FOTO: http://www.gimnazija-deveta-zg.skole.hr/sport/kosarka   Prilikom prijave promjena na rosteru za nastupajuće natjecanje CroHoops Division II voditelj sastava IX Gimnazije, SG Srećko Milanović-Litre, podsjetio nas je na neoborivu činjenicu: ...

blog-grid

MVP-em CroHoops Division II u sezoni 2017/18 proglašen je branič IX. Gimnazije, Vedran Brozović. Nepogrešivi šuter sjajnog pregleda igre tijekom cijelog tijeka reg.sezone nije ispuštao vrh liste strijelaca – sezonu je zaokružio s prosjekom od...

blog-grid

CroHoops Liga Divizija II, sezona 2017/18 – Raspored i Rezultati I Kolo – 22.10.2017. Baric & Sons vs. Rude Boys  70:79   Bosco II vs. IX. Gimnazija 83:79     Cvjetno Hendrix vs. UncleDrew’s YoungBloods 58:47    Kušlanova vs. Ska...

blog-grid

    Sastav Slobosonicsa (CroHoops Division II) sinoć je po prvi puta prezentirao nove dresove, koji u uzbudljivom logotipu objedinjavaju motiv nekadašnje NBA ekipe Seattle Supersonicsa s motivom tornja crkve u zagrebačkom kvartu Sloboštini! ...

blog-grid

CROHOOPS LIGA, DIVISION II 2018/19 – RASPORED I REZULTATI 1. kolo – 30.9.18.   Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 75:65 Buzin 22s vs. OTH Ravens 80:85 HAKK Mladost vs. Antitalenti 74:69 Eurostep Playaz vs. Microclima Le...

Top 10 Plays of the Week 11

2018/19 Division I Standings

PosEkipaWLPCTL10
1Optika Sokol Stenjevec1110.91710-0
2Građevinski fakultet1020.8339-1
3Invicta930.7507-3
4Jankomir Transformers840.6677-3
5Dubrava Y-Hill510.5836-4
6Bosco750.5835-5
7Rude Boys660.5005-5
8Kušlanova660.5004-6
9Stožer XII390.2503-7
10AKK Trešnjevka2100.1671-9
11Hrelić Disneyland2100.1672-8
12Savica City1110.0831-9

