blog-grid

  CROHOOPS LIGA, DIVISION I 2018/19 – RASPORED I REZULTATI 1. kolo – 30.9.18. Savica City vs. AKK Trešnjevka 90:121 Jankomir Transformers vs. Optika Sokol Stenjevec 87:81 Bosco vs. Stožer XII 89:80 Hrelić Disneyland vs. Kušlanova 78:7...

blog-grid

    CROHOOPS LIGA, DIVISION II 2018/19 – RASPORED I REZULTATI 1. kolo – 30.9.18.   Uncle Drew’s Young Bloods vs. Barić & Sons 75:65 Buzin 22s vs. OTH Ravens 80:85 HAKK Mladost vs. Antitalenti 74:69 Eurostep Playaz vs. Mic...

blog-grid

CroHoops League All-Time Individual Highs   Points 78, Damir ‘Feliks’ Mijic, Savica City vs. Slobostina SmoothStrikers, May 25th, 2016. HIGHLIGHTS 64, Alen Trepalovac, Savica City vs. Dubrava Yellow Hill, April 10th 2015. HIGHLIGHTS 57, Marko...

blog-grid

2018 CroHoops League Champions – Jankomir Transformers MVP – Branimir Devčić (Savica City)     2017 CroHoops League Champions – Jankomir Transformers MVP – Marko Grozdanić (Invicta)     2016 CroHoops League C...

blog-grid

    Najbolja petorka 1. kola sezone 2018/19 CroHoops Division I Filip Rožman, Invicta (1) Hrvoje Gašparac, Kušlanova (1) Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec (1) Tomislav Gajski, Bosco (1) Petar Šunjić, Rude Boys (1) – u zagradi je ...

blog-grid

    Svim Crohoops ekipama Division I i Division II lige trenutno na raspolaganju stoje sljedeći slobodni igrači:   LISTA SLOBODNIH IGRAČA 2018-19 G Toni Pojavnik G Dominik Tolic PF Vanja Kljaic PF/C Ivan Lovrak F Nikola Petrušić F/C Ju...

blog-grid

    S posebnim ponosom objavljujemo vijest da s današnjim danom otpočinje suradnja CroHoops lige i specijaliziranog košarkaškog dućana GrosBasket za nastupajuću sezonu 2018-19. Detalji suradnje uskoro će biti preneseni voditeljima ekipa C...

blog-grid

Čestitamo novom CroHoops sastavu Antitalenti na osvojenom 1. memorijalnom turniru Damir Gal & Jakša Denich, revijalnom CroHoops Liga Kup turniru 2018.     Rezultati 1. Memorijalnog turnira Damir Gal & Jakša Denich 23.9.2018.   Preliminarna r...

blog-grid

    Sastav Slobosonicsa (CroHoops Division II) sinoć je po prvi puta prezentirao nove dresove, koji u uzbudljivom logotipu objedinjavaju motiv nekadašnje NBA ekipe Seattle Supersonicsa s motivom tornja crkve u zagrebačkom kvartu Sloboštini! ...

blog-grid

    Voditelj Savica City Marko Tomasović ovih je dana skinuo veo s kadrovske križaljke trostrukih prvaka za 2018/19. Kako odsustvo Pepsija Božića, Felixa Mijića, Marka Dmitrovića i Tomislava Salopeka (biti će na rosteru ali neće particip...

blog-grid

  Jedan od prošlosezonskih nositelja igre Trešnjevke te najboljih defanzivnih igrača CroHoops Division I, hitronogi branič Luka Žilić, ekskluzivno je za crohoops.com potvrdio glasine o prelasku u redove najbolje plasirane ekipe prošlosezonskog...

blog-grid

Joso Škara, Građevinski fakultet    

blog-grid

Vedran Brozović, IX Gimnazija      

blog-grid

Branimir Devčić, krilni igrač trostrukih CroHoops prvaka Savica City, proglašen je najkorisnijim igračem CroHoops amaterske košarkaške lige u netom završenoj natjecateljskoj sezoni 2017/18. Statistički uvjerljivo najkorisniji igrač lige u regula...

blog-grid

  Lista najboljih zakucavača CroHoops Division I u sezoni 2017/18 Branimir Devčić, Savica City 32 (+8 doigravanje) Fred Krajačić, Savica City 6 (+1 doigravanje) Franjo Grbešić, Invicta 5 Filip Tušek, Stožer XII 4 Marin Petrić, Spursi 3 (+3 ...

