CroHoops Liga Divizija I, sezona 2017/18 – Raspored & Rezultati

I Kolo Danka Cvjetićanina – 15.10.2017.
10.00 Jankomir Transformers vs. Multipower     
11.40 Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet     
13.20 Optika Sokol vs. Spursi     
15.00 Hrelić Disneyland vs. Stožer XII     
16.40 Savica City vs. Dubrava Yellow Hill     
18.20 Zadar vs. Invicta

II Kolo Dražena Petrovića & Andre Knege – 22.10.2017.
10.00 Građevinski Fakultet vs. Optika Sokol     
11.40 Jankomir Transformers vs. Trešnjevka    
13.20 Multipower vs. Invicta      
15.00 Dubrava Yellow Hill vs. Zadar     
16.40 Stožer XII vs. Savica City     
18.20 Spursi vs. Hrelić Disneyland     

III Kolo Davora Rimca – 29.10.2017.    
10.00 Trešnjevka vs. Multipower     
11.40 Optika Sokol vs. Jankomir Transformers     
13.20 Hrelić Disneyland vs. Građevinski Fakultet     
15.00 Savica City vs. Spursi     
16.40 Zadar vs. Stožer XII     
18.20 Invicta  vs. Dubrava Yellow Hill

IV Kolo Željka Jerkova – 5.11.2017.
10.00 Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland     
11.40 Trešnjevka vs. Optika Sokol     
13.20 Multipower vs. Dubrava Yellow Hill     
15.00 Stožer XII vs. Invicta      
16.40 Spursi vs. Zadar     
18.20 Građevinski Fakultet vs. Savica City     

V Kolo – 12.11.2017.     
10.00 Optika Sokol vs. Multipower     
11.40 Hrelić Disneyland vs. Trešnjevka     
13.20 Savica City vs. Jankomir Transformers     
15.00 Zadar vs. Građevinski Fakultet     
16.40 Invicta  vs. Spursi     
18.20 Dubrava Yellow Hill vs. Stožer XII

VI Kolo – 19.11.2017.
10.00 Jankomir Transformers vs. Zadar     
11.40 Trešnjevka vs. Savica City     
13.20 Optika Sokol vs. Hrelić Disneyland    
15.00 Multipower vs. Stožer XII     
16.40 Spursi vs. Dubrava Yellow Hill     
18.20 Građevinski Fakultet vs. Invicta      

VII Kolo Pina Gjergje & Krešimira Ćosića – 26.11.2017.
10.00 Savica City vs. Optika Sokol     
11.40 Zadar vs. Trešnjevka     
13.20 Invicta  vs. Jankomir Transformers    
15.00 Hrelić Disneyland vs. Multipower     
16.40 Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski Fakultet     
18.20 Stožer XII vs. Spursi

VIII Kolo – 3.12.2017.
10.00 Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill     
11.40 Trešnjevka vs. Invicta      
13.20 Optika Sokol vs. Zadar     
15.00 Multipower vs. Spursi     
16.40 Građevinski Fakultet vs. Stožer XII     
18.20 Hrelić Disneyland vs. Savica City

IX Kolo – 10.12.2017.
10.00 Invicta  vs. Optika Sokol     
11.40 Dubrava Yellow Hill vs. Trešnjevka     
13.20 Stožer XII vs. Jankomir Transformers     
15.00 Savica City vs. Multipower     
16.40 Zadar vs. Hrelić Disneyland     
18.20 Spursi vs. Građevinski Fakultet

X Kolo Slavena Rimca – 17.12.2017.
10.00 Jankomir Transformers vs. Spursi     
11.40 Trešnjevka vs. Stožer XII     
13.20 Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill     
15.00 Multipower vs. Građevinski Fakultet     
16.40 Hrelić Disneyland vs. Invicta      
18.20 Savica City vs. Zadar

23.12.2017. 6. Humanitarni Streetball Turnir ‘Snow Hakl’

24.12.2017. CroHoops All-Star Game – East vs. West
(tradicionalna natjecanja u tricama i zakucavanjima)

XI Kolo Nikole Plećaša – 14.1.2018.
10.00 Stožer XII vs. Optika Sokol     
11.40 Spursi vs. Trešnjevka     
13.20 Građevinski Fakultet vs. Jankomir Transformers    
15.00 Zadar vs. Multipower     
16.40 Invicta  vs. Savica City     
18.20 Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland

XII Kolo Arijana Komazeca & Stojka Vrankovića – 21.1.2018.     
10.00 Jankomir Transformers vs. Multipower     
11.40 Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet     
13.20 Optika Sokol vs. Spursi     
15.00 Hrelić Disneyland vs. Stožer XII     
16.40 Savica City vs. Dubrava Yellow Hill     
18.20 Zadar vs. Invicta