2018/19 Division II Standings

PosEkipaWLPCTL10

CHL Division I 18/19 – Lista Strijelaca

Rank Igrač Ekipa PPG
1 Gašparac, Hrvoje Kušlanova 30.0
2 Žilić, Luka Građevinski fakultet 27.0
3 Rožman, Filip Invicta 24.2
4 Mandić, Bruno Hrelić Disneyland 23.8
5 Škara, Josip Građevinski fakultet 23.5
6 Pavković, Ivan Jankomir Transformers 23.1
7 Kovačević, Tomislav Dubrava Y-Hill 23.0
8 Gogić, Ivan Jankomir Transformers 23.0
9 Krajačić, Fred Savica City 22.0
10 Božić, Hrvoje Savica City 22.0
11 Mravac, Tomislav Hrelić Disneyland 21.8
12 Maznik, Mislav Rude Boys 21.8
13 Dugandžić, Franko Optika Sokol Stenjevec 20.8
14 Raić, Domagoj Hrelić Disneyland 20.5
15 Bekavac, Luka Jankomir Transformers 19.8
16 Kuzmanović, Dario Kušlanova 19.0
17 Češkić, Miron CroHoops Division I All-Stars 19.0
18 Devčić, Branimir Savica City 18.6
19 Šunjić, Petar Rude Boys 18.6
20 Šiptar, Tomislav AKK Trešnjevka 18.5
21 Novosel, Luka Stožer XII 18.4
22 Antunović, Ivo Savica City 18.0
23 Gajski, Tomislav Bosco 17.2
24 Atelj, Ivan Građevinski fakultet 17.0
25 Markočić, Matija Optika Sokol Stenjevec 16.7
26 Škarić, Andrija Kušlanova 16.4
27 Slišković, Saša Savica City 16.4
28 Župan, Luka Optika Sokol Stenjevec 16.0
29 Bilandžija, Frano Dubrava Y-Hill 16.0
30 Boras, Tomislav AKK Trešnjevka 15.6
31 Katić, Vjeko Stožer XII 15.2
32 Kranjčec, Kristijan Optika Sokol Stenjevec 15.0
33 Bilić, Jakša Invicta 14.8
34 Baljkas, Josip Bosco 14.7
35 Livajić, Dario Jankomir Transformers 14.7
36 Perović, Maroje AKK Trešnjevka 14.6
37 Lučić, Robert Kušlanova 14.0
38 Galić, Davor Jankomir Transformers 14.0
39 Krešić, Danijel Jankomir Transformers 13.7
40 Matijević, Ante Hrelić Disneyland 13.7
41 Grbešić, Franjo CroHoops Division I All-Stars 13.5
42 Maglajlija, Benjamin Rude Boys 13.5
43 Cesar, Dario Hrelić Disneyland 13.4
44 Bebek, Mario Hrelić Disneyland 13.4
45 Tomić, Luka Rude Boys 13.3
46 Pojavnik, Josip Kušlanova 13.2
47 Mioč, Josip Hrelić Disneyland 13.2
48 Čibarić, Armano Građevinski fakultet 13.2
49 Baričević, Alan Jankomir Transformers 13.0
50 Starjački, Vjekoslav Dubrava Y-Hill 13.0
51 Barešić, Vedran Kušlanova 12.8
52 Brajković, Srđan Stožer XII 12.6
53 Kalinić, Filip Građevinski fakultet 12.4
54 Sabljić, Josip Optika Sokol Stenjevec 12.4
55 Pavlović, Luka Bosco 12.2
56 Janović, Mislav Bosco 12.2
57 Dragozet, Hrvoje Invicta 11.9
58 Tušek, Tomislav Stožer XII 11.9
59 Pavlov, Goran La Perla 11.8
60 Piasevoli, Ivan Građevinski fakultet 11.7
61 Dolenčić, Filip Downtown Assassins 11.5
62 Mazić, Leonardo Invicta 11.5
63 Pita, Senad Stožer XII 11.5
64 Milas, Hrvoje Stožer XII 11.0
65 Ribičić, Matko Dubrava Y-Hill 11.0
66 Gluhak, Goran Stožer XII 10.9
67 Lončar, Tomislav Jankomir Transformers 10.9