blog-grid

Čestitamo Jankomir Transformersima na osvojenoj drugoj uzastopnoj tituli prvaka CroHoops Lige! Danas, u do samog kraja napetoj majstorici finalne serije, trećoj utakmici serije u posljednjih 36 sati, Jankomir bolji od najvećih rivala Savica City rezult...

blog-grid

CroHoops Liga Divizija I, sezona 2017/18 – Raspored & Rezultati   I Kolo Danka Cvjetićanina – 15.10.2017. Jankomir Transformers vs. Multipower   107:76     Trešnjevka vs. Građevinski Fakultet   75:88     Optika Sokol vs. S...

Top 10 Plays of the Week V

CHL Division I 18/19 – Lista Strijelaca

Rank Igrač Ekipa PPG
1 Gašparac, Hrvoje Kušlanova 28.0
2 Škara, Josip Građevinski fakultet 24.7
3 Mandić, Bruno Hrelić Disneyland 23.3
4 Pavković, Ivan Jankomir Transformers 23.0
5 Gogić, Ivan Jankomir Transformers 22.8
6 Kovačević, Tomislav Dubrava Y-Hill 22.5
7 Šunjić, Petar Rude Boys 21.6
8 Maznik, Mislav Rude Boys 21.2
9 Žilić, Luka CroHoops Division I All-Stars 21.0
10 Dugandžić, Franko Optika Sokol Stenjevec 20.7
11 Raić, Domagoj Hrelić Disneyland 20.5
12 Novosel, Luka Stožer XII 20.3
13 Rožman, Filip Invicta 19.7
14 Devčić, Branimir Savica City 19.0
15 Kuzmanović, Dario Kušlanova 19.0
16 Antunović, Ivo Savica City 18.7
17 Gajski, Tomislav Bosco 18.2
18 Slišković, Saša Savica City 18.2
19 Češkić, Miron CroHoops Division I All-Stars 18.0
20 Matijević, Ante Hrelić Disneyland 18.0
21 Boras, Tomislav AKK Trešnjevka 16.8
22 Šiptar, Tomislav AKK Trešnjevka 16.5
23 Krajačić, Fred Savica City 16.3
24 Kranjčec, Kristijan Optika Sokol Stenjevec 15.3
25 Bekavac, Luka Jankomir Transformers 15.3
26 Škarić, Andrija Kušlanova 15.0
27 Dolenčić, Filip Downtown Assassins 15.0
28 Bilandžija, Frano CroHoops Division I All-Stars 14.8
29 Markočić, Matija Optika Sokol Stenjevec 14.8
30 Kalinić, Filip CroHoops Division I All-Stars 14.8
31 Galić, Davor Jankomir Transformers 14.0
32 Mravac, Tomislav Hrelić Disneyland 14.0
33 Župan, Luka Optika Sokol Stenjevec 14.0
34 Maglajlija, Benjamin Rude Boys 13.2
35 Baljkas, Josip Bosco 13.0
36 Antolović, Tomislav Hrelić Disneyland 12.3
37 Katić, Vjeko Stožer XII 12.0
38 Krešić, Danijel Jankomir Transformers 12.0
39 Barišić, Vedran Kušlanova 12.0
40 Janović, Mislav Bosco 12.0
41 Piasevoli, Ivan Građevinski fakultet 12.0
42 Pojavnik, Josip Kušlanova 11.7
43 Zorica, Nikola AKK Trešnjevka 11.6
44 Grbešić, Franjo CroHoops Division I All-Stars 11.6
45 Tušek, Tomislav Stožer XII 11.5
46 Livajić, Dario Jankomir Transformers 11.5
47 Pavlov, Goran La Perla 11.2
48 Ribičić, Matko Dubrava Y-Hill 11.0
49 Tomić, Luka Rude Boys 11.0
50 Mioč, Josip Hrelić Disneyland 11.0
51 Sabljić, Josip Optika Sokol Stenjevec 11.0
52 Brajković, Srđan Stožer XII 11.0
53 Milas, Hrvoje Stožer XII 11.0
54 Starjački, Vjekoslav Dubrava Y-Hill 10.8
