Connect with us

Optika Sokol – Individualne statistike 2017/18

Optika Sokol - Individualne statistike 2017/18

Player3PTsREBASTSTLBLKPTSGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Zorica, Nikola50493070206114.52.70.60.018.7292
Capan, Tomislav1013041278234149.32.91.90.616.7440
Benković, Tomislav22621583182115.61.40.70.316.5270
Horvatin, Bruno211151791237167.21.10.60.114.8379
Kralj, Igor22446611012894.97.31.20.014.2249
Babić, Goran1313635188221168.52.21.10.513.8418
Hrabar, Marko199844102155128.23.70.80.212.9309
Oroz, Antonio61892990231194.71.50.50.012.2359
Bašura-Vlahek, Vedran3013187310174168.25.41.90.010.9423
Mareković, Rajko2187112636.02.30.30.38.753
Plećaš, Nikola295701333.01.72.30.04.334
Pantler, Mislav01010411.00.01.00.04.06
Kos, Boris18000532.70.00.00.01.713
Plavec, Marko18610342.01.50.30.00.818
Škorić, Marko020820492.20.90.20.00.434
Urukalović, Rafael013320262.20.50.30.00.320
Vidman, Nenad00000000.00.00.00.00.00
Kapelčan, Mladen00000000.00.00.00.00.00
Bošnjak, Igor00000000.00.00.00.00.00
Posarić, Marko00000000.00.00.00.00.00

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in