Connect with us

Trešnjevka vs. Optika Sokol

87 - 106
Full Time

Details

Date Time League Season
18 veljače, 2018 11:40 am CroHoops Division I - reg.season 2017-18

Results

Recap

U susretu dva sastava oskudnih sastava bolju je timsku ‘kemiju’ te šutersku formu prezentirala Optika Sokol koja je predvođena triple-doubleom svestranog Vedrana Bašure (16p, 16s, 14a) već na poluvremenu ostvarila neuhvatljivih 33 poena prednosti (62:29).  Tijekom drugog poluvremena Trešnjevka predvođena tercetom Gluhačić-Franjić-Knez svim silama zapinje kako bi se povratila u utakmicu ali pobjedu Optike Sokol potvrđuje najbolji strijelac utakmice, iskusni tricaš Nikola Zorica (26p, 4 trice).

 

 

AKK Trešnjevka

# Player Position 3PTs REB AST STL BLK PTS
Boras, TomislavPower Forward01241018
Franjić, DarioForward4757024
Gluhačić, KarloPoint Guard010102020
Knez, MarkoPower Forward01011022
Pelaić, IvanForward-Guard130003
 Total 000000

Optika Sokol Stenjevec

# Player Position 3PTs REB AST STL BLK PTS
Zorica, NikolaShooting Guard4401026
Hrabar, MarkoForward-Guard1640010
Kero, MarkoForward1300011
Capan, TomislavForward0562314
Oroz, AntonioForward-Guard4830018
Benković, TomislavForward1651010
Bašura-Vlahek, VedranGuard416143016
Škorić, MarkoGuard021000
 Total 000000

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in