55 Kraljik, Mihovil Kušlanova 10.3
56 Lučić, Robert Kušlanova 10.3
57 Bilić, Jakša Invicta 10.0
58 Gluhačić, Karlo AKK Trešnjevka 10.0
59 Tomac, Don Hrelić Disneyland 10.0
60 Baričević, Alan Jankomir Transformers 10.0
61 Banić, Bruno Bosco 9.8
62 Nakić, Matej Rude Boys 9.8
63 Čibarić, Armano Građevinski fakultet 9.8
64 Matić, Domagoj Jankomir Transformers 9.7
65 Crnčec, Ivan Građevinski fakultet 9.2
66 Rudić, Dino Stožer XII 9.0
67 Vlaho, Matej Optika Sokol Stenjevec 9.0
68 Dragozet, Hrvoje Invicta 9.0
69 Perović, Maroje AKK Trešnjevka 8.8
70 Pita, Senad Stožer XII 8.7
71 Kalinić, Adam Dubrava Y-Hill 8.6
72 Krstulović, Mislav Rude Boys 8.6
73 Vrdoljak, Vinko Bosco 8.2
74 Matutinović, Tin Kušlanova 7.8
75 Gluhak, Goran Stožer XII 7.8
76 Maslovara, Dean Dubrava Y-Hill 7.7
77 Bašura-Vlahek, Vedran Optika Sokol Stenjevec 7.6
78 Lončar, Tomislav Jankomir Transformers 7.5
79 Belošić, Tomislav Dubrava Y-Hill 7.5
80 Ramljak, Ivan Hrelić Disneyland 7.2
81 Mazić, Leonardo Invicta 7.0
82 Andrijanić, Marko Jankomir Transformers 7.0
83 Mandić, Karlo Invicta 7.0
84 Sabolčec, Petar Invicta 6.8
85 Škiljo, Roko Rude Boys 6.8
86 Poto, Tomislav Kušlanova 6.8
87 Marijan, Ante Savica City 6.5
88 Špiček, Lovro Rude Boys 6.3
89 Gardijan, Marko Građevinski fakultet 6.3
90 Pavlović, Luka Bosco 6.2
91 Galić, Denien Hrelić Disneyland 6.2
92 Capan, Tomislav Optika Sokol Stenjevec 6.2
93 Modrić, Jerko Građevinski fakultet 6.0
94 Klarić, Luka Građevinski fakultet 6.0
95 Krivić, Jakov AKK Trešnjevka 6.0
96 Bosnić, Bojan Savica City 6.0
97 Buljan, Branimir Bosco 5.8
98 Matolić, Grgur Rude Boys 5.8
99 Pejović, Silvano Bosco 5.8
100 Dimitrijević, Matija Kušlanova 5.6
101 Pajić, Zoran Savica City 5.5
102 Šarinić, Luka Bosco 5.5
103 Milanović-Litre, Srećko Optika Sokol Stenjevec 5.5
104 Kalinić, Tomislav Dubrava Y-Hill 5.4
105 Kralj, Igor IX Gimnazija 5.3
106 Govedarica, Petar Invicta 5.3
107 Lešić, Hrvoje Jankomir Transformers 5.0
108 Held, Hrvoje Kušlanova 5.0
109 Šutalo, Karlo Invicta 5.0
110 Lijović, Ivan Stožer XII 4.8
111 Urukalović, Rafael Stožer XII 4.5
112 Dominis, Krešimir Optika Sokol Stenjevec 4.5
113 Tomasović, Marko CroHoops Division I All-Stars 4.5
114 Ćorić, Ljupko Jankomir Transformers 4.5
115 Radulović, Ante Građevinski fakultet 4.5
116 Orešić, Bruno Jankomir Transformers 4.5
117 Barać, Vjeko Građevinski fakultet 4.3
118 Dilber, Karlo Građevinski fakultet 4.3
119 Hrabar, Marko AKK Trešnjevka 4.0
120 Prica, Vedran Dubrava Y-Hill 4.0
121 Doderović, Marko Jankomir Transformers 3.8
122 Butković, Robert Rude Boys 3.7
123 Pavelić, Filip Bosco 3.5
124 Džale, Marinko AKK Trešnjevka 3.5
125 Nikić, Anđelko Rude Boys 3.4
126 Nivić, Vlaho Građevinski fakultet 3.0
127 Gmajnicki, Kristof-Simon AKK Trešnjevka 3.0
128 Konopa, Hrvoje Stožer XII 3.0
