Connect with us

Optika Sokol Stenjevec – Individualne statistike 2019/20

Optika Sokol Stenjevec - Individualne statistike 2019/20

Player3PTsGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Dugandžić, Franko49126.34.31.30.324.3436
Župan, Luka32106.15.11.30.320.2330
Krizmanić, Ivan43163.63.11.10.116.9399
Sabljić, Josip5207.72.51.41.014.3536
Kranjčec, Kristijan6147.41.70.90.113.1326
Brčina, Siniša6157.11.70.60.111.5316
Bašura-Vlahek, Vedran23205.84.42.70.010.1459
Capan, Tomislav5166.92.81.40.19.7336
Oroz, Antonio1572.90.90.40.07.078
Kralj, Igor1393.02.90.90.16.2118
Vlaho, Matej10132.82.50.80.05.2148
Miličević, Vedran222.50.50.00.05.016
Dominis, Krešimir0155.31.40.40.13.9168
Bebić, Ivan6182.00.60.00.02.184
Milanović-Litre, Srećko381.91.10.10.02.142
Molnar, Zvonimir0100.10.00.00.00.01
Dorić, Ivan000.00.00.00.00.00
Vukojević, Mladen010.00.00.00.00.00

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in