Connect with us

Trešnjevka vs. Optika Sokol

87 - 106
Full Time

Details

Date Time League Season
18 veljače, 2018 11:40 am CroHoops Div.1 - reg.season 2017-18

Results

Recap

U susretu dva sastava oskudnih sastava bolju je timsku ‘kemiju’ te šutersku formu prezentirala Optika Sokol koja je predvođena triple-doubleom svestranog Vedrana Bašure (16p, 16s, 14a) već na poluvremenu ostvarila neuhvatljivih 33 poena prednosti (62:29).  Tijekom drugog poluvremena Trešnjevka predvođena tercetom Gluhačić-Franjić-Knez svim silama zapinje kako bi se povratila u utakmicu ali pobjedu Optike Sokol potvrđuje najbolji strijelac utakmice, iskusni tricaš Nikola Zorica (26p, 4 trice).

 

 

AKK Trešnjevka

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Boras, Tomislav18012410
Franjić, Dario2447570
Gluhačić, Karlo200101020
Knez, Marko22010110
Pelaić, Ivan313000
 Total000000

Optika Sokol Stenjevec

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Zorica, Nikola2644010
Hrabar, Marko1016400
Kero, Marko1113000
Capan, Tomislav1405623
Oroz, Antonio1848300
Benković, Tomislav1016510
Bašura-Vlahek, Vedran164161430
Škorić, Marko002100
 Total000000

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

srpanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in