz3.5
114Kero, MarkoSlobosonics3.5
115Pasini, LukaBarić & Sons3.5
116Varga, VladoSlobosonics3.4
117Novokmet, MateSlobosonics3.3
118Skokić, DorianSlobosonics3.2
119Ljubej, FranDowntown Assassins3.0
120Lakoš, DinoMicroclima Legionari3.0
121Stiplošek, DaliborMicroclima Legionari3.0
122Jelović, MarkoDowntown Assassins2.8
123Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars2.8
124Blažević, FranoAntitalenti2.5
125Horvat, DomagojUncleDrew’s YoungBloods2.5
126Huljev, DomagojSKK Sibenik2.5
127Kljujev, AndrejEurostep Playaz2.4
128Blažinić, DomagojBarić & Sons2.4
129Talijanac, IvanBuzin 22s2.4
130Kulušić, RicardoSKK Sibenik2.3
131Bazmenjak, IvanHAKK Mladost2.0
132Horvat, FilipBarić & Sons2.0
133Pancirov, PaškoSKK Sibenik2.0
134Galez, ĐuroUncleDrew’s YoungBloods1.8
135Kostanić, MarkoLa Perla1.6
136Paljušić, AlenSlobosonics1.6
137Bego, IvanSKK Sibenik1.4
138Mikešić, ToniEurostep Playaz1.2
139Pilipović, ŽelimirBuzin 22s1.2
140Topić, IvanAntitalenti1.0
141Čančar, DamirBuzin 22s1.0
142Miočić, DarioBuzin 22s1.0
143Ferlež, LukaBuzin 22s0.8
144Stiperski, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.5
145Veizović, MarkoAntitalenti0.5
146Dukić Hrvoić, JurajDowntown Assassins0.3
147Cortés Elorza, IñigoOTH Ravens0.0
148Bura, ValentinOTH Ravens0.0
149Dvorneković, DanijelBarić & Sons0.0
150Božek, PetarOTH Ravens0.0
151Ljubičić, MislavSlobosonics0.0
152Ćališ, FilipHAKK Mladost0.0
153Veverec, LukaBarić & Sons0.0
154Ivanković, VedranBarić & Sons0.0
155Bašić, IvanSlobosonics0.0
156Horvat, MataSlobosonics0.0
157Čuljat, NikolaAntitalenti0.0
158Kuraja, MatejAntitalenti0.0
159Grgić, DomagojSlobosonics0.0
160Hafner, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.0
161Šarinić, LukaBosco0.0
162Pavelić, FilipBosco0.0
163Bijelić, AndrijaBosco0.0
164Buljan, BranimirBosco0.0
165Gajski, TomislavBosco0.0
166Izetbegović, OmarBarić & Sons0.0
167Banić, BrunoBosco0.0
168Held, HrvojeKušlanova0.0
169Nikić, AnđelkoRude Boys0.0
170Drobac, AndiKušlanova0.0
171Dimitrijević, MatijaKušlanova0.0
172Škiljo, RokoRude Boys0.0
173Butković, RobertRude Boys0.0
174Krstulović, MislavRude Boys0.0
175Tomić, LukaRude Boys0.0
176Bašić, AnteBarić & Sons0.0
177Barić, IgorBarić & Sons0.0
178Matolić, GrgurRude Boys0.0
179Konjević, AljošaMicroclima Legionari0.0
180Gracin, BrunoInvicta0.0
181Nakić, MatejRude Boys0.0
182Vranić, BernardSKK Sibenik0.0
183Malnar, AntonKušlanova0.0
184Kopanja, PetarSKK Sibenik0.0
185Milanović-Litre, SrećkoOptika Sokol Stenjevec0.0
186Vrdoljak, VinkoBosco0.0
187Žagar, MaksimilijanUncleDrew’s YoungBloods0.0
188Skočir, DinoUncleDrew’s YoungBloods0.0
189Baljkas, JosipBosco0.0
190Radaković, IgorInvicta0.0
191Pejović, SilvanoBosco0.0
192Pojavnik, JosipKušlanova0.0
193Matutinović, TinKušlanova0.0
194Zadražil, TihomirKušlanova0.0
195Vidović, ViceSKK Sibenik0.0
196Bradvica, MislavLa Perla0.0
197Petrović, DuškoLa Perla0.0
198Šeparović, MarkoOTH Ravens0.0
199Kunić, LovroUncleDrew’s YoungBloods0.0
200Modrić, NikšaUncleDrew’s YoungBloods0.0
201Borić, HrvojeBosco0.0
202Brusač, MislavLa Perla0.0
203Mucalo, MarioLa Perla0.0
204Lovrić, ToniSKK Sibenik0.0
205Petrović, JakovSKK Sibenik0.0
206Dodig, FabijanSKK Sibenik0.0
207Žugaj, LukaMicroclima Legionari0.0
208Micić, JosipEurostep Playaz0.0
209Kološ, BorisEurostep Playaz0.0
210Piskač, MarkoHAKK Mladost0.0
211Periša, Jakov JureHAKK Mladost0.0
212Lučić, RobertKušlanova0.0
213Maglajlija, BenjaminRude Boys0.0
214Gašparac, HrvojeKušlanova0.0
215Poto, TomislavKušlanova0.0
216Barišić, VedranKušlanova0.0
217Kozina, SlavkoKušlanova0.0
218Jelovčić, RokoSKK Sibenik0.0
219Nerber, IvanSKK Sibenik0.0
220Hanžek, VjeranHAKK Mladost0.0
221Milošević, LukaHAKK Mladost0.0
222Kalinterna, IvanHAKK Mladost0.0
223Hodak, PetarDowntown Assassins0.0
224Markežić, MarkoMicroclima Legionari0.0
225Markušić, MatijaMicroclima Legionari0.0
226Jerkin, AnteSKK Sibenik0.0

Division II Tablica 11.11.2018.

#1 Antitalenti 5-1 (493:354)
#2 HAKK Mladost 5-1 (467:366)
#3 Eurostep Playaz 5-1 (365:301)
#4 Microclima Legionari 4-2 (384:331)
#5 Slobosonics 4-2 (400:339)
#6 SKK Šibenik 4-2 (391:390)
#7 La Perla 3-3 (382:369)
#8 OTH Ravens 2-4 (442:456)
#9 Uncle Drew’s Y.Bloods 2-4 (325:388)
#10 Baric & Sons 1-5 (377:422)
#11 Downtown Assassins 1-5 (318:453)
#12 Buzin 22s 0-6 (314:481)

Kategorije