Connect with us

crohoops division 1

CroHoops All-Time Records

CroHoops All-Time Records

POINTS

78, Damir ‘Felix’ Mijić, Savica City vs. Sloboština SmoothStrikers, May 25, 2016 HIGHLIGHTS
64, Alen Trepalovac, Savica City vs. Dubrava Yellow Hill, Apr.10, 2015 HIGHLIGHTS
59, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Invicta, Feb.6, 2022 HIGHLIGHTS
58, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers (play-off), Apr.14, 2019 HIGHLIGHTS
57, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Arkham City Jail Blazers (D3), Oct.17 2020, BOXSCORE
57, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Optika Sokol Stenjevec (play-off), May 12, 2019 HIGHLIGHTS
57, Marko Grozdanić, Invicta vs. Bjelovar Go2Oka, Nov.27, 2016 HIGHLIGHTS
57, Tomislav Šiptar, Medilab vs. Bjelovar Hawks, Feb.1, 2015
55, Ivo Čikeš, Trnsko Diablos vs. Slobosonics Moby Dick, Jan.23, 2022 HIGHLIGHTS
55, Stipe Tešija, Slobosonics vs. Barić & Sons, Dec.1, 2019 BOXSCORE
55, Julijan Zadravec, Bjelovar Hawks vs. Dubrava Yellow Hill, Jan.11, 2015
55, Moreno Lovrić, Ultra Gym vs. Bjelovar Hawks, Feb.15, 2015 HIGHLIGHTS
54, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Invicta, Mar.29, 2015
54, Ivan Grgat, Zelina MythBusters vs. Enikon, May 25, 2014
53, Hrvoje Gašparac, Kušlanova vs. Bosco (D2 play-off, final game), 2018 HIGHLIGHTS
53, Ivan Gogić, Jankomir Transformers vs. Optika Sokol, Feb.5, 2017 HIGHLIGHTS
53, Andrija Naglić, Retkovec Dream vs. Savica City (play-off), Sep.22, 2013
52, Marko Grozdanić, Invicta vs. Hrelić Disneyland, Oct.30, 2016
51, Ivan Pavković, Jankomir Transformers vs. FINA Hackleri, Jan.9, 2022 HIGHLIGHTS  
51, Luka Žilić, Građevinski fakultet vs. Stožer XII, Nov.25, 2018 HIGHLIGHTS
51, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Jankomir Transformers (play-off), Jun.10, 2018
51, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Adacta Dragons, Jan.26, 2014
51, Luka Cindrić, Antitalenti vs. Cvjetno Hendrix (summer league), Jun.20, 2021 HIGHLIGHTS
50, Hrvoje Gašparac, Kušlanova Veprovi vs. Barić & Sons, Dec.12, 2021
50, Don Tomac, Hrelić Disneyland vs. Lonia Kutina (play-off), Oct.19, 2014
49, Martin Juršić, Kušlanova vs. Dubrava Yellow Hill, Feb.1, 2020 HIGHLIGHTS
49, Tomislav Šiptar, Medilab vs. Velika Gorica Harlem, Jan.11, 2015
49, Andrija Naglić, Retkovec Dream vs. Dubrava, Jun.30, 2013 HIGHLIGHTS
48, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Stožer XII (play-off), May 20, 2018
48, Tomislav Kovačević, East Side vs. Folka, No.10, 2012
47, Ivan Radman, Savica City vs. Rude Boys, Mar.13, 2022
47, Franko Dugandžić, Optika Sokol Stenjevec vs. Invicta, Oct.27, 2019 HIGHLIGHTS
47, Marko Zadro, Hrelić Disneyland vs. Invicta, May 6, 2018 HIGHLIGHTS
47, Igor Ravlić, Folka vs. Retkovec, Jun.10, 2012
47, Joso Škara, Zadar vs. Jankomir Transformers, Nov.8, 2015
46, Fred Krajačić, Savica City vs. Optika Sokol Stenjevec, Nov.25, 2018 HIGHLIGHTS
46, Marijo Jelčić, Adacta Dragons vs. Savica City, Jan.26, 2014
46, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Adacta Dragons, Jan.25, 2015
46, Domagoj Matić, Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill, Jan.25, 2015
45, Niko Gril, HAKK Mladost vs. AKK Trešnjevka, Dec.15, 2019 HIGHLIGHTS
45, Nikola Baran, Invicta vs. Dubrava Yellow Hill, Oct.23, 2016
44, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. FINA Hackleri, Dec.19, 2021 HIGHLIGHTS
