Connect with us

D2 SKK Šibenik vs. Uncle Drew’s Young Bloods

83 - 54
Full Time

Details

Date Time League Season
27 siječnja, 2019 11:30 am CroHoops Division II - reg.season 2018-19

Results

Recap


 
SKK Šibenik na temelju je defanzivnog fokusa te skakačke dominacije relativno lagano riješio pitanje pobjednika u susretu s do kraja angažiranim YoungBloodsima. Dominantni oslonac Šibenčanima u reketu pružio je izvrsnom partijom centar Toni Lučev (16p, 18s, 4b) a vižljasti play Nikola Pulić (8p, 8s, 10a, 6 u.l.) neumorno je distribuirao lopte prema raspoloženom tandemu strijelaca Ivan BaljkasŠime Peran, koji je kombinirano ubacio čak 42 poena (5 trica) uz 17 skokova. Kod Uncle Drew’s najefikasniji branič/krilo Karlo Ožić sa 14 poena, dok su po 12 poena dodali kapetan Filip Ožić (12s) te All-Star play Matko Ribičić (11s).

 

 

SKK Sibenik

# Player Position 3PTs REB AST TF STL BLK PTS
Lučev, ToniForward-Center018201416
Peran, ŠimeForward-Center26200023
Bego, IvanForward3420109
Baljkas, IvanForward-Guard311402019
Pulić, NikolaGuard28100608
Mrdeža, LovroGuard1440105
Petrović, JakovShooting Guard1400003
 Total 125524011483

UncleDrew’s YoungBloods

# Player Position 3PTs REB AST TF STL BLK PTS
Ribičić, MatkoGuard111302012
Ožić, KarloForward-Guard24200014
Ožić, FilipForward-Guard113202212
Perić, Mario-11620129
Cerovac, LukaGuard2230208
 Total 7461207455
Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Dino Hofman 2020-21 Highlights

Kalendar događanja

listopad 2021
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in