Connect with us

crohoops division 3

Division 3 2021-22 – Schedule & Results

Division 3 2021-22 – Schedule & Results

I kolo – 16.10.2021.
Gradec vs. Zapad 85:83 (OT; 77:77)
Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights 72:88
Brick City vs. Siget 96ers 70:93
SLOBODNI: Pregrada Barbari

II kolo – subota 23.10.2021. BD
Brick City vs. Gradec 65:55
Siget 96ers vs. Pregrada Barbari 84:88
MIOC Knights vs. Zapad 88:82
SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

III kolo – nedjelja 7.11.2021. SCU
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Barbari 62:49
Brick City vs. Zapad 32:56
Siget 96ers vs. MIOC Knights 53:86
SLOBODNI: Gradec

IV kolo – nedjelja 14.11.2021. SCU
Zapad vs. Siget 96ers 63:72
Pregrada Barbari vs. Brick City 66:53 (odigrano 10.4.2022.; prethodno odgođeno BC)
Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods 68:66
SLOBODNI: MIOC Knights

V kolo – subota 20.11.2021. BD
Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods 70:68
MIOC Knights vs. Brick City 78:42
Pregrada Barbari vs. Gradec 96:54 (odigrano 13.3.2022. SCU, originalno odgođeno (GR))

VI kolo – nedjelja 28.11.2021. SCU
Pregrada Barbari vs. MIOC Knights 72:84
Gradec vs. Siget 96ers 51:61
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City 52:63
SLOBODNI: Zapad

VII kolo – nedjelja 5.12.2021. SCU
Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods 59:53
MIOC Knights vs. Gradec 99:68
Zapad vs. Pregrada Barbari 72:55
SLOBODNI: Brick City

VIII kolo – subota 11.12.2021. BD
Gradec vs. Zapad 59:64
Brick City vs. Siget 96ers 48:54

Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights 63:83 (odigrano 5.4.2022. BD)
SLOBODNI: Pregrada Barbari

IX kolo – nedjelja 19.12.2021. SCU
Brick City vs. Gradec 68:82
Siget 96ers vs. Pregrada Barbari 55:66 (odigrano 20.11.2021.)
MIOC Knights vs. Zapad 84:73

SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

X kolo – nedjelja 9.1.2022. SCU
Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Barbari 54:61 (odigrano 19.12.2021.)
Brick City vs. Zapad 52:94 (odigrano 20.3.2022. BD)
Siget 96ers vs. MIOC Knights 46:78 (odigrano 10.4.2022. SCU, prethodno odgođeno (MK’))
SLOBODNI: Gradec

XI kolo – subota 15.1.2022. BD
Zapad vs. Siget 96ers 98:64
Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods 68:59

Pregrada Barbari vs. Brick City 80:52 (odigrano 30.04.2022.; prethodno odgođeno (PB’))
SLOBODNI: MIOC Knights

XII kolo – nedjelja 23.1.2022. SCU
MIOC Knights vs. Brick City 76:54
Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods 61:60
Pregrada Barbari vs. Gradec 60:62 (odigrano 22.04.2022. SCU; prethodno odgođeno (GR’))
SLOBODNI: Siget 96ers

XIII kolo – nedjelja 30.1.2022. SCU
SCU Pregrada Barbari vs. MIOC Knights 41:34
SCU Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City 53:40
SCU Gradec vs. Siget 96ers 91:57 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno (GR’))

XIV kolo – subota 5.2.2022. BD
BD Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods 94:96 (85:85; OT)
BD MIOC Knights vs. Gradec 98:63
BD Zapad vs. Pregrada Barbari 20:0 (predano 02.05.2022.; prethodno odgođeno (‘ZP))
SLOBODNI: Brick City

XV kolo – subota-nedjelja 12.-13.2.2022. BD/SCU
BD Uncle Drew’s YoungBloods vs. MIOC Knights 0:20 (predano 04.05.2022.; prethodno odgođeno (MK’))
SCU Gradec vs. Zapad 51:76

SCU Brick City vs. Siget 96ers 52:39
SLOBODNI: Pregrada Barbari

XVI kolo – nedjelja 20.2.2022. SCU
SCU Brick City vs. Gradec 59:49
SCU Siget 96ers vs. Pregrada Barbari 48:58
SCU MIOC Knights vs. Zapad 59:64 (OT; 54:54)
SLOBODNI: Uncle Drew’s YoungBloods

XVII kolo – subota 26.2.2022. BD
BD Uncle Drew’s YoungBloods vs. Pregrada Barbari 48:63 (odigrano 12.02.2022. BD)
BD Brick City vs. Zapad 76:91
BD Siget 96ers vs. MIOC Knights 74:70 (odigrano 23.04.2022.; prethodno odgođeno (S96))

