9 prosinca, 2021 6:15 pm CroHoops Division II - reg.season 2021-22

TeamTOutcome
IN2 Team48Win
The White Mamba34Loss

Recap

Dvoboj dva iskusna sastava prepuna rutinera obilježio je izrazito defanzivni pristup obje ekipe, koje su svoje prigode za postizanje laganih poena izrazito tražile kroz brzu tranziciju. Taj se pristup, potpomognut osjetno niskom temperaturom u dvorani, reflektirao iznimno niskim rezultatom prve četvrtine (9:6). Ipak, kako susret odmiče obje se ekipe uštimavaju te prigode za postizanje poena sve više traže kroz pozicijski napad. The White Mamba na krilima impresivne skakačke izvedbe Karla Jozića (23s, 10p) ostvaruje uvjerljivu pobjedu u segmentu skoka (60:47). Ipak, defanzivni specijalist IN2 Teama Ljubomir Vodenac uspješno, posebno tijekom posljednje četvrtine, izvršava zadaću čuvanja prvog imena The White Mambe K/C Slavena Solde koji na ovoj utakmici ubacuje za njega skromnih 4 poena uz 10 skokova. Strijelce IN2 Teama predvodi iskusni Saša Mihajlov čija s distance sigurna ruka ubacuje ukupno 13 poena (dvije trice), od toga dobar dio tijekom napetog clutch timea, odlučivši tako odlučuje pitanje pobjednika u obostrano neefikasnoj utakmici.