Connect with us

D1R1 Jankomir Transfomers vs. Rude Boys

105 - 133
Full Time

Details

Date Time League Season
20 ožujka, 2022 11:40 am CroHoops Div.1 - reg.season 2021-22

Results

TeamTOutcome
Jankomir Transformers105Loss
Rude Boys133Win

Recap

 

Iz kola u kolo sve bolji Rude Boysi nezaustavljivi su pohod na vrh tablice Div.1 nastavili uvjerljivom pobjedom nad dvostrukim prvacima – Jankomir Transformersima. Brzu, kreativnu i lepršavu tranziciju Boysa predvodili su za nadigravanje sjajno raspoloženi braniči Filip Vujeva (triple-double 31p, 12s, 14a) i Ivan Ćorić (triple-double 14p, 14s, 12a). Sjajnu ofenzivnu partiju obje ekipe zapaženim su ofenzivnim nastupima začinili igrači Jankomira Ivan Pavković (33p, 10 trica), Ivan Dadić (34p, 5 trica) te iz kola u kolo sve bolji krilni-centar Stipe Rimac (20p, 15s).

 

Jankomir Transformers

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
1Doderović, Marko1425220
4Dadić, Ivan3454420
7Bekavac, Ante4010221
23Rimac, Stipe20015513
44Pavković, Ivan33105720
 Total10517392094

Rude Boys

# Player PTS 3PTs REB AST STL BLK
Ćorić, Ivan141141220
Pavičić, Pavle1715511
Banožić, Ivan1007220
1Tomić, Luka1534410
4Krstulović, Mislav20010200
5Matolić, Grgur1535520
7Škiljo, Roko717320
8Vujeva, Filip312121441
9Nikić, Anđelko401100
 Total133116548142

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

srpanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Arhiva

More in