129 Žilić, Drago Stožer XII 3.0
130 Milaković, Saša Invicta 3.0
131 Erceg, Boris Invicta 2.8
132 Knez, Marko AKK Trešnjevka 2.7
133 Borić, Hrvoje Bosco 2.3
134 Stanković, Andro Hrelić Disneyland 2.3
135 Šavar, Luka Stožer XII 2.3
136 Gluhak, Damir Stožer XII 2.0
137 Tomac, Dino Hrelić Disneyland 2.0
138 Bekavac, Ante Jankomir Transformers 2.0
139 Bijelić, Andrija Bosco 2.0
140 Bebić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 1.7
141 Melada, Ivan Hrelić Disneyland 1.7
142 Boras, Zvonimir AKK Trešnjevka 1.5
143 Kozina, Slavko Kušlanova 1.3
144 Megla, Igor Hrelić Disneyland 1.3
145 Vuksanić, Vlatko Stožer XII 1.0
146 Dželalija, Toni Invicta 1.0
147 Gracin, Bruno Invicta 0.8
148 Milardović, Filip Invicta 0.7
149 Molnar, Zvonimir Optika Sokol Stenjevec 0.5
150 Pelaić, Ivan AKK Trešnjevka 0.4
151 Cesar, Dario Hrelić Disneyland 0.0
152 Čolak, Frano Jankomir Transformers 0.0
153 Dorić, Ivan Optika Sokol Stenjevec 0.0
154 Krpo, Darko Stožer XII 0.0
155 Devčić, Hrvoje Savica City 0.0
156 Zadro, Miro Hrelić Disneyland 0.0
157 Kurta, Niko CroHoops Division I All-Stars 0.0
158 Meglaj, Filip Jankomir Transformers 0.0
159 Dmitrović, Marko Savica City 0.0
160 Šandrić, Enio Jankomir Transformers 0.0
161 Krivić, Ivan AKK Trešnjevka 0.0
162 Slunjski, Ivan Hrelić Disneyland 0.0
163 Bebek, Mario Hrelić Disneyland 0.0
164 Salopek, Tomislav Savica City 0.0
165 Švec, Ivan Savica City 0.0
166 Bashota, Luka Hrelić Disneyland 0.0
167 Trepalovac, Alen Savica City 0.0
168 Vinko, Marin Dubrava Y-Hill 0.0
169 Pjevac, Dominik Građevinski fakultet 0.0
170 Gazić, Ante Građevinski fakultet 0.0
171 Liber, Bruno Građevinski fakultet 0.0
172 Pavić, Filip Građevinski fakultet 0.0
173 Jagušić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
174 Malnar, Anton Kušlanova 0.0
175 Rudić, Roko Stožer XII 0.0
176 Capan, Kristijan Dubrava Y-Hill 0.0
177 Išerić, Deni Optika Sokol Stenjevec 0.0
178 Mijić, Damir Savica City 0.0
179 Božić, Hrvoje Savica City 0.0
180 Barković, Marko Građevinski fakultet 0.0
181 Zadražil, Tihomir Kušlanova 0.0
182 Drobac, Andi Kušlanova 0.0
183 Kukolja, Kristian La Perla 0.0
184 Grgurić, Karlo Građevinski fakultet 0.0
185 Ćorić, Ivan Građevinski fakultet 0.0
186 Hodak, Petar Savica City 0.0
187 Mažar, Nikola AKK Trešnjevka 0.0
188 Atelj, Ivan Građevinski fakultet 0.0
189 Jakšić, Lovro Građevinski fakultet 0.0
190 Tušek, Filip Stožer XII 0.0
191 Radaković, Igor Invicta 0.0
192 Oroz, Antonio Optika Sokol Stenjevec 0.0
193 Škorić, Marko Downtown Assassins 0.0
194 Tomac, Marko OTH Ravens 0.0
195 Hlevnjak, Marko Barić & Sons 0.0
196 Berisha, Martin Hrelić Disneyland 0.0
197 Petrović, Nenad Barić & Sons 0.0
198 Cikron, Andrija Barić & Sons 0.0
199 Perić, Dominik Građevinski fakultet 0.0
200 Kokotović, Mislav Downtown Assassins 0.0