68 Matić, Domagoj Jankomir Transformers 10.8
69 Banić, Bruno Bosco 10.8
70 Hrabar, Marko AKK Trešnjevka 10.7
71 Kraljik, Mihovil Kušlanova 10.6
72 Matolić, Grgur Rude Boys 10.3
73 Meglaj, Filip Jankomir Transformers 10.0
74 Matutinović, Tin Kušlanova 10.0
75 Tomac, Don Hrelić Disneyland 10.0
76 Krstulović, Mislav Rude Boys 9.8
77 Nakić, Matej Rude Boys 9.8
78 Zorica, Nikola AKK Trešnjevka 9.7
79 Gluhačić, Karlo AKK Trešnjevka 9.2
80 Antolović, Tomislav Hrelić Disneyland 9.2
81 Crnčec, Ivan Građevinski fakultet 9.1
82 Jelenek, Vedran AKK Trešnjevka 9.0
83 Sabolčec, Petar Invicta 8.8
84 Mandić, Karlo Invicta 8.7
85 Kalinić, Adam Dubrava Y-Hill 8.6
86 Kalinić, Tomislav Dubrava Y-Hill 8.5
87 Rudić, Dino La Perla 8.5
88 Belošić, Tomislav Dubrava Y-Hill 8.2
89 Capan, Tomislav Optika Sokol Stenjevec 7.8
90 Vrdoljak, Vinko Bosco 7.6
91 Doderović, Marko Jankomir Transformers 7.6
92 Maslovara, Dean Dubrava Y-Hill 7.3
93 Ramljak, Ivan Hrelić Disneyland 7.2
94 Andrijanić, Marko Jankomir Transformers 7.1
95 Zadro, Miro Hrelić Disneyland 7.0
96 Bosnić, Bojan Savica City 6.6
97 Marijan, Ante Savica City 6.5
98 Klarić, Luka Građevinski fakultet 6.5
99 Vlaho, Matej Optika Sokol Stenjevec 6.4
100 Špiček, Lovro Rude Boys 6.3
101 Modrić, Jerko Građevinski fakultet 6.3
102 Šutalo, Karlo Invicta 6.3
103 Kralj, Igor IX Gimnazija 6.2
104 Galić, Denien Hrelić Disneyland 6.1
105 Krivić, Jakov AKK Trešnjevka 6.0
106 Piskulić, Frano AKK Trešnjevka 6.0
107 Lešić, Hrvoje Jankomir Transformers 6.0
108 Erceg, Boris Invicta 6.0
109 Žilić, Drago Stožer XII 5.8
110 Govedarica, Petar Invicta 5.8
111 Škiljo, Roko Rude Boys 5.5
112 Poto, Tomislav Kušlanova 5.3
113 Bašura-Vlahek, Vedran Optika Sokol Stenjevec 5.3
114 Held, Hrvoje Kušlanova 5.2
115 Nikić, Anđelko Rude Boys 5.1
116 Gardijan, Marko Građevinski fakultet 5.1
117 Orešić, Bruno Jankomir Transformers 4.9
118 Dimitrijević, Matija Kušlanova 4.8
119 Šarinić, Luka Bosco 4.7
120 Urukalović, Rafael Stožer XII 4.5
121 Radulović, Ante Građevinski fakultet 4.4
122 Tomasović, Marko CroHoops Division I All-Stars 4.3
123 Pajić, Zoran Savica City 4.3
124 Dilber, Karlo Građevinski fakultet 4.3
125 Barać, Vjeko Građevinski fakultet 4.2
126 Ćorić, Ljupko Jankomir Transformers 4.2
127 Pejović, Silvano Bosco 4.1
128 Milanović-Litre, Srećko Optika Sokol Stenjevec 4.1
129 Buljan, Branimir Bosco 4.0
130 Klasić, Nikola AKK Trešnjevka 4.0
131 Prica, Vedran Dubrava Y-Hill 3.9
132 Milaković, Saša Invicta 3.9
133 Borić, Hrvoje Bosco 3.8
134 Pavelić, Filip Bosco 3.7
135 Kozina, Slavko Kušlanova 3.5
136 Lijović, Ivan Stožer XII 3.4
137 Bekavac, Ante Jankomir Transformers 3.4
138 Stanković, Andro Hrelić Disneyland 3.2