44, Franjo Grbešić, Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec, Mar.17, 2019
44, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Optika Sokol Stenjevec, Feb.17, 2019
44, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Spursi, Dec.10, 2017
44, Ivan Gogić, Jankomir Transformers vs. Invicta (play-off), May 29, 2016
44, Tomislav Kovačević, Istok vs. Oscar Schmidt 88ers, Jun.1, 2013
44, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Hellas, Jan.19, 2014
43, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Rude Boys, Nov.6, 2022 HIGHLIGHTS
43, Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick vs. Diablos (D3), Oct.17, 2020
43, Ivan Leko, Kušlanova vs. Savica City, Feb.23, 2020 HIGHLIGHTS
43, Ivan Markusi, Antitalenti vs. Bosco, Feb.23, 2020 HIGHLIGHTS
43, Bojan Kežman, Invicta vs. Stožer XII, Feb.18, 2018
43, Luka Žilić, Zadar vs. Dubrava, Jan.22, 2017 HIGHLIGHTS
43, Filip Milardović, Invicta vs. Savica City, Mar.29, 2015
43, Mario Bebek, Hrelić Disneyland vs. Istok, Dec.8, 2013
43, Edo Mežnarić, Klaka 69ers vs. Folka, Dec.1, 2012
42, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Pešća Nightmare Raptors, Apr.23, 2022 BOXSCORE
42, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. TVZ Attraction (D3), Oct.3, 2020 BOXSCORE
42, Tomislav Salopek, Savica City vs. Bosco, Feb.9, 2020 HIGHLIGHTS
42, Marko Hlevnjak, Barić & Sons vs. Legionari, Dec.15, 2019 BOXSCORE
42, Juraj Grabarić, Savica City vs. Rude Boys, Oct.6, 2019 HIGHLIGHTS
42, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Rude Boys, Mar. 31, 2019
42, Filip Tušek, Stožer XII vs. Savica City (play-off), May 20, 2018
42, Franjo Grbešić, Invicta vs. Građevinski fakultet, Mar.4, 2018
42, Toni Kolanović, Zadar vs. Jankomir Transformers Nov.19, 2017
42, Marko Grozdanić, Invicta vs. Jankomir Transformers (play-off), May 29, 2016
42, Don Tomac, Hrelić Disneyland vs. Volovčica Sheep, Mar.29, 2015
42, Igor Ravlić, Folka vs. Medveščak, May 27, 2012
42, Julijan Zadravec, Bjelovar Hawks vs. Hrelić Disneyland, Jan.25, 2015
42, Marko Grozdanić, Invicta vs. Dubrava, Feb.28, 2016
42, Ivo Čikeš, Trnsko Diablos vs. Bauerfeind, Sep.11, 2021
41, Andrej Ceraj, FINA Hackleri vs. Rude Boys, Nov.14, 2021
41, Nikola Kantoci, Pregrada Boyz vs. Siget 96ers (D3), Oct.23, 2021 HIGHLIGHTS
41, Hrvoje Vlaić, Gradec vs. Zapad (D3), Oct.16, 2021 HIGHLIGHTS
41, Ivan Gogić, Jankomir Transformers vs. Dubrava, Feb.16, 2020 HIGHLIGHTS
41, Vito Kožul, Volovčica Lions vs. Downtown Assassins, Dec.1st 2019 BOXSCORE
41, Nenad Milković, Klaka 69ers vs. Twisted Ankles, Nov.10, 2012
41, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City @ Lonia Kutina, Jun.15, 2014
41, Davor Galić, Jankomir Transformers vs. Volovčica Lions, Jan.10, 2016
40, Luka Žilić, Građevinski fakultet vs. Fenix, Mar.20, 2022 HIGHLIGHTS
40, Roman Čimbur, FINA Hackleri vs. Jankomir Transformers, Jan.9, 2022 HIGHLIGHTS
40, Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick vs. TVZ Attraction (D3), Oct.24, 2020 BOXSCORE
40, Vito Kožul, Volovčica Lions vs. Stožer XII (D2 play-off), Mar.8, 2020
40, Filip Rožman, Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec, Mar.17, 2019
40, Marin Petrić, Spursi vs. Zadar (play-off), May 20, 2018
40, Davor Galić, Jankomir Transformers vs. Bjelovar Hawks, Dec.6, 2015
40, Josip Škara, Zadar vs. Savica City, Dec.6, 2015
40, Nenad Milković, Klaka vs. Savica City, Nov.17, 2012
40, Domagoj Raić, Savica City vs. East Side, Dec.1, 2012