Division I Tablica 04.11.2018.

#1 Jankomir Transformers 5-1 (605:493)
#2 Optika Sokol Stenjevec 5-1 (548:444)
#3 Građevinski fakultet 5-1 (531:443)
#4 Invicta 5-1 (539:473)
#5 Bosco 4-2 (492:457)
#6 Dubrava Yellow Hill 3-3 (506:510)
#7 Rude Boys 3-3 (536:544)
#8 Kušlanova 3-3 (470:536)
#9 AKK Trešnjevka 1-5 (473:519)
#10 Hrelic Disneyland 1-5 (420:484)
#11 Savica City 1-5 (495:602)
#12 Stožer XII 0-6 (426:536)

CHL Division II 18/19 – Lista Strijelaca

RankIgračEkipaPPG
1Križanović, JosipOTH Ravens30.0
2Gril, NikoHAKK Mladost27.5
3Zelić, JureLa Perla24.3
4Ban, MarinBuzin 22s23.7
5Markusi, IvanAntitalenti20.5
6Hlevnjak, MarkoBarić & Sons20.2
7Kovač, JosipBarić & Sons19.5
8Pulić, NikolaSKK Sibenik18.3
9Balaško, DemianHAKK Mladost17.0
10Božić, DinoAntitalenti16.8
11Peran, ŠimeSKK Sibenik16.6
12Češkić, MironCroHoops Division I All-Stars16.4
13Miko, DamjanMicroclima Legionari16.3
14Baljkas, IvanSKK Sibenik16.3
15Tošić, FilipOTH Ravens16.0
16Bilić, IvanHAKK Mladost15.5
17Seničić, LukaAntitalenti15.3
18Milatić, JakšaHAKK Mladost15.0
19Brusač, MatkoLa Perla15.0
20Lončarić, EmanuelOTH Ravens15.0
21Galić, DomagojLa Perla14.3
22Ribičić, MatkoDubrava Y-Hill14.2
23Vargić, VjekoslavEurostep Playaz13.5
24Maras, MateAntitalenti13.3
25Bašić, NikoSlobosonics13.0
26Boras, AntonioCroHoops Division II All-Stars12.8
27Cindrić, LukaAntitalenti12.3
28Raić, BornaAntitalenti12.3
29Marinović, MarinSlobosonics12.3
30Cvitanović, PetarDowntown Assassins11.8
31Jakić, PetarBuzin 22s11.7
32Koren, LukaBuzin 22s11.5
33Marjančević, MarkoCroHoops Division II All-Stars11.3
34Brlić, IvanUncleDrew’s YoungBloods11.2
35Slivonja, IvanAntitalenti11.0
36Kadić, AntonioOTH Ravens10.5
37Perković, VedranBarić & Sons10.5
38Stojanović, IvanEurostep Playaz10.3
39Mihaljević, FranSlobosonics10.3
40Herceg, StjepanHAKK Mladost10.0
41Galov, DanielOTH Ravens9.5
42Crnković, LovroMicroclima Legionari9.4
43Pavlović, LukaLa Perla9.3
44Deković, DomagojCroHoops Division II All-Stars8.8
45Čačić, MarinoBarić & Sons8.7
46Lučev, ToniSKK Sibenik8.4
47Bučević, TomislavEurostep Playaz8.3
48Arbutina, LukaHAKK Mladost8.3
49Ožić, KarloUncleDrew’s YoungBloods8.3
50Krstanović, MislavSlobosonics8.2
51Kokotović, MislavDowntown Assassins8.0
52Kopić, DarkoAntitalenti8.0
53Grbešić, FranjoCroHoops Division I All-Stars8.0
54Simov, SvenMicroclima Legionari7.7
55Salaić, SvenDowntown Assassins7.5
56Pavlov, GoranLa Perla7.4
57Musil Todorović, DavidSlobosonics7.3
58Tadić, JozoSlobosonics7.3
59Kovačić, VedranAntitalenti7.2
60Jelović, DomagojDowntown Assassins7.2
61Mićanović, StipanSlobosonics7.2
62Radić, FilipHAKK Mladost7.0
63Cikron, AndrijaBarić & Sons7.0
64Šćukanec, EmilDowntown Assassins7.0
65Biondić, MislavOTH Ravens6.8
66Cota, KarloOTH Ravens6.8
67Perić, MarioUncleDrew’s YoungBloods6.7
68Bilić, FranHAKK Mladost6.6