139 Džale, Marinko AKK Trešnjevka 3.2
140 Gmajnicki, Kristof-Simon AKK Trešnjevka 3.0
141 Dominis, Krešimir Optika Sokol Stenjevec 3.0
142 Nivić, Vlaho Građevinski fakultet 2.8
143 Konopa, Hrvoje Stožer XII 2.8
144 Butković, Robert Rude Boys 2.8
145 Knez, Marko AKK Trešnjevka 2.7
146 Šandrić, Enio Jankomir Transformers 2.5
147 Oroz, Antonio Optika Sokol Stenjevec 2.5
148 Šavar, Luka Stožer XII 2.3
149 Bijelić, Andrija Bosco 2.3
150 Tomac, Dino Hrelić Disneyland 2.0
151 Melada, Ivan Hrelić Disneyland 2.0
152 Boras, Zvonimir AKK Trešnjevka 2.0
153 Malnar, Anton Kušlanova 1.8
154 Abazović, Sanel Dubrava Y-Hill 1.5
155 Capan, Kristijan Dubrava Y-Hill 1.3
156 Gracin, Bruno Invicta 1.3
157 Bebić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 1.2
158 Gluhak, Damir Stožer XII 1.2
159 Milardović, Filip Invicta 1.0
160 Vuksanić, Vlatko Stožer XII 1.0
161 Radaković, Igor Invicta 1.0
162 Megla, Igor Hrelić Disneyland 0.8
163 Dželalija, Toni Invicta 0.6
164 Pelaić, Ivan AKK Trešnjevka 0.3
165 Molnar, Zvonimir Optika Sokol Stenjevec 0.3
166 Čolak, Frano Jankomir Transformers 0.0
167 Krešić, Luka AKK Trešnjevka 0.0
168 Krpo, Darko Stožer XII 0.0
169 Perić, Dominik Građevinski fakultet 0.0
170 Slunjski, Ivan Hrelić Disneyland 0.0
171 Dmitrović, Marko Savica City 0.0
172 Krivić, Ivan AKK Trešnjevka 0.0
173 Bashota, Luka Hrelić Disneyland 0.0
174 Švec, Ivan Savica City 0.0
175 Tomac, Marko OTH Ravens 0.0
176 Mijić, Damir Savica City 0.0
177 Salopek, Tomislav Savica City 0.0
178 Trepalovac, Alen Savica City 0.0
179 Vinko, Marin Dubrava Y-Hill 0.0
180 Gazić, Ante Građevinski fakultet 0.0
181 Liber, Bruno Građevinski fakultet 0.0
182 Pavić, Filip Građevinski fakultet 0.0
183 Pjevac, Dominik Građevinski fakultet 0.0
184 Jagušić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
185 Rudić, Roko Stožer XII 0.0
186 Išerić, Deni Optika Sokol Stenjevec 0.0
187 Škorić, Marko Downtown Assassins 0.0
188 Hlevnjak, Marko Barić & Sons 0.0
189 Ćorić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
190 Grgurić, Karlo Građevinski fakultet 0.0
191 Barković, Marko Građevinski fakultet 0.0
192 Mažar, Nikola AKK Trešnjevka 0.0
193 Hodak, Petar Savica City 0.0
194 Devčić, Hrvoje Savica City 0.0
195 Kokotović, Mislav Downtown Assassins 0.0
196 Zadražil, Tihomir Kušlanova 0.0
197 Drobac, Andi Kušlanova 0.0
198 Cikron, Andrija Barić & Sons 0.0
199 Kurta, Niko CroHoops Division I All-Stars 0.0
200 Berisha, Martin Hrelić Disneyland 0.0
201 Petrović, Nenad Barić & Sons 0.0
202 Tušek, Filip Stožer XII 0.0
203 Kukolja, Kristian La Perla 0.0
204 Jakšić, Lovro Građevinski fakultet 0.0
205 Dorić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 0.0

