Sa natjecateljskom sezonom 2017/18 CroHoops liga je krenula u organizaciju Division II lige iz koje će se dva najbolja sastava (finalisti natjecanja) direktno kvalificirati u iduću sezonu 2018/19 CroHoops Division I lige.

Sastavi koji su se prijavili za natjecanje u sezoni 2017/18 su: Barić & Sons, Bosco II, Cvjetno Hendrix (sastav sastavljen od slobodnih igrača) Kušlanova, Rude Boys, Skalice, UncleDrew’s YoungBloods, te IX Gimnazija.

 

 

CroHoops Liga Divizija II, sezona 2017/18 – Raspored i Rezultati
I Kolo – 22.10.2017.
12.00 Baric & Sons vs. Rude Boys     
13.30 Bosco II vs. IX. Gimnazija     
15.00 Cvjetno Hendrix vs. UncleDrew’s YoungBloods     
16.30 Kušlanova vs. Skalice

II Kolo – 29.10.2017.
11.00 UncleDrew’s YoungBloods vs. Kušlanova          
12.30 Rude Boys vs. Skalice         
14.00 IX. Gimnazija vs. Cvjetno Hendrix     
15.30 Baric & Sons vs. Bosco II

III Kolo – 5.11.2017.
11.00 Bosco II vs. Rude Boys
12.30 Cvjetno Hendrix vs. Baric & Sons              
14.00 Kušlanova vs. IX. Gimnazija     
15.30 Skalice vs. UncleDrew’s YoungBloods

IV Kolo – 12.11.2017.         
11.00 IX. Gimnazija vs. Skalice
12.30 Rude Boys vs. UncleDrew’s YoungBloods     
14.00 Baric & Sons vs. Kušlanova     
15.30 Bosco II vs. Cvjetno Hendrix

V Kolo – 19.11.2017.          
11.00 Cvjetno Hendrix vs. Rude Boys     
12.30 Kušlanova vs. Bosco II     
14.00 Skalice vs. Baric & Sons     
15.30 UncleDrew’s YoungBloods vs. IX. Gimnazija

VI Kolo – 26.11.2017.         
11.00 Baric & Sons vs. UncleDrew’s YoungBloods
12.30 Rude Boys vs. IX. Gimnazija      
14.00 Bosco II vs. Skalice     
15.30 Cvjetno Hendrix vs. Kušlanova

VII Kolo – 3.12.2017.         
11.00 Kušlanova vs. Rude Boys     
12.30 Skalice vs. Cvjetno Hendrix     
14.00 UncleDrew’s YoungBloods vs. Bosco II     
15.30 IX. Gimnazija vs. Baric & Sons

VIII Kolo – 10.12.2017.    
11.00 Bosco II vs. IX. Gimnazija
12.30 Baric & Sons vs. Rude Boys     
14.00 Cvjetno Hendrix vs. UncleDrew’s YoungBloods     
15.30 Kušlanova vs. Skalice

IX Kolo – 17.12.2017.         
11.00 Rude Boys vs. Skalice     
12.30 UncleDrew’s YoungBloods vs. Kušlanova     
14.00 IX. Gimnazija vs. Cvjetno Hendrix     
15.30 Baric & Sons vs. Bosco II

23.12.2017. 6. Humanitarni Streetball Turnir ‘Snow Hakl’

24.12.2017. CroHoops All-Star Game – Division I vs. Division II
(tradicionalna natjecanja u tricama i zakucavanjima)

X Kolo – 14.1.2018.          
11.00 Cvjetno Hendrix vs. Baric & Sons
12.30 Bosco II vs. Rude Boys      
14.00 Kušlanova vs. IX. Gimnazija     
15.30 Skalice vs. UncleDrew’s YoungBloods

XI Kolo – 21.1.2018.          
11.00 Rude Boys vs. UncleDrew’s YoungBloods     
12.30 IX. Gimnazija vs. Skalice     
14.00 Baric & Sons vs. Kušlanova     
15.30 Bosco II vs. Cvjetno Hendrix

XII Kolo – 28.1.2018.          
11.00 Kušlanova vs. Bosco II
12.30 Cvjetno Hendrix vs. Rude Boys     
14.00 Skalice vs. Baric & Sons     
15.30 UncleDrew’s YoungBloods vs. IX. Gimnazija

XIII Kolo – 4.2.2018.         
11.00 Rude Boys vs. IX. Gimnazija     
12.30 Baric & Sons vs. UncleDrew’s YoungBloods     
14.00 Bosco II vs. Skalice     
15.30 Cvjetno Hendrix vs. Kušlanova

XIV Kolo – 11.2.2018.         
11.00 Skalice vs. Cvjetno Hendrix
12.30 Kušlanova vs. Rude Boys     
14.00 UncleDrew’s YoungBloods vs. Bosco II     
15.30 IX. Gimnazija vs. Baric & Sons

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
– prijelazni rok izmedu 17.12.2017. i 14.1.2018.
– sve ekipe idu u doigravanje – oba finalista izboriti ce pravo nastupa u CroHoops Diviziji I 2018/19

– svaka od ekipa može angažirati maksimalno po dva igrača iz CroHoops Division I uz sljedeće uvjete:
1. da ti igrači nastupaju još isključivo u CroHoops Div I a ne nastupaju u niti jednoj drugoj službenoj ligi
2. za nastup u doigravanju ti će igrači trebati sakupiti 50% nastupa (7) za pripadajuće ekipe u CroHoops
Div II

 

NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo izmjene rasporeda
– prijelazni rok izmedu 17.12.2017. i 14.1.2018.
– sve ekipe idu u doigravanje – oba finalista izboriti ce pravo nastupa u CroHoops Diviziji I 2018/19

– svaka od ekipa može angažirati maksimalno po dva igrača iz CroHoops Division I uz sljedeće uvjete:
1. da ti igrači nastupaju još isključivo u CroHoops Div I a ne nastupaju u niti jednoj drugoj službenoj ligi
2. za nastup u doigravanju ti će igrači trebati sakupiti 50% nastupa (7) za pripadajuće ekipe u CroHoops
Div II