Connect with us

Div.I 2019/20 – Lista Strijelaca

Div.I 2019/20 - Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Gril, NikoHAKK Mladost30.0
2Leko, IvanKušlanova28.4
3Juršić, MartinKušlanova28.0
4Žilić, LukaAKK Trešnjevka27.1
5Gogić, IvanJankomir Transformers26.7
6Blokar, OtonGrađevinski fakultet26.0
7Baljkas, JosipBosco25.0
8Mijić, DamirSavica City24.6
9Dugandžić, FrankoOptika Sokol Stenjevec24.3
10Šiptar, TomislavAKK Trešnjevka23.2
11Markusi, IvanAntitalenti23.1
12Gmajnicki, Kristof-SimonAKK Trešnjevka23.0
13Dadić, IvanJankomir Transformers22.6
14Maznik, MislavRude Boys21.8
15Marčev, PaoloGrađevinski fakultet21.7
16Bilić, IvanHAKK Mladost21.7
17Vranješ, FilipRude Boys20.9
18Župan, LukaOptika Sokol Stenjevec20.2
19Rožman, FilipInvicta20.1
20Gašparac, HrvojeKušlanova19.5
21Krajačić, FredDubrava Y-Hill19.4
22Cindrić, LukaAntitalenti18.8
23Kovačević, TomislavDubrava Y-Hill18.5
24Ćirić, IvanHAKK Mladost18.4
25Baričević, AlanJankomir Transformers18.2
26Miketa, KrešimirAKK Trešnjevka18.0
27Šunjić, PetarRude Boys17.9
28Božić, HrvojeSavica City17.9
29Buzjak, RobertGrađevinski fakultet17.8
30Matić, DomagojJankomir Transformers17.7
31Mazić, LeonardoInvicta17.6
32Grabarić, JurajSavica City17.6
33Kalinić, AdamDubrava Y-Hill17.5
34Banić, BrunoBosco17.1
35Jurković, TomislavAKK Trešnjevka17.0
36Gajski, TomislavBosco17.0
37Krizmanić, IvanOptika Sokol Stenjevec16.9
38Bilić, MarioDubrava Y-Hill16.9
39Ojdanić, KarloHAKK Mladost16.0
40Piasevoli, IvanGrađevinski fakultet15.8
41Sunara, LukaAntitalenti15.5
42Čutura, TomislavAKK Trešnjevka15.3
43Tomić, LukaRude Boys14.7
44Hanžek, VjeranHAKK Mladost14.6
45Perović, MarojeAKK Trešnjevka14.4
46Maljić, MatijaAntitalenti14.3
47Sabljić, JosipOptika Sokol Stenjevec14.3
48Matutinović, TinKušlanova14.1
49Malenica, IvanAKK Trešnjevka13.5
50Grbešić, FranjoInvicta13.5
51Livajić, DarioJankomir Transformers13.5
52Tušek, FilipSavica City13.4
53Kranjčec, KristijanOptika Sokol Stenjevec13.1
54Maglajlija, BenjaminRude Boys13.1
55Pandur, KarloAKK Trešnjevka13.0
56Pojavnik, JosipKušlanova12.6
57Hrabar, MarkoAKK Trešnjevka12.5
58Bago, MarinHAKK Mladost12.3
59Janović, MislavBosco12.3
60Dragozet, HrvojeInvicta12.3
61Krešić, DanijelJankomir Transformers12.3
62Kalinić, FilipGrađevinski fakultet12.2
63Pavlović, LukaBosco12.1
64Lončar, TomoHAKK Mladost12.1
65Seničić, LukaAntitalenti12.1
66Salopek, TomislavSavica City12.0
67Vrdoljak, VinkoBosco11.7
68Kalinić, TomislavDubrava Y-Hill11.7
69Brčina, SinišaOptika Sokol Stenjevec11.5
70Jusup, FraneGrađevinski fakultet11.3
71Lončarić, EmanuelRude Boys11.3
72Maslovara, DeanDubrava Y-Hill11.3
73Babić, GoranAKK Trešnjevka11.3
74Bilić, JakšaInvicta11.2
75Herceg, StjepanHAKK Mladost11.0
76Šutalo, KarloInvicta10.9
77Held, HrvojeKušlanova10.8
78Bilandžija, FranoDubrava Y-Hill10.7
79Žulj, TomislavAntitalenti10.7
80Kvesić, LukaKušlanova10.7
81Matolić, GrgurRude Boys10.7
82Raić, BornaAntitalenti10.6
83Atelj, IvanGrađevinski fakultet10.5
84Lončar, TomislavJankomir Transformers10.5
85Slišković, SašaSavica City10.5
86Antunović, IvoSavica City10.3
87Devčić, BranimirSavica City10.3
88Kozulić, JosipAntitalenti10.2
