Connect with us

Downtown Assassins – Individualne statistike 2019/20

Downtown Assassins - Individualne statistike 2019/20

Player3PTsGRPGAPGSPGBPGPPGEFF
Stipanović, Marko16153.33.41.30.121.4442
Hodak, Petar0212.04.01.51.015.568
Dolenčić, Filip01510.52.71.10.414.1432
Cota, Pavao145.82.51.00.59.577
Bosnić, Bojan647.02.81.00.08.878
Nikolić, Domagoj14145.52.71.40.18.1249
Kokotović, Mislav13112.83.70.60.17.2159
Švec, Ivan643.31.50.50.06.848
Cvitanović, Petar593.01.61.60.16.0110
Šćukanec, Emil131.72.31.00.36.034
Jelović, Marko044.31.80.30.34.343
Jelović, Domagoj132.70.00.70.04.323
Đidara, Daniel151.40.80.20.02.223
Škorić, Marko352.62.60.60.02.240
Jelinčić, Tomislav5142.11.70.80.12.094
Tomasović, Marko5121.00.80.00.01.539
Petrušić, Nikola0112.50.50.30.01.349
Džanija, Luka030.70.30.30.00.76
Išerić, Deni000.00.00.00.00.00
Ljubej, Fran000.00.00.00.00.00
Dukić Hrvoić, Juraj020.50.00.50.00.02

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in