TEAM RECORDS – POINTS

143, Optika Sokol Stenjevec, vs. Rude Boys, Nov.24, 2019
139, Antitalenti, vs. Rude Boys, Oct.20, 2019
138, Antitalenti vs. FINA Hackleri, Jan.23, 2022

REBOUNDS

32, Leon Batan, Invicta vs. Jankomir Transformers, Feb.15, 2015
30, Karlo Mikulić, NAV Chefs vs. Diablos (summer league), Jun.27, 2021
30, Alen Trepalovac, Savica City vs. Dubrava Yellow Hill, Apr.10, 2015
30, Igor Gušić, Dugave vs. Bukovac, Jun.30, 2012
29, Darijo Livajić, Jankomir Transformers vs. Invicta (play-off), May 29, 2016
29, Fran Vulić, SouthCentral vs. Hrelić, Dec.20, 2015
28 Goran Duždagić, Bauerfeind vs. Trnsko Diablos, Sep.11, 2021
28, Ante Marić, UncleDrew’s YoungBloods vs. OTH Ravens, Mar.3, 2019
28, Nikola Grobotek, Lonia Kutina vs Utrina De-Ma, May 11, 2014
27, Toni Kolanović, Zadar vs. Hrelić Disneyland, Apr.3, 2016
27, Igor Gušić, Dugave vs. Centar, Jun.17, 2012
26, Fran Regina, Kušlanova vs. Retkovec Dream, Jun.17, 2012
26, Alen Trepalovac, Savica City vs. Oscar Schmidt 88ers, Jun.22, 2014
26, Ivan Slunjski, Hrelić Disneyland vs. Lonia Kutina, Oct. 25, 2014
26, Michael Grašić, SouthCentral Dragons vs. Volovčica Lions, Jan.17, 2016
25, Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Zapad (D3), Nov.20, 2021
25, Fran Regina, Kušlanova vs. Bukovac, May 27, 2012
25, Igor Gušić, Dugave vs. Kupinečki Kraljevec, May 27, 2012
23, Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Gradec (D3), Nov.14, 2021
23, Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Trnsko Diablos (D3), Oct.2, 2021
23, Ivan Atelj, KK Zadarskih studenata vs. Hrelić, 15th  Nov.2015
23, Nikša Strika, Folka vs. Medveščak, May 27, 2012
22, Valentin Bura, Siget 96ers vs. Brick City (D3), Dec.12, 2021
22, Tomislav Gajski, Bosco vs. Savica City, Oct.7, 2018
22, Tomislav Kovačević, East Side vs. Folka, Nov.10, 2012
22, Božo Ivanković, Twisted Ankles vs. East Side, Nov.17, 2012
22, Luka Lečić, Trnje ShowStoppers vs. Novi Zagreb, Jan.5, 2013
22, Bruno Horvatin, Medilab vs. Utrina De-Ma, Oct.19, 2014
22, Ivan Atelj, KK Zadarskih studenata vs. Optika Sokol, Jan.17, 2016