69Jelavić, MarkoUncleDrew’s YoungBloods6.4
70Gojnić, MakDowntown Assassins6.3
71Pahlić, RokoEurostep Playaz6.0
72Bilić-Prcić, FranoMicroclima Legionari6.0
73Dolenčić, FilipDowntown Assassins6.0
74Gnjidić, FilipBuzin 22s6.0
75Sučić, ZvonimirAntitalenti5.8
76Rogović, DorianOTH Ravens5.7
77Menix, PavaoMicroclima Legionari5.7
78Bago, MarinHAKK Mladost5.6
79Kukolja, KristianLa Perla5.6
80Cerovac, LukaUncleDrew’s YoungBloods5.5
81Prug, ToniLa Perla5.5
82Beranek, VedranMicroclima Legionari5.5
83Ožić, FilipUncleDrew’s YoungBloods5.4
84Ćavar, FilipOTH Ravens5.3
85Bakrač, LukaHAKK Mladost5.3
86Škorić, MarkoDowntown Assassins5.2
87Ljubičić, KarloEurostep Playaz5.0
88Hum, MarkoBuzin 22s5.0
89Mrdeža, LovroSKK Sibenik4.8
90Raguž, DarkoEurostep Playaz4.7
91Zwettler, ChristianOTH Ravens4.7
92Kranjčec, DavorinBuzin 22s4.5
93Pijanović, FranSlobosonics4.3
94Bubalo, LukaLa Perla4.3
95Tomac, MarkoOTH Ravens4.3
96Topić, AnteEurostep Playaz4.2
97Jakabfi, SvenBuzin 22s4.2
98Komadina, PaškoSlobosonics4.0
99Krmek, GordanHAKK Mladost4.0
100Koren, PetarEurostep Playaz4.0
101Perički, IvanBuzin 22s4.0
102Datković, AntonioSlobosonics4.0
103Stiplošek, DaliborMicroclima Legionari3.8
104Petrović, NenadBarić & Sons3.8
105Penava, IvanBuzin 22s3.7
106Pasini, LukaBarić & Sons3.5
107Grgec, LovroOTH Ravens3.4
108Varga, VladoSlobosonics3.4
109Pačak, BorjanBarić & Sons3.3
110Huljev, DomagojSKK Sibenik3.0
111Ljubej, FranDowntown Assassins3.0
112Zrakić, BonoEurostep Playaz3.0
113Čorhodžić, AdisEurostep Playaz3.0
114Marić, AnteUncleDrew’s YoungBloods3.0
115Erceg, BorisHAKK Mladost3.0
116Skokić, DorianSlobosonics3.0
117Horvat, DomagojUncleDrew’s YoungBloods2.7
118Blažević, FranoAntitalenti2.5
119Blažinić, DomagojBarić & Sons2.4
120Tomasović, MarkoCroHoops Division I All-Stars2.4
121Lakoš, DinoMicroclima Legionari2.3
122Jelović, MarkoDowntown Assassins2.2
123Novokmet, MateSlobosonics2.2
124Bazmenjak, IvanHAKK Mladost2.0
125Pancirov, PaškoSKK Sibenik2.0
126Horvat, FilipBarić & Sons2.0
127Kero, MarkoSlobosonics2.0
128Kljujev, AndrejEurostep Playaz1.8
129Galez, ĐuroUncleDrew’s YoungBloods1.8
130Kostanić, MarkoLa Perla1.6
131Pilipović, ŽelimirBuzin 22s1.5
132Bego, IvanSKK Sibenik1.3
133Talijanac, IvanBuzin 22s1.3
134Mikešić, ToniEurostep Playaz1.2
135Kulušić, RicardoSKK Sibenik1.2
136Mazalin, ŠimeOTH Ravens1.0
137Paljušić, AlenSlobosonics1.0
138Ferlež, LukaBuzin 22s1.0
139Čančar, DamirBuzin 22s1.0
140Miočić, DarioBuzin 22s1.0
141Stiperski, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.7
142Topić, IvanAntitalenti0.7
143Dukić Hrvoić, JurajDowntown Assassins0.4
144Ivanković, VedranBarić & Sons0.0
145Bašić, AnteBarić & Sons0.0
146Buljan, BranimirBosco0.0
147Veizović, MarkoAntitalenti0.0
148Šarinić, LukaBosco0.0
149Pavelić, FilipBosco0.0
150Gajski, TomislavBosco0.0