89Bašura-Vlahek, VedranOptika Sokol Stenjevec10.1
90Maras, MateAntitalenti10.1
91Žužul, AnteHAKK Mladost10.1
92Milković, NenadJankomir Transformers10.0
93Lekić, LukaAKK Trešnjevka10.0
94Bebek, MarioAKK Trešnjevka9.9
95Mandić, KarloInvicta9.7
96Palić, FranjoDubrava Y-Hill9.7
97Capan, TomislavOptika Sokol Stenjevec9.7
98Erceg, BorisHAKK Mladost9.1
99Božić, DinoAntitalenti9.1
100Jagušić, IvanGrađevinski fakultet9.0
101Ćališ, FilipHAKK Mladost9.0
102Radić, FilipHAKK Mladost8.9
103Petrić, JuraKušlanova8.8
104Špiček, LovroRude Boys8.7
105Bilić, FranHAKK Mladost8.7
106Ivanković, BožoSavica City8.7
107Doderović, MarkoJankomir Transformers8.4
108Krstulović, MislavRude Boys8.3
109Poto, TomislavKušlanova8.2
110Kopić, DarkoAntitalenti8.2
111Krčelić, KarloAntitalenti8.1
112Škiljo, RokoRude Boys8.1
113Krmek, GordanHAKK Mladost8.0
114Vulić, FranHAKK Mladost8.0
115Starjački, VjekoslavDubrava Y-Hill7.9
116Barešić, Vedran-7.8
117Perić, MihovilGrađevinski fakultet7.4
118Car, IgorDubrava Y-Hill7.3
119Marčinković, NedoAKK Trešnjevka7.3
120Buljan, BranimirBosco7.3
121Maronić, Antun IvanAKK Trešnjevka7.1
122Orešić, BrunoDubrava Y-Hill7.1
123Lešić, HrvojeJankomir Transformers7.1
124Oroz, AntonioOptika Sokol Stenjevec7.0
125Pavić, FilipGrađevinski fakultet7.0
126Vukoja, IvanInvicta7.0
127Škara, JosipGrađevinski fakultet6.9
128Džale, MarinkoAKK Trešnjevka6.9
129Markulak, BenjaminJankomir Transformers6.3
130Pavlov, GoranDowntown Assassins6.2
131Kralj, IgorIX Gimnazija6.2
132Tomac, MarkoJankomir Transformers6.1
133Capan, KristijanDubrava Y-Hill6.0
134Andrijanić, MarkoJankomir Transformers6.0
135Mravac, TomislavAKK Trešnjevka6.0
136Dilber, KarloGrađevinski fakultet5.9
137Piskač, MarkoHAKK Mladost5.8
138Klasić, NikolaAKK Trešnjevka5.8
139Kovačević, NikolaAKK Trešnjevka5.8
140Prica, VedranDubrava Y-Hill5.7
141Nikić, AnđelkoRude Boys5.6
142Govedarica, PetarInvicta5.5
143Kukolja, KristianKušlanova5.3
144Vlaho, MatejOptika Sokol Stenjevec5.2
145Nakić, MatejRude Boys5.2
146Jesenko, BrunoInvicta5.0
147Miličević, VedranOptika Sokol Stenjevec5.0
148Bekavac, AnteJankomir Transformers5.0
149Dolenčić, FilipDowntown Assassins5.0
150Dimitrijević, MatijaKušlanova4.9
151Kovačić, VedranAntitalenti4.9
152Crnčec, IvanGrađevinski fakultet4.8
153Slivonja, IvanAntitalenti4.8
154Piskulić, FranoAKK Trešnjevka4.7
155Matorić, HrvojeKušlanova4.6
156Borić, HrvojeBosco4.6
157Bazmenjak, IvanHAKK Mladost4.5
158Bilić-Prcić, FranoHAKK Mladost4.3
159Klarić, LukaGrađevinski fakultet4.1
160Skelin, JosipGrađevinski fakultet4.1
161Perić, DominikGrađevinski fakultet4.0
162Malnar, AntonKušlanova3.9
163Dominis, KrešimirOptika Sokol Stenjevec3.9
164Pavelić, FilipBosco3.8
165Šarinić, LukaBosco3.6
166Arbutina, LukaHAKK Mladost3.3
167Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars3.3
168Pelaić, IvanAKK Trešnjevka3.0
169Blažević, FranoAntitalenti3.0
170Kozina, SlavkoKušlanova2.7
171Ćorić, LjupkoJankomir Transformers2.7
172Milaković, SašaInvicta2.7
173Bijelić, AndrijaBosco2.6
174Nivić, VlahoGrađevinski fakultet2.6
175Radaković, IgorInvicta2.5
176Milanović-Litre, SrećkoIX Gimnazija2.1
177Bebić, IvanOptika Sokol Stenjevec2.1