CHL Division II 18/19 – Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Zelić, JureLa Perla27.6
2Gril, NikoHAKK Mladost25.3
3Maljić, MatijaAntitalenti24.5
4Ban, MarinBuzin 22s23.9
5Grbešić, FranjoCroHoops Division I All-Stars22.3
6Hlevnjak, MarkoBarić & Sons21.9
7Križanović, JosipOTH Ravens21.5
8Baljkas, IvanSKK Sibenik20.4
9Kovač, JosipBarić & Sons19.3
10Peran, ŠimeSKK Sibenik17.9
11Konjević, AljošaMicroclima Legionari17.8
12Lončarić, EmanuelOTH Ravens17.5
13Dodig, FabijanSKK Sibenik17.0
14Bilić, IvanHAKK Mladost16.9
15Cindrić, LukaAntitalenti16.8
16Božić, DinoAntitalenti16.4
17Milatić, JakšaHAKK Mladost16.0
18Hodak, PetarDowntown Assassins16.0
19Češkić, MironCroHoops Division I All-Stars15.8
20Cvitanović, PetarDowntown Assassins15.7
21Balaško, DemianHAKK Mladost15.5
22Ribičić, MatkoDubrava Y-Hill14.7
23Markusi, IvanAntitalenti14.7
24Brusač, MatkoLa Perla14.6
25Boras, AntonioCroHoops Division II All-Stars14.3
26Pulić, NikolaSKK Sibenik14.3
27Vuchetich, NikoOTH Ravens13.0
28Seničić, LukaAntitalenti12.4
29Vargić, VjekoslavEurostep Playaz12.4
30Čačić, MarinoBarić & Sons12.2
31Bašić, NikoSlobosonics12.2
32Koren, LukaBuzin 22s12.1
33Maras, MateAntitalenti12.0
34Marinović, MarinSlobosonics12.0
35Deković, DomagojCroHoops Division II All-Stars11.9
36Miko, DamjanMicroclima Legionari11.8
37Raić, BornaAntitalenti11.8
38Bago, MarinHAKK Mladost11.7
39Galić, DomagojLa Perla11.7
40Mihaljević, FranSlobosonics11.6
41Mucalo, MarioLa Perla11.0
42Tošić, FilipOTH Ravens10.9
43Šćukanec, EmilDowntown Assassins10.8
44Lučev, ToniSKK Sibenik10.5
45Pavlov, GoranLa Perla10.4
46Arbutina, LukaHAKK Mladost10.3
47Cikron, AndrijaBarić & Sons10.1
48Marjančević, MarkoCroHoops Division II All-Stars10.0
49Dolenčić, FilipDowntown Assassins9.9
50Kopić, DarkoAntitalenti9.6
51Stojanović, IvanEurostep Playaz9.6
52Radić, FilipHAKK Mladost9.3
53Jakić, PetarBuzin 22s9.3
54Bilić, FranHAKK Mladost9.1
55Žužul, AnteHAKK Mladost9.0
56Ćališ, FilipHAKK Mladost9.0
57Kovačić, VedranAntitalenti8.9
58Crnković, LovroMicroclima Legionari8.7
59Piskač, MarkoHAKK Mladost8.7
60Herceg, StjepanHAKK Mladost8.7
61Ljubičić, KarloEurostep Playaz8.6
62Slivonja, IvanAntitalenti8.6
63Simov, SvenMicroclima Legionari8.5
64Cota, KarloOTH Ravens8.5
65Perković, VedranBarić & Sons8.5
66Beranek, VedranMicroclima Legionari8.4
67Sučić, ZvonimirAntitalenti8.3
68Bučević, TomislavEurostep Playaz8.3
69Pahlić, RokoEurostep Playaz8.2
70Ljubičić, MislavSlobosonics8.0
71Ožić, KarloUncleDrew’s YoungBloods7.9
72Salaić, SvenDowntown Assassins7.5
73Pancirov, PaškoSKK Sibenik7.5
74Pavlović, LukaLa Perla7.5
75Pijanović, FranSlobosonics7.5
76Brlić, IvanUncleDrew’s YoungBloods7.3
77Zwettler, ChristianOTH Ravens7.1
78Biondić, MislavOTH Ravens7.1
79Galov, DanielOTH Ravens7.0
80Musil Todorović, DavidSlobosonics6.9
81Gnjidić, FilipBuzin 22s6.9
82Kokotović, MislavDowntown Assassins6.8
83Gojnić, MakDowntown Assassins6.8
84Kadić, AntonioOTH Ravens6.6
85Hum, MarkoBuzin 22s6.4
86Topić, AnteEurostep Playaz6.4
87Kukolja, KristianLa Perla6.3
88Penava, IvanBuzin 22s6.3
89Tadić, JozoSlobosonics6.3
90Prug, ToniLa Perla6.2
91Bakrač, LukaHAKK Mladost6.2
92Jelavić, MarkoUncleDrew’s YoungBloods6.0
93Cerovac, LukaUncleDrew’s YoungBloods6.0
94Krstanović, MislavSlobosonics6.0
95Mićanović, StipanSlobosonics6.0
96Petrović, NenadBarić & Sons5.8
97Čorhodžić, AdisEurostep Playaz5.7
98Perić, MarioUncleDrew’s YoungBloods5.6
99Marić, AnteUncleDrew’s YoungBloods5.6
100Zrakić, BonoEurostep Playaz5.6
101Mrdeža, LovroSKK Sibenik5.4
102Pačak, BorjanBarić & Sons5.3
103Perički, IvanBuzin 22s5.3
104Kranjčec, DavorinBuzin 22s5.3
105Komadina, PaškoSlobosonics5.3
106Bilić-Prcić, FranoMicroclima Legionari5.1
107Raguž, DarkoEurostep Playaz4.8
108Bubalo, LukaLa Perla4.8
109Menix, PavaoMicroclima Legionari4.8
110Mazalin, ŠimeOTH Ravens4.7
111Rogović, DorianOTH Ravens4.6
112Jelović, DomagojDowntown Assassins4.4
113Škorić, MarkoDowntown Assassins4.4