151Banić, BrunoBosco0.0
152Barić, IgorBarić & Sons0.0
153Veverec, LukaBarić & Sons0.0
154Izetbegović, OmarBarić & Sons0.0
155Cortés Elorza, IñigoOTH Ravens0.0
156Skočir, DinoUncleDrew’s YoungBloods0.0
157Baljkas, JosipBosco0.0
158Matolić, GrgurRude Boys0.0
159Gracin, BrunoInvicta0.0
160Milanović-Litre, SrećkoOptika Sokol Stenjevec0.0
161Nakić, MatejRude Boys0.0
162Vranić, BernardSKK Sibenik0.0
163Malnar, AntonKušlanova0.0
164Kopanja, PetarSKK Sibenik0.0
165Vrdoljak, VinkoBosco0.0
166Pejović, SilvanoBosco0.0
167Žagar, MaksimilijanUncleDrew’s YoungBloods0.0
168Božek, PetarOTH Ravens0.0
169Bura, ValentinOTH Ravens0.0
170Vuchetich, NikoOTH Ravens0.0
171Bijelić, AndrijaBosco0.0
172Pojavnik, JosipKušlanova0.0
173Radaković, IgorInvicta0.0
174Dvorneković, DanijelBarić & Sons0.0
175Horvat, MataSlobosonics0.0
176Kalinterna, IvanHAKK Mladost0.0
177Kološ, BorisEurostep Playaz0.0
178Hanžek, VjeranHAKK Mladost0.0
179Micić, JosipEurostep Playaz0.0
180Hodak, PetarDowntown Assassins0.0
181Markušić, MatijaMicroclima Legionari0.0
182Jelovčić, RokoSKK Sibenik0.0
183Nerber, IvanSKK Sibenik0.0
184Žugaj, LukaMicroclima Legionari0.0
185Markežić, MarkoMicroclima Legionari0.0
186Žužul, AnteHAKK Mladost0.0
187Milošević, LukaHAKK Mladost0.0
188Modrić, NikšaUncleDrew’s YoungBloods0.0
189Borić, HrvojeBosco0.0
190Šeparović, MarkoOTH Ravens0.0
191Hafner, IvanUncleDrew’s YoungBloods0.0
192Bradvica, MislavLa Perla0.0
193Petrović, DuškoLa Perla0.0
194Periša, Jakov JureHAKK Mladost0.0
195Piskač, MarkoHAKK Mladost0.0
196Mucalo, MarioLa Perla0.0
197Brusač, MislavLa Perla0.0
198Maglajlija, BenjaminRude Boys0.0
199Lučić, RobertKušlanova0.0
200Bašić, IvanSlobosonics0.0
201Butković, RobertRude Boys0.0
202Grgić, DomagojSlobosonics0.0
203Škiljo, RokoRude Boys0.0
204Kunić, LovroUncleDrew’s YoungBloods0.0
205Tomić, LukaRude Boys0.0
206Čuljat, NikolaAntitalenti0.0
207Held, HrvojeKušlanova0.0
208Nikić, AnđelkoRude Boys0.0
209Krstulović, MislavRude Boys0.0
210Drobac, AndiKušlanova0.0
211Dimitrijević, MatijaKušlanova0.0
212Poto, TomislavKušlanova0.0
213Lovrić, ToniSKK Sibenik0.0
214Gašparac, HrvojeKušlanova0.0
215Dodig, FabijanSKK Sibenik0.0
216Kozina, SlavkoKušlanova0.0
217Petrović, JakovSKK Sibenik0.0
218Matutinović, TinKušlanova0.0
219Zadražil, TihomirKušlanova0.0
220Barišić, VedranKušlanova0.0
221Jerkin, AnteSKK Sibenik0.0
222Kuraja, MatejAntitalenti0.0

Division II Tablica 04.11.2018.

#1 Antitalenti 4-1 (409:286)
#2 HAKK Mladost 4-1 (364:294)
#3 SKK Šibenik 4-1 (319:287)
#4 Eurostep Playaz 4-1 (293:264)
#5 Microclima Legionari 3-2 (319:274)
#6 La Perla 3-2 (325:304)
#7 Slobosonics 3-2 (326:307)
#8 Uncle Drew’s Young Bloods 2-3 (293:314)
#9 OTH Ravens 1-4 (358:385)
#10 Baric & Sons 1-4 (309:338)
#11 Downtown Assassins 1-4 (247:369)
#12 Buzin 22s 0-5 (277:419)

Kategorije