178Perić, AnteJankomir Transformers2.0
179Pejović, SilvanoBosco1.9
180Gracin, BrunoInvicta1.5
181Dželalija, ToniInvicta1.3
182Gardijan, MarkoGrađevinski fakultet1.2
183Krešić, LukaAKK Trešnjevka0.9
184Abazović, SanelDubrava Y-Hill0.8
185Kalinić, LukaDubrava Y-Hill0.6
186Topić, IvanAntitalenti0.5
187Štokić, DanielInvicta0.5
188Veizović, MarkoAntitalenti0.3
189Krpo, DarkoStožer XII0.0
190Katić, VjekoStožer XII0.0
191Motik, JosipJankomir Transformers0.0
192Katić, VedranStožer XII0.0
193Habljak, JosipGrađevinski fakultet0.0
194Rebić, MarkoAKK Trešnjevka0.0
195Malenica, MarkoAKK Trešnjevka0.0
196Bubalo, AnteBosco0.0
197Čurković, MateKušlanova0.0
198Vukojević, MladenOptika Sokol Stenjevec0.0
199Butorac, DinoKušlanova0.0
200Montana, MarkoKušlanova0.0
201Kraljević, MarkoAKK Trešnjevka0.0
202Drobac, AndiKušlanova0.0
203Dmitrović, MarkoSavica City0.0
204Zorica, NikolaVolovčica Lions0.0
205Šušković, TinoStožer XII0.0
206Uzelac, NikolaFenix0.0
207Franjić, DarioVolovčica Lions0.0
208Gluhačić, KarloVolovčica Lions0.0
209Ivanković, MarioFenix0.0
210Švec, IvanSavica City0.0
211Marijan, AnteSavica City0.0
212Bosnić, BojanSavica City0.0
213Galić, DenienHrelić Disneyland0.0
214Baran, NikolaInvicta0.0
215Boras, ZvonimirAKK Trešnjevka0.0
216Boras, TomislavAKK Trešnjevka0.0
217Išerić, DeniDowntown Assassins0.0
218Brajković, SrđanStožer XII0.0
219Žilić, DragoStožer XII0.0
220Češkić, MironEurostep Playaz0.0
221Tušek, TomislavStožer XII0.0
222Gluhak, DamirStožer XII0.0
223Lijović, IvanStožer XII0.0
224Rudić, DinoLa Perla0.0
225Rudić, RokoStožer XII0.0
226Pita, SenadStožer XII0.0
227Čibarić, ArmanoGrađevinski fakultet0.0
228Gluhak, GoranCroHoops Division I All-Stars0.0
229Bekavac, LukaJankomir Transformers0.0
230Škorić, MarkoDowntown Assassins0.0
231Hodak, PetarDowntown Assassins0.0
232Balaško, DemianHAKK Mladost0.0
233Ramljak, BrankoKušlanova0.0
234Milanović, SašaKušlanova0.0
235Zadražil, TihomirKušlanova0.0
236Erceg, BorisHAKK Mladost0.0
237Kokotović, MislavDowntown Assassins0.0
238Kuraja, MatejAntitalenti0.0
239Bakrač, LukaHAKK Mladost0.0
240Molnar, ZvonimirOptika Sokol Stenjevec0.0
241Dorić, IvanOptika Sokol Stenjevec0.0
242Devčić, HrvojeSavica City0.0
243Volarević, HrvojeDubrava Y-Hill0.0
244Butković, RobertTVZ Attraction0.0
245Ramljak, IvanLa Perla0.0
246Kurta, NikoCroHoops Division I All-Stars0.0
247Hlevnjak, MarkoBarić & Sons0.0
248Belošić, TomislavDubrava Y-Hill0.0
249Mamić, HrvojeAKK Trešnjevka0.0
250Cikron, AndrijaBarić & Sons0.0
251Palinić, FilipVolovčica Lions0.0
252Milardović, FilipInvicta0.0
253Urukalović, RafaelOptika Sokol Stenjevec0.0
254Sabolčec, PetarInvicta0.0
255Vuksanić, VlatkoStožer XII0.0
256Petrović, NenadBarić & Sons0.0
257Novosel, LukaStožer XII0.0
258Ribičić, MatkoCroHoops Division II All-Stars0.0

Dino Hofman D3 Highlights

Kalendar događanja

prosinac 2020
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Izaberite Tri Najbolje Petorke (15 Igrača) u Povijesti CroHoops Lige (2010-2020)

Izaberite Tri Najbolje Petorke (15 Igrača) u Povijesti CroHoops Lige (2010-2020)

View Results

Loading ... Loading ...

Arhiva

More in