114Tomac, MarkoOTH Ravens4.3
115Erceg, BorisHAKK Mladost4.3
116Jakabfi, SvenBuzin 22s4.2
117Grgec, LovroOTH Ravens4.1
118Ćavar, FilipOTH Ravens4.0
119Ožić, FilipUncleDrew’s YoungBloods4.0
120Krmek, GordanHAKK Mladost4.0
121Datković, AntonioSlobosonics4.0
122Varga, VladoSlobosonics4.0
123Lakoš, DinoMicroclima Legionari3.8
124Ljubej, FranDowntown Assassins3.8
125Skokić, DorianSlobosonics3.7
126Kero, MarkoSlobosonics3.6
127Pasini, LukaBarić & Sons3.5
128Blažinić, DomagojBarić & Sons3.4
129Mikešić, ToniEurostep Playaz3.4
130Božek, PetarOTH Ravens3.3
131Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars3.2
132Jelović, MarkoDowntown Assassins3.1
133Galez, ĐuroUncleDrew’s YoungBloods2.8
134Bego, IvanSKK Sibenik2.8
135Pilipović, ŽelimirBuzin 22s2.7
136Stiplošek, DaliborMicroclima Legionari2.6
137Novokmet, MateSlobosonics2.6
138Horvat, DomagojUncleDrew’s YoungBloods2.5
139Talijanac, IvanBuzin 22s2.5
140Koren, PetarEurostep Playaz2.4
141Veizović, MarkoAntitalenti2.3
142Blažević, FranoAntitalenti2.3
143Kulušić, RicardoSKK Sibenik2.1
144Kljujev, AndrejEurostep Playaz2.0
145Horvat, FilipBarić & Sons2.0
146Bazmenjak, IvanHAKK Mladost2.0
147Huljev, DomagojSKK Sibenik1.8
148Kostanić, MarkoLa Perla1.6
149Paljušić, AlenSlobosonics1.6
150Rudić, DinoLa Perla1.3
151Topić, IvanAntitalenti1.3
152Miočić, DarioBuzin 22s1.0
153Dukić Hrvoić, JurajDowntown Assassins0.9
154Petrović, JakovSKK Sibenik0.9
155Stiperski, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.8
156Markušić, MatijaMicroclima Legionari0.8
157Barić, IgorBarić & Sons0.7
158Ferlež, LukaBuzin 22s0.5
159Čančar, DamirBuzin 22s0.4
160Cortés Elorza, IñigoOTH Ravens0.0
161Bura, ValentinOTH Ravens0.0
162Dvorneković, DanijelBarić & Sons0.0
163Kuraja, MatejAntitalenti0.0
164Ivanković, VedranBarić & Sons0.0
165Horvat, MataSlobosonics0.0
166Čuljat, NikolaAntitalenti0.0
167Veverec, LukaBarić & Sons0.0
168Kunić, LovroUncleDrew’s YoungBloods0.0
169Šarinić, LukaBosco0.0
170Pavelić, FilipBosco0.0
171Buljan, BranimirBosco0.0
172Gajski, TomislavBosco0.0
173Izetbegović, OmarBarić & Sons0.0
174Banić, BrunoBosco0.0
175Bijelić, AndrijaBosco0.0
176Held, HrvojeKušlanova0.0
177Škiljo, RokoRude Boys0.0
178Drobac, AndiKušlanova0.0
179Butković, RobertRude Boys0.0
180Tomić, LukaRude Boys0.0
181Nikić, AnđelkoRude Boys0.0
182Krstulović, MislavRude Boys0.0
183Bašić, AnteBarić & Sons0.0
184Skočir, DinoUncleDrew’s YoungBloods0.0
185Matolić, GrgurRude Boys0.0
186Gracin, BrunoInvicta0.0
187Nakić, MatejRude Boys0.0
188Vranić, BernardSKK Sibenik0.0
189Malnar, AntonKušlanova0.0
190Kopanja, PetarSKK Sibenik0.0
191Milanović-Litre, SrećkoOptika Sokol Stenjevec0.0
192Vrdoljak, VinkoBosco0.0
193Baljkas, JosipBosco0.0
194Žagar, MaksimilijanUncleDrew’s YoungBloods0.0
195Radaković, IgorInvicta0.0
196Pojavnik, JosipKušlanova0.0
197Pejović, SilvanoBosco0.0
198Dimitrijević, MatijaKušlanova0.0
199Matutinović, TinKušlanova0.0
200Bradvica, MislavLa Perla0.0
201Petrović, DuškoLa Perla0.0
202Vidović, ViceSKK Sibenik0.0
203Šeparović, MarkoOTH Ravens0.0
204Hafner, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.0
205Borić, HrvojeBosco0.0
206Brusač, MislavLa Perla0.0
207Micić, JosipEurostep Playaz0.0
208Jerkin, AnteSKK Sibenik0.0
209Grgić, DomagojSlobosonics0.0
210Lovrić, ToniSKK Sibenik0.0
211Žugaj, LukaMicroclima Legionari0.0
212Kološ, BorisEurostep Playaz0.0
213Modrić, NikšaUncleDrew’s YoungBloods0.0
214Periša, Jakov JureHAKK Mladost0.0
215Gašparac, HrvojeKušlanova0.0
216Lučić, RobertKušlanova0.0
217Poto, TomislavKušlanova0.0
218Kozina, SlavkoKušlanova0.0
219Zadražil, TihomirKušlanova0.0
220Barešić, VedranKušlanova0.0
221Maglajlija, BenjaminRude Boys0.0
222Jelovčić, RokoSKK Sibenik0.0
223Hanžek, VjeranHAKK Mladost0.0
224Milošević, LukaHAKK Mladost0.0
225Kalinterna, IvanHAKK Mladost0.0
226Markežić, MarkoMicroclima Legionari0.0
227Nerber, IvanSKK Sibenik0.0
228Bašić, IvanSlobosonics0.0

Kategorije