XIII Kolo – 28.1.2018.
10.00 Građevinski Fakultet vs. Optika Sokol     
11.40 Jankomir Transformers vs. Trešnjevka    
13.20 Multipower vs. Invicta      
15.00 Dubrava Yellow Hill vs. Zadar     
16.40 Stožer XII vs. Savica City     
18.20 Spursi vs. Hrelić Disneyland     

XIV Kolo Duje Krstulovića – 4.2.2018.     
10.00 Trešnjevka vs. Multipower     
11.40 Optika Sokol vs. Jankomir Transformers     
13.20 Hrelić Disneyland vs. Građevinski Fakultet     
15.00 Savica City vs. Spursi     
16.40 Zadar vs. Stožer XII     
18.20 Invicta  vs. Dubrava Yellow Hill

XV Kolo – 11.2.2018.
10.00 Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland     
11.40 Trešnjevka vs. Optika Sokol     
13.20 Multipower vs. Dubrava Yellow Hill     
15.00 Stožer XII vs. Invicta      
16.40 Spursi vs. Zadar     
18.20 Građevinski Fakultet vs. Savica City     

XVI Kolo Ace Petrovića – 18.2.2018.      
10.00 Optika Sokol vs. Multipower     
11.40 Hrelić Disneyland vs. Trešnjevka     
13.20 Savica City vs. Jankomir Transformers     
15.00 Zadar vs. Građevinski Fakultet     
16.40 Invicta  vs. Spursi     
18.20 Dubrava Yellow Hill vs. Stožer XII

XVII Kolo – 25.2.2018.  
10.00 Jankomir Transformers vs. Zadar     
11.40 Trešnjevka vs. Savica City     
13.20 Optika Sokol vs. Hrelić Disneyland    
15.00 Multipower vs. Stožer XII     
16.40 Spursi vs. Dubrava Yellow Hill     
18.20 Građevinski Fakultet vs. Invicta      

XVIII Kolo – 4.3.2018.
10.00 Savica City vs. Optika Sokol     
11.40 Zadar vs. Trešnjevka     
13.20 Invicta  vs. Jankomir Transformers    
15.00 Hrelić Disneyland vs. Multipower     
16.40 Dubrava Yellow Hill vs. Građevinski Fakultet     
18.20 Stožer XII vs. Spursi

XIX Kolo – 11.3.2018.
10.00 Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill     
11.40 Trešnjevka vs. Invicta      
13.20 Optika Sokol vs. Zadar     
15.00 Multipower vs. Spursi     
16.40 Građevinski Fakultet vs. Stožer XII     
18.20 Hrelić Disneyland vs. Savica City

XX Kolo – 18.3.2018.
10.00 Invicta  vs. Optika Sokol     
11.40 Dubrava Yellow Hill vs. Trešnjevka     
13.20 Stožer XII vs. Jankomir Transformers     
15.00 Savica City vs. Multipower     
16.40 Zadar vs. Hrelić Disneyland     
18.20 Spursi vs. Građevinski Fakultet

XXI Kolo – 25.3.2018.
10.00 Jankomir Transformers vs. Spursi     
11.40 Trešnjevka vs. Stožer XII     
13.20 Optika Sokol vs. Dubrava Yellow Hill     
15.00 Multipower vs. Građevinski Fakultet     
16.40 Hrelić Disneyland vs. Invicta      
18.20 Savica City vs. Zadar

XXII Kolo – 1.4.2018.  
10.00 Stožer XII vs. Optika Sokol     
11.40 Spursi vs. Trešnjevka     
13.20 Građevinski Fakultet vs. Jankomir Transformers    
15.00 Zadar vs. Multipower     
16.40 Invicta  vs. Savica City     
18.20 Dubrava Yellow Hill vs. Hrelić Disneyland
 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
– prijelazni rok otvoren je između XI i XII Kola (17.12.2017. – 14.1.2018.)   
– sve ekipe ostvaruju pravo nastupa u doigravanju koje će započeti 8.4. u prethodno usuglašenom formatu
– dvije posljednjeplasirane ekipe nakon regularnog tijeka lige iduće će sezone 2018/19 nastupati u Diviziji II

PRAVILA NATJECANJA:
– igra traje 4×12 minuta čiste igre
– napad traje 24 sekunde; u slučaju ofenzivnog skoka semafor za napad vraća se na 14 sekundi;
– diskvalificirajuća je šesta osobna pogreška
– bonus je na pet osobnih pogrešaka u četvrtini a na šestoj osobnoj pogrešci u četvrtini šutiraju se bacanja
– broj time-outa: jedan u četvrtini + jedan dodatni u posljednjih šest minuta igre
– izmjene su ‘leteće’ ali igrači moraju ući u teren u zoni oko zapisničkog stola