Connect with us

crohoops division 2

Div.2 2022-23 – Schedule & Results

Div.2 2022-23 – Schedule & Results

Rnd.1 – 25.9.2022.
Pregrada Barbari vs. N-Hood Drillers 69:90
Swing United vs. Zapad 84:63
NAV Grizzlies vs. Yokohama Snipers 78:72
IN2 Team vs. AP Ekonomisti 69:48
Downtown Assassins II vs. Kušlanova 48:85
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 67:61

Rnd.2 – 2.10.2022.
Pregrada Barbari vs. N-Hood Drillers 54:69
Swing United vs. Zapad 94:98
NAV Grizzlies vs. Yokohama Snipers 48:75
IN2 Team vs. AP Ekonomisti 68:61
Downtown Assassins II vs. Kušlanova 71:65
Trnsko Diablos vs. The White Mamba 65:49

Rnd.3 – 9.10.2022.
Trnsko Diablos vs. AP Ekonomisti 65:69
Swing United vs. Downtown Assassins II 76:74 (67:67; OT)
The White Mamba vs. N-Hood Drillers 47:75
Pregrada Barbari vs. Yokohama Snipers 69:57
NAV Grizzlies vs. Zapad 71:83
IN2 Team vs. Kušlanova 56:62

Rnd.4 – 16.10.2022.
N-Hood Drillers vs. Kušlanova 116:47
Zapad vs. Downtown Assassins II 93:98
AP Ekonomisti vs. Swing United 87:76
Yokohama Snipers vs. IN2 Team 56:78
The White Mamba vs. NAV Grizzlies 55:61
Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos 69:72

Rnd.5 – 23.10.2022.
Trnsko Diablos vs. N-Hood Drillers 83:92
NAV Grizzlies vs. Pregrada Barbari 81:67
IN2 Team vs. The White Mamba 62:55
Swing United vs. Yokohama Snipers 81:66
Downtown Assassins II vs. AP Ekonomisti 67:72
Kušlanova vs. Zapad 72:89

Rnd.6 – 6.11.2022.
N-Hood Drillers vs. Zapad 84:82
AP Ekonomisti vs. Kušlanova 79:71
Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II 81:69
The White Mamba vs. Swing United 73:78
Pregrada Barbari vs. IN2 Team 61:68
Trnsko Diablos vs. NAV Grizzlies 107:73

Rnd.7 – 13.11.2022.
Zapad vs. AP Ekonomisti (played on 12.11.) 68:72
NAV Grizzlies vs. N-Hood Drillers 58:120
Swing United vs. Pregrada Barbari POSTPONED-TBD (SU)
Downtown Assassins II vs. The White Mamba 72:80
Kušlanova vs. Yokohama Snipers 64:71
IN2 Team vs. Trnsko Diablos 87:78 (76:76; OT) 

Rnd.8 – 26.-27.11.2022.
Pregrada Barbari vs. Downtown Assassins II 75:67
Yokohama Snipers vs. Zapad 86:87
The White Mamba vs. Kušlanova 78:69
NAV Grizzlies vs. IN2 Team POSTPONED-TBD (League) 
N-Hood Drillers vs. AP Ekonomisti POSTPONED-TBD (League) 
Trnsko Diablos vs. Swing United POSTPONED-TBD (League) 

Rnd.9 – 3.-4.12.2022.
Kušlanova vs. Pregrada Barbari 80:62
Downtown Assassins II vs. Trnsko Diablos 80:94

AP Ekonomisti vs. Yokohama Snipers 70:53
IN2 Team vs. N-Hood Drillers 64:100
Swing United vs. NAV Grizzlies 119:67
Zapad vs. The White Mamba (Boćarski dom) 92:86 (OT; 77:77)

Rnd.10 – 11.12.2022.
Trnsko Diablos vs. Kušlanova 73:78
Pregrada Barbari vs. Zapad 58:68
The White Mamba vs. AP Ekonomisti 59:78
IN2 Team vs. Swing United 43:75
N-Hood Drillers vs. Yokohama Snipers POSTPONED-TBD (Yokohama)
NAV Grizzlies vs. Downtown Assassins II POSTPONED-TBD (Fenix Chefs)

——————————————————————————————–

Rnd.11 – 14-15.1.2023.
AP Ekonomisti vs. Pregrada Barbari 83:70
Swing United vs. N-Hood Drillers 65:81
Downtown Assassins II vs. IN2 Team 57:75
Kušlanova vs. NAV Grizzlies 92:62
Zapad vs. Trnsko Diablos 53:82
Yokohama Snipers vs. The White Mamba 65:56

Rnd.12 – 22.1.2023.
Trnsko Diablos vs. AP Ekonomisti 80:87
Swing United vs. Downtown Assassins II 66:60
The White Mamba vs. N-Hood Drillers 67:78
Pregrada Barbari vs. Yokohama Snipers 61:60
NAV Grizzlies vs. Zapad 67:69
IN2 Team vs. Kušlanova 57:68

