Date Time League Season
22 siječnja, 2022 10:30 pm CroHoops Div.2 - reg.season 2021-22

Results

Recap

Plan Pešća Nightmare Raptorsa prije kasnovečernjeg susreta s Kušlanovom bio je konstantnim defanzivnim pritiskom od strane braničke linije otupiti vodećeg kreatora Veprova – Hrvoja Gašparca. Nightmare Raptorsi u realizaciji svog plana nedvojbeno su uspjeli limitiravši ‘Gašu’ na za njega skromnih 11 poena uz 4 asista. Lavovski posao odradio je nominalno prvi igrač Pešće u sezoni Sven Papišta koji je u najkompletnijoj partiji sezone ne samo defanzivno limitirao Gašparca sjajnom 1-na-1 obranom već je neke od svojih ukupno 20 poena ubacio u ključnim momentima susreta. Ipak, i bez na distanci izoliranog Gašparca, Kušlanova koševima Tina Matutinovića, Hrvoja Matorića i prodornog Jure Petrića tijekom zadnje četvrtine hvata priključak te uvodi utakmicu u zonu rezultatske neizvjesnosti. No, u zaključnim minutama uzbudljivog susreta ključne koševe iz tranzicije hladnokrvno ubacuje neumorni kapetan Pešće Ivan Bazmenjak, tricu pogađa Fran Vulić, te Nightmare Raptorsi nešto prije ponoći na parketu Boćarskog doma dolaze do svoje šeste pobjede u sezoni te W-L omjera 6-5.