XVIII kolo – nedjelja 6.3.2022. SCU – ODGOĐENO
SCU Gradec vs. Uncle Drew’s YoungBloods 76:48 (odigrano 10.04. SCU, prethodno odgođeno)
SCU Pregrada Barbari vs. Brick City 74:46 (odigrano 08.05.2022.; prethodno odgođeno 3.4.22. (PB))
SCU Zapad vs. Siget 96ers 85:79 (utakmica odigrana 30.1.2022. SCU)
SLOBODNI: MIOC Knights

XIX kolo – nedjelja 13.3.2022. SCU
SCU MIOC Knights vs. Brick City 79:54
SCU Zapad vs. Uncle Drew’s YoungBloods 101:65 (odigrano 30.04.2022. SCU; prethodno odgođeno (UY))
SCU Pregrada Barbari vs. Gradec 72:55 (odigrano 26.2.2022. BD)
SLOBODNI: Siget 96ers

XX kolo – subota 19.3.2022. BD
BD Pregrada Barbari vs. MIOC Knights 67:88
BD Gradec vs. Siget 96ers 57:75
BD Uncle Drew’s YoungBloods vs. Brick City 50:58 (odigrano 23.04.2022. SCU; prethodno odgođeno (UY))

XXI kolo – nedjelja 27.3.2022. SCU
SCU Siget 96ers vs. Uncle Drew’s YoungBloods 63:64
SCU MIOC Knights vs. Gradec 79:72
SCU Zapad vs. Pregrada Barbari 62:50
SLOBODNI: Brick City

 

CROHOOPS DIV.3 2021-2022 – FINAL STANDINGS 08.05.2022.

#1 MIOC Knights 15-3 33b
#2 Zapad 14-4 32b
#3 Pregrada Barbari 10-8 27b
#4 Siget 96ers 8-10 26b
#5 Gradec 7-11 25b
#6 Brick City 5-13 23b
#7 UncleDrew’s YoungBloods 4-14 21b

 

CROHOOPS DIV.3 2021-22 – PLAY-OFF 1/4 FINALA 15.-22.5.2022.
SCU D3R1G1 #3 Pregrada Barbari vs. #6 Brick City 63:32 (1:0)
SCU D3R1G1 #4 Siget 96ers vs. #5 Gradec 69:55 (1:0)
SCU D3R1G1 #2 Zapad vs. #7 Uncle Drew’s YoungBloods 63:50 (1:0)
SLOBODNI: MIOC Knights

SCU D3R1G2 #4 Siget 96ers vs. #5 Gradec 75:66 (2:0)
SCU D3R1G2 #2 Zapad vs. #7 Uncle Drew’s YoungBloods 97:50 (2:0)
SCU D3R1G2 #3 Pregrada Barbari vs. #6 Brick City 47:40 (2:0)
SLOBODNI: MIOC Knights

SEMIFINAL ROUND 
BD D3R2G1 #1 MIOC Knights vs. #4 Siget 96ers 94:85 (1:0)
BD D3R2G1 #2 Zapad vs. #3 Pregrada Barbari 62:71 (0:1)
CED D3R2G2 #2 Zapad vs. #3 Pregrada Barbari 78:57 (1:1)
BD D3R2G2 #1 MIOC Knights vs. #4 Siget 96ers 106:72 (2:0)
CED D3R2G3 #2 Zapad vs. #3 Pregrada Barbari 63:50 (2:1)

– igra se na dvije pobjede u seriji; 
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda


 

CroHoops All-Star Games – 3.9.2022. 
Division III All-Stars vs. International Stars
Division I All-Stars vs. Division II All-Stars

———————————————————————————————–

Predsezonske utakmice – 3.10. & 9.10.2021.
BD MIOC Knights vs. Zapad 88:90

BD Pešća Nightmare Raptors (D2) vs. Brick City 65:43
SCU MIOC Knights vs. Siget 71:54
SCU Cvjetno Triangle vs. Pregrada Barbari 55:61

————————————————————————————————


NAPOMENE:
-*BD-Boćarski dom-subotom; *SCU-Sportski centar Univers-nedjeljom
– organizator zadržava pravo promjene rasporeda (termina i lokacije utakmica)
– vrijeme navedeno na rasporedu je vrijeme predviđenog početka utakmice (osim za prvu subotnju utakmicu u Boćarskom domu – za istu se radi o vremenu predviđenog ulaska u svlačionice)
– plasman u doigravanje izboriti će svih sedam sastava reg.sezone
– oba finalista će plasmanom u finale izboriti pravo nastupa u sezoni 2022-23 Div.2

 

R.I.P. Nikola Jović (1996-2022) Tribute

Kalendar događanja

svibanj 2022
P U S Č P S N
« ožu    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Arhiva

More in crohoops division 3