Connect with us

Slobosonics – Individualne statistike 2020-21

Slobosonics - Individualne statistike 2020-21

Player3PTsGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Horvat, Mata9710.03.44.30.626.3312
Hofman, Dino549.56.03.50.029.0192
Hofman, Henrik848.84.35.51.319.0155
Mihajlović, Radenko1853.02.40.80.016.4113
Ivanković, Mate165.52.21.50.05.588
Kopanja, Marko646.82.00.50.012.587
Mićanović, Stipan146.31.01.30.57.566
Križanović, Josip627.04.01.00.017.559
Barešić, Vedran536.32.71.00.38.356
Marinović, Marin044.02.00.00.05.847
Skokić, Dorian174.00.90.10.11.345
Varga, Vlado451.80.80.40.04.035
Markočić, Lovro124.02.50.01.07.530
Vuletić, Luka024.51.51.50.04.524
Išerić, Deni014.01.00.00.014.019
Novokmet, Mate331.30.30.00.03.014
Kasalo, Marko014.03.00.00.02.09
Datković, Antonio000.00.00.00.00.00
Vuletić, Mirko000.00.00.00.00.00

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in