Rnd.13 – 29.1.2023.
AP Ekonomisti vs. NAV Grizzlies 96:63
The White Mamba vs. Pregrada Barbari 56:45
Kušlanova vs. Swing United 80:90
Zapad vs. IN2 Team 79:76
Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos 62:74
N-Hood Drillers vs. Downtown Assassins II 92:69

Rnd.14 – 5.2.2023.
4.2. 18.20 AP Ekonomisti vs. NAV Grizzlies
4.2. 20.00 The White Mamba vs. Pregrada Barbari
5.2. 11.40 Kušlanova vs. Swing United
5.2. 13.20 Zapad vs. IN2 Team
5.2. 15.00 Yokohama Snipers vs. Trnsko Diablos
5.2. 16.40 N-Hood Drillers vs. Downtown Assassins II

Rnd.15 – 12.2.2023.
11.40 N-Hood Drillers vs. Kušlanova
13.20 Zapad vs. Downtown Assassins II
15.00 AP Ekonomisti vs. Swing United
16.40 Yokohama Snipers vs. IN2 Team
18.20 The White Mamba vs. NAV Grizzlies 
20.00 Pregrada Barbari vs. Trnsko Diablos

Rnd.16 – 19.2.2023.
11.40 Trnsko Diablos vs. N-Hood Drillers
13.20 NAV Grizzlies vs. Pregrada Barbari
15.00 IN2 Team vs. The White Mamba
16.40 Swing United vs. Yokohama Snipers
18.20 Downtown Assassins II vs. AP Ekonomisti
20.00 Kušlanova vs. Zapad

Rnd.17 – 26.2.2023.
11.40 N-Hood Drillers vs. Zapad
13.20 AP Ekonomisti vs. Kušlanova
15.00 Yokohama Snipers vs. Downtown Assassins II
16.40 The White Mamba vs. Swing United
18.20 Pregrada Barbari vs. IN2 Team
20.00 Trnsko Diablos vs. NAV Grizzlies 

Rnd.18 – 5.3.2023.
11.40 NAV Grizzlies vs. N-Hood Drillers
13.20 Zapad vs. AP Ekonomisti
15.00 Downtown Assassins II vs. The White Mamba
16.40 Swing United vs. Pregrada Barbari
18.20 Kušlanova vs. Yokohama Snipers
20.00 IN2 Team vs. Trnsko Diablos

Rnd.19 – 12.3.2023.
11.40 Yokohama Snipers vs. Zapad
13.20 The White Mamba vs. Kušlanova
15.00 Pregrada Barbari vs. Downtown Assassins II
16.40 NAV Grizzlies vs. IN2 Team
18.20 N-Hood Drillers vs. AP Ekonomisti
20.00 Trnsko Diablos vs. Swing United

Rnd.20 – 19.3.2023.
11.40 AP Ekonomisti vs. Yokohama Snipers
13.20 IN2 Team vs. N-Hood Drillers
15.00 Swing United vs. NAV Grizzlies 
16.40 Downtown Assassins II vs. Trnsko Diablos
18.20 Kušlanova vs. Pregrada Barbari
20.00 Zapad vs. The White Mamba

Rnd.21 – 26.3.2023.
11.40 N-Hood Drillers vs. Yokohama Snipers
13.20 The White Mamba vs. AP Ekonomisti
15.00 Trnsko Diablos vs. Kušlanova
16.40 Pregrada Barbari vs. Zapad
18.20 NAV Grizzlies vs. Downtown Assassins II
20.00 IN2 Team vs. Swing United

Rnd.22 – 2.4.2023.
11.40 AP Ekonomisti vs. Pregrada Barbari
13.20 Swing United vs. N-Hood Drillers
15.00 Downtown Assassins II vs. IN2 Team
16.40 Kušlanova vs. NAV Grizzlies 
18.20 Zapad vs. Trnsko Diablos
20.00 Yokohama Snipers vs. The White Mamba

 

RASPORED DOIGRAVANJA SEZONA 2022-23
četvrtfinale (na dvije pobjede) – 16.4.23., 22.04.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 23.04.23. 
polufinale (na dvije pobjede) – 4.5.23., 10.5.23., eventualne 3. utakmice serija najkasnije 11.5.23.
finale (na dvije pobjede) – 14.5.23., 17.5.23., eventualna 3. utakmica finalne serije najkasnije 18.5.23.


NAPOMENE:
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica; protivničke ekipe)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme ulaska ekipa na parket (na zagrijavanje)
– plasman u doigravanje sezone 2022-23 izboriti će osam najbolje plasiranih sastava reg.sezone

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

siječanj 2023
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 2