ASSISTS

26, Hrvoje Božić, Savica City vs. Invicta, Mar.29, 2015
23, Hrvoje Božić, Savica City vs. Enikon (play-off), Oct.26, 2014
22, Hrvoje Božić, Savica City vs. Spursi (play-off), Jun.12, 2018
22, Hrvoje Božić, Savica City vs. Spursi (play-off), Jun.10, 2018
22, Hrvoje Božić, Savica City vs. Retkovec Dream (play-off), Sep.22, 2013
20, Hrvoje Božić, Savica City @ Lonia Kutina, Jun.15, 2014
20, Hrvoje Božić, Savica City vs. Bjelovar, Dec.20, 2015
18, Zoran Pajić, Bjelovar Hawks vs. Savica City, Dec.20, 2015
18, Hrvoje Božić, Savica City vs. Medilab, May 18, 2014
17, Hrvoje Božić, Savica City vs. Adacta Dragons, May 14, 2014
17, Hrvoje Božić, Savica City vs. SouthCentral Dragons (play-off), Jan.6, 2016
17, Hrvoje Božić, Savica City vs. Optika Sokol, Jan.10, 2016
16, Hrvoje Gašparac, Savica City vs. FINA Hackleri, Dec.19, 2021 HIGHLIGHTS
16, Karlo Gluhačić, Volovčica Sheep vs. Savica City, Nov.22, 2015
16, Hrvoje Božić, Savica City vs. Bukovac, Nov.24, 2013
16, Hrvoje Božić, Savica City vs. Zelina MythBusters, Nov.3, 2013
16, Hrvoje Božić, Savica City vs. Dubrava Yellow Hill, Jun.30, 2013
15, Nenad Milković, Jankomir Transformers vs. Sloboština, Oct.2016
15, Filip Rožman, Invicta vs. Optika Sokol Stenjevec, Mar.17, 2019
14, Filip Vujeva, Rude Boys vs. Jankomir Transformers, Mar.20, 2022 HIGHLIGHTS
14, Mario Ivanković, Novi Zagreb vs. East Side, Dec.15, 2012
14, Denien Galić, Hrelić Disneyland vs. Medilab, Feb.15, 2015
14, Nenad Milković, Klaka 69ers vs. Trnje ShowStoppers, Apr.6, 2013

STEALS

12, Borna Raić, Antitalenti vs. FINA Hackleri, Jan.23, 2022 BOXSCORE
11, Fran Regina, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Zapad, Nov.20, 2021
11, Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick vs. TVZ Attraction (D3), Oct.24, 2020 BOXSCORE
11, Nenad Milković, Klaka 69ers vs. Trnje ShowStoppers, Apr.6, 2013
11, Luka Žilić, Trešnjevka vs. Multipower, Oct.29, 2017
10, Marko Jurić, Pregrada Barbari vs. Fenix Chefs, Oct.23, 2022
10, Maroje Perović, Volovčica Wolves vs. Antitalenti (Play-off D1R2G3), Sep.11, 2022
10, Matija Ćužić, Pregrada Barbari vs. Gradec (Play-off D3R1G1), May 15, 2022
10, Luka Dizdar, Zapad vs. Brick City, Feb.26 2022 HIGHLIGHTS
10, Ivan Radman, Savica City vs. Jankomir Transformers, Feb.6, 2022 HIGHLIGHTS
10, Karlo Jozić, The White Mamba vs. Arkham City Jail Blazers (D2), Dec.12, 2021
10, Julijan Zadravec, Bjelovar Hawks vs. Dubrava Yellow Hill, Jan.11, 2015
10, Hrvoje Božić, Savica City vs. Istok, Dec.1, 2013
9, Marko Jurić, Pregrada Boyz vs. Uncle Drew’s YoungBloods (D3), Nov.7, 2021
9, Ljubomir Vodenac, IN2 Team vs. Arkham City Jail Blazers, Nov.6, 2021 BOXSCORE
9, Henrik Hofman, Slobosonics Moby Dick vs. Diablos (D3), Oct.17, 2020 BOXSCORE
9, Paolo Marčev, Građevinski fakultet vs. Rude Boys, Sep.22, 2019
9, Mate Ćurković, Bukovac vs. Folka, Nov.24, 2012
9, Hrvoje Božić, Savica City vs. Retkovec Dream (play-off), Sep.22, 2013
9, Tomislav Kalinić, Dubrava Yellow Hill vs. Stožer XII, Feb.10, 2019
8, Stefan Majstorović, Swing United vs. Yokohama Snipers, Oct.23, 2022
8, Petar Šunjić, Swing United vs. Yokohama Snipers, Oct.23, 2022
8, Filip Ožić, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Mate’s Minions, Oct.22, 2022
8, Pavel Pavliček, Bauerfeind vs. Slobosonics Moby Dick, Mar.27, 2022
8, Ivan Čančar, Bauerfeind vs. Kušlanova Veprovi, Jan.30, 2021
8, Marko Horvat, Brick City vs. Uncle Drew’s YoungBloods, Jan.30, 2022
8, Filip Tonković, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City, Jan.30, 2022
8, Ivan Piasevoli, Yokohama Snipers vs. Slobosonics Moby Dick (D2), Dec.12, 2021
8, Robert Tonković, Uncle Drew’s YoungBloods vs. Siget 96ers (D3), Dec.5, 2021
8, Domagoj Horvat, Građevinski fakultet vs. Volovčica Lions, Oct.24, 2021
8, Marko Dmitrović, Savica City vs. Građevinski fakultet, Oct.10, 2021
8, Domagoj Horvat, Građevinski fakultet vs. Savica City, Oct.10, 2021
8, Pavel Pavliček, Bauerfeind vs. Barić & Sons (D2), Oct.24, 2021
8, Marin Markota, Volovčica Lions vs. NAV Chefs (summer league), Jul.1, 2021
8, Josip Motik, Jankomir Transformers vs. Dubrava Yellow Hill, Mar.10, 2019
8, Hrvoje Božić, Savica City vs. Bjelovar GO2Oka, Mar.20, 2016
8, Marko Grozdanić, Invicta vs. Savica City, Feb.14, 2016
8, Hrvoje Božić, Savica City vs. Optika Sokol, Jan.10, 2016
8, Ivan Atelj, KK Zadarskih studenata vs. Bjelovar GO2Oka, Jan.10, 2016
8, Nenad Milković, Jankomir Transformers vs. Sloboština, Oct.2016
8, Nenad Milković, Jankomir Transformers vs. Zelina, Oct.2016
8, Ivan Stojanović, Oscar Schmidt 88ers vs. Adacta Dragons, Nov.16, 2014

