Connect with us

D2 SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods

83 - 54
Full Time

Details

Date Time League Season
27 siječnja, 2019 11:30 am CroHoops Div.2 - reg.season 2018-19

Results

Recap


 
SKK Šibenik na temelju je defanzivnog fokusa te skakačke dominacije relativno lagano riješio pitanje pobjednika u susretu s do kraja angažiranim YoungBloodsima. Dominantni oslonac Šibenčanima u reketu pružio je izvrsnom partijom centar Toni Lučev (16p, 18s, 4b) a vižljasti play Nikola Pulić (8p, 8s, 10a, 6 u.l.) neumorno je distribuirao lopte prema raspoloženom tandemu strijelaca Ivan BaljkasŠime Peran, koji je kombinirano ubacio čak 42 poena (5 trica) uz 17 skokova. Kod Uncle Drew’s najefikasniji branič/krilo Karlo Ožić sa 14 poena, dok su po 12 poena dodali kapetan Filip Ožić (12s) te All-Star play Matko Ribičić (11s).

 

 

SKK Sibenik

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK TF
Lučev, Toni160182140
Peran, Šime23262000
Bego, Ivan9342100
Baljkas, Ivan193114200
Pulić, Nikola82810600
Mrdeža, Lovro5144100
Petrović, Jakov3140000
 Total831255241140

UncleDrew’s YoungBloods

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK TF
Ribičić, Matko121113200
Ožić, Karlo14242000
Ožić, Filip121132220
Perić, Mario91162120
Cerovac, Luka8223200
 Total5574612740
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

srpanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in