THREE-POINTERS

17, Ivan Pavković, Jankomir Transformers vs. FINA Hackleri, Jan.9, 2022 HIGHLIGHTS
15, Ivan Gogić, Jankomir Transformers vs. Optika Sokol, Feb.5, 2017 HIGHLIGHTS
14, Ivan Pavković, Jankomir Transformers vs. Hrelić Disneyland, Feb.24, 2019
14, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Invicta, Mar.29, 2015
13, Mario Bebek, Hrelić Disneyland vs. Istok, Dec.8, 2013
12, Ivan Leko, Kušlanova vs. Savica City, Feb.23, 2020 HIGHLIGHTS
*Kušlanova sets new league team record with 30 three-pointers made HIGHLIGHTS
11, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Rude Boys, Nov.6, 2022 HIGHLIGHTS
11, Joso Škara, Građevinski fakultet vs. Invicta, Feb.6, 2022 HIGHLIGHTS
11, Hrvoje Gašparac, Kušlanova Veprovi vs. Barić & Sons, Dec.12, 2021
11, Luka Sunara, Antitalenti vs. Građevinski fakultet, Nov.21, 2021 HIGHLIGHTS
11, Bojan Kežman, Invicta vs. Stožer XII, Feb.18, 2018
11, Mate Ćurković, Bukovac vs. Centar (OT win), Jun.2010
10, Marin Pavelić, Fenix vs. Građevinski fakultet (Mar.22, 2022) HIGHLIGHTS
10, Ivan Pavković, Jankomir Transformers vs. Rude Boys, Mar.20, 2022 HIGHLIGHTS
10, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Kušlanova (play-off, D2R1G1), May 15, 2022
10, Hrvoje Puljko, Bauerfeind vs. Trnsko Diablos, Feb.19, 2022 HIGHLIGHTS
10, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. FINA Hackleri, Dec.19, 2021 HIGHLIGHTS
10, Josip ‘Bobi’ Pojavnik, Kušlanova vs. HAKK Mladost, Feb.9, 2020 BOXSCORE
10, Ivan Markusi, Antitalenti vs. AKK Trešnjevka, Jan.19, 2020 HIGHLIGHTS
10, Vjeko Starjački, Dubrava Yellow Hill vs. Multipower, Nov.5, 2017 (on 10-12 shooting)
10, Marko Grozdanić, Invicta vs. Bjelovar Go2Oka, Nov.27, 2016 HIGHLIGHTS
10, Damir ‘Felix’ Mijić , Savica City vs. Sloboština SmoothStrikers, May 25, 2016
10, Domagoj Matić, Jankomir Transformers vs. Bjelovar Hawks, Apr.12, 2015
10, Moreno Lovrić, Ultra Gym vs. Bjelovar Hawks, Feb.15, 2015
10, Tino Jerčić, Oscar Schmidt 88ers vs. Lonia Kutina, Sep.21, 2014

BLOCKED SHOTS

8, Andrej Ceraj, Hackleri vs. The White Mamba (D2), Sep.29, 2019 HIGHLIGHTS
8, Stipe Tešija, Slobosonics Moby Dick vs. Downtown Assassins, Oct.27, 2019 HIGHLIGHTS
8, Petar Hodak, Savica City vs. Volovčica Lions, Nov.22, 2015
7, Božo Ivanković, Trnje ShowStoppers vs. Bukovačko Srce, Jan.26, 2013
7, Kristijan Šutalo, Dubrava Yellow Hill vs. Zelina MythBusters, May 12, 2013
7, Melkior Baranović, Kušlanova vs. Oscar Schmidt 88ers, Jan.12, 2014
7, Andrej Prošev, Adacta Dragons vs. Cvjetno 96ers, Feb.2, 2014
7, Alen Trepalovac, Savica City vs. Oscar Schmidt 88ers, Feb.9, 2014
7, Boris Kos, Optika Sokol vs. Invicta, Feb.7, 2016
6, Ivan Piasevoli, Građevinski fakultet vs. Invicta, Nov.20, 2017
6, Dario Livajić, Jankomir Transformers vs. Bjelovar Go2Oka, Apr.30, 2016
6, Dario Livajić, Jankomir Transformers vs. SouthCentral Dragons, Jan.24, 2016
6, Don Tomac, Hrelić Disneyland vs. Hellas, Jan.26, 2014
5, Ivan Gogić, Jankomir Transformers vs. Sloboština, Feb.21, 2016
5, Božo Ivanković, Trnje ShowStoppers vs. Bukovačko Srce, Nov.3, 2012
5, Miran Medak, Jankomir Trasformers vs. Ultra Gym, Feb.22, 2015

DUNKS

8, Fred Krajačić, Volovčica Sheep vs. Bjelovar Hawks, Mar.15, 2015
7, Don Tomac, Hrelić Disneyland vs. Oscar Schmidt 88ers, Sep.7, 2014
6, Filip Vranješ, Rude Boys vs. Jankomir Transformers, Feb.9, 2020
6, Don Tomac, Hrelić Disneyland vs. Volovčica, Jun.8, 2013
5, Andrej Ceraj, Hackleri vs. Klaicheva Five, Feb.9, 2020
5, Branimir Devčić, Bukovac vs. Oscar Schmidt 88ers, Dec.8, 2013
5, Igor Ravlić, Centar vs. Botinec, Jun.2010 (four in 1st quarter alone)
5, Don Tomac, Savica City vs. Klaka 69ers, Mar.9, 2013 (four in 3rd quarter alone)
4, Branimir Devčić, Savica City vs. Spursi (play-off), Jun.12, 2018
4, Don Tomac, Savica City vs. Retkovec Dream, May 28, 2013
4, Božo Ivanković, Trnje ShowStoppers vs. Bukovačko Srce, Jan.26, 2013

QUADDRUPLE-DOUBLES
Mata Horvat, Slobosonics Moby Dick vs. TVZ Attraction (D3), Oct.24, 2020 – 42pts+16reb+10ast+11stl
Julijan Zadravec, Bjelovar Hawks vs. Dubrava Yellow Hill, Jan.11, 2015 – 55pts+13reb+11ast+10stl
Nenad Milković, Klaka 69ers vs. Trnje ShowStoppers, Apr.6, 2013 – 35pts+17reb+14ast+11stl
Hrvoje Božić, Savica City vs. Istok, Dec.1, 2013 – 19pts+10reb+10ast+10stl

TEAMS – ALL-TIME RECORD WINNING STREAKS IN A SINGLE SEASON
2021-22 Arkham City Jail Blazers 25 (Div.2 – 22 reg.season+3 play-off)
2019-20 Fenix 21 (Div.2)
2018-19 FINA Hackleri 18 (Div.3)
2019-20 Antitalenti 16
2015-16 Jankomir Transformers 16
2013-14 Savica City 15 (9 reg.season+6 play-off)
2018-19 Optika Sokol Stenjevec 13
2016-17 Jankomir Transformers 12
2013 Kušlanova 10 (summer league)

Click to comment

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

studeni 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Arhiva